Polanica Zdrój - Wielka Pieniawa 06.01.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
artur30
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 18 cze 2013 17:00
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Polanica Zdrój - Wielka Pieniawa 06.01.2015

Post autor: artur30 »

Witam :) czy ktoś z państwa sie wybiera w tym terminie??? Troche sie obawiam ale po recenzjach :)stwierdzam ze jest spoko :) czy obowiazuje godzina policyjna??? ;) ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica Zdrój - Wielka Pieniawa 06.01.2015

Post autor: Felice »

W samej Wielkiej Pieniawie niby obowiązuje,ale nie robią problemu żeby przyjść trochę później.W Polanicy masz dwa grające lokale czyli Zdrojowa i Merlin.Tam tylko w sobotę dłużej grają,a w normalny dzień mało jest powodów do późniejszych powrotów.
Polanica i Wielka Pieniawa w styczniu? To los wygrany na loterii.
forumowicz

Re: Polanica Zdrój - Wielka Pieniawa 06.01.2015

Post autor: forumowicz »

Alice tak reklamujesz tą Polanicę,że zaczynam się zastanawiać ,czy Kołobrzeg w styczniu to najlepszy pomysł,wg Ciebie która miejscowość w styczniu pod względem rozrywki jest najlepsza?
artur30
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 18 cze 2013 17:00
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polanica Zdrój - Wielka Pieniawa 06.01.2015

Post autor: artur30 »

Dzieki :) Alice..chodziło mnie o soboty tylko :D :D ale to dobrze ze nie ma problemu :) ale obchody pielegniarskie obowiazuja???Byłem zdziwiony ze dostałem Polanice,bo chciałem Kołobrzeg :) ale zima :D więc miejsce takie jak Polanica - najbardziej wskazane :) pozdrawiam...noi bedzie gdzie poszaleć :) a to wskazane :D :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polanica Zdrój - Wielka Pieniawa 06.01.2015

Post autor: Felice »

Obchody pielęgniarskie są,ale jak nie ma Ciebie w pokoju to nikt nie robi z tego żadnego problemu.Pani puka i jak jej nie zaprosisz idzie dalej.
ZUS ma oddzielną dyżurkę i pielęgniarkę,tam obchody z tego co wiem są obowiązkowe.

Max Polanica w Twoim odbiorze ;) nie jest miejscowością rozrywkową.Są dwie knajpy z muzyką jak pisałam wcześniej.
To już chyba bardziej do imprez nadaje się Kudowa.
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Polanica Zdrój - Wielka Pieniawa 06.01.2015

Post autor: baron14 »

Max pisze:Alice tak reklamujesz tą Polanicę,że zaczynam się zastanawiać ,czy Kołobrzeg w styczniu to najlepszy pomysł,wg Ciebie która miejscowość w styczniu pod względem rozrywki jest najlepsza?
Maxio ja bym ci radził jednak nie zmieniać i jechać do Kołobrzega bo w Polanicy nudy :D :D
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polanica Zdrój - Wielka Pieniawa 06.01.2015

Post autor: maria123 »

Ja uważam, że lepsza jest Polanica w styczniu. :kwiat: A Wielka Pieniawa -to super przydział. :shock:
mebsa457
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 17 paź 2014 06:01
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polanica Zdrój - Wielka Pieniawa 06.01.2015

Post autor: mebsa457 »

Ja jadę do Polanicy 02-01-2015 do sanatorim "ZDROWIE" koło W.Pieniawy to sie może spotkamy na miejscu
artur30
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 18 cze 2013 17:00
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polanica Zdrój - Wielka Pieniawa 06.01.2015

Post autor: artur30 »

Witaj :) Mebsa dlaczego by nie spotkac sie :) jakim srodkiem lokomocyjnym sie wybierasz???ja najprawdopodobnie z Częstochowy PKS ale jeszcze szukam połączeń ;) pozdrawiam :) na tańce napewno będe uczeszczał :D :D pozdrawiam :) :)
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Polanica Zdrój - Wielka Pieniawa 06.01.2015

Post autor: baron14 »

Witam ja powiem tak jeśli ktoś lubi tańczyć to w Polanicy się zawiedzie są 2 miejsca w Zdrojowej może by i było fajnie ale za mały parkiet w stosunku do ilości stolików :( no i jeszcze ktoś musi lubić kaskaderkę bo nie wiem co za tuman wymyślił mały parkiet na podwyższeniu :( . Drugie miejsce na tańce to Merlin fajne miejsce ale rzadko dochodzą tańce do skutku za mała frekwencja , widocznie ludziska wolą w ciasnocie i pomiędzy stolikami dreptać w miejscu :lol: :lol: . Tyle w temacie tanecznym w Polanicy moim zdaniem zostają tam spacery , spacery i jeszcze raz spacery ;)
ODPOWIEDZ