Polczyn Zdrój od 04.01.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ANIA 68
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 02 gru 2014 18:52
Oddział NFZ: Mazowiecki

Polczyn Zdrój od 04.01.2015

Post autor: ANIA 68 »

Mam skierowanie na ten termin, szukam osób z Warszawy i okolic które się tam wybierają, chętnie skorzystam z transportu i dołożę się do kosztów przejazdu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Polczyn Zdrój od 04.01.2015

Post autor: syrenka »

Witaj! Jeśli będziesz w Gryfie ...wiatr hula po korytarzach ,przeciągi ,Weż ciepłe skarpety przydadzą się w pokoju .A po za tym wszystko super .Ja byłam zadowolona .Miałam lepszy termin była przełom lipca i sierpnia .Pozdrawiam ...B...
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Polczyn Zdrój od 04.01.2015

Post autor: syrenka »

Jeśli nikogo nie znajdziesz masz połączenie bezpośrednie z Dworca Zachodniego >>POLONUS>> autobus ....Jesteś na miejscu koło 5 rano jeśli dobrze pamiętam ...Jeśli będzie wolny pokój od razu cię zakwaterują .Tak było w trakcie mojego pobytu.Koszt biletu 88 zł .
ANIA 68
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 02 gru 2014 18:52
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Polczyn Zdrój od 04.01.2015

Post autor: ANIA 68 »

dziękuję za informacje, jadę do PODHALA troszkę się boję bo termin kiepski, jeżeli nikogo nie znajdę pojadę autobusem, chociaż razem zawsze lepiej i szybciej podróż minie. Pozdrawiam
ANIA 68
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 02 gru 2014 18:52
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Polczyn Zdrój od 04.01.2015

Post autor: ANIA 68 »

Czy nikt nie był w Podhalu? Czy są tam kuracjusze zwłaszcza zimą?
Poproszę o informacje, bo trochę się boję że są tam pustki a taki przydział to jak kara. Dużo jest wątków o innych sanatoriach a o tym cisza. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Polczyn Zdrój od 04.01.2015

Post autor: syrenka »

Podhale to małe sanatorium ..wszystkie zabiegi na miejscu oprócz basenu ,Jeśli dobrze pamiętam jest tam sala kinowa .Kawiarenka z tańcami .Obiekt po remoncie .Okna plastikowe ,nowa elewacja ,Powinno być ciepło .Stykałam się z osobami tam mieszkającymi nie narzekali .Wszystko było ok.A i można było się do gadać z pielęgniarkami jeśli chodzi o póżniejszy powrót.Jak ja jechałam do Połczyna to odezwała się jedna osoba .W ośrodku było mnóstwo osób z Wielkopolski (Poznań}.Będzie dobrze .Ja zawsze twierdze że to my sami tworzymy klimat pobytu w danym miejscu .Pozdrawiam z Warszawy .... :)
ANIA 68
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 78
Na forum od: 02 gru 2014 18:52
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Polczyn Zdrój od 04.01.2015

Post autor: ANIA 68 »

Dziękuję za wsparcie poznanianko, pobyt w sanatorium będzie dla mnie nowym przeżyciem dlatego też moje wątpliwości . W internecie jest informacja że ośrodek ma 131 miejsc i mam nadzieję że w okresie którym jadę będzie przynajmniej część z nich zajęta. Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Polczyn Zdrój od 04.01.2015

Post autor: jan19557 »

Zajęta będzie całość. Rzadko się zdarza, że nie ma pełnej obsady w sanatorium tej wielkości.
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polczyn Zdrój od 04.01.2015

Post autor: maria123 »

Jeszcze masz trochę czasu do wyjazdu :ugeek: Może ktoś się trafi jadący tym kierunku i w tym czasie :lol:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Polczyn Zdrój od 04.01.2015

Post autor: ewiko »

Aniu, ostatnie Boże Narodzenie spędziłam właśnie w Połczynie. Miałam takie same obawy jak Ty ale wyobraź sobie że dziś wspominam ten czas z sentymentem. Ja byłam w GRYFIE i jest to największe sanatorium w Połczynie. Obłożenie...na maxa. W czasie świąt dojechało mnóstwo gości komercyjnych i o pustych pokojach nie było mowy. Z pewnością spotkasz tam ludzi z którymi miło spędzisz ten czas czego z całego serca Ci życzę.
Dodam jeszcze że PODHALE jest po remoncie.
ODPOWIEDZ