Stegna Fala od 2 stycznia 2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
bodana2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 21 lut 2012 18:05
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Stegna Fala od 2 stycznia 2015

Post autor: bodana2 »

Witam, może ktoś jedzie w tym terminie swoim pojazdem z Mazur i ma wolne miejsce? Chętnie skorzystam z podwiezienia. Oczywiście zapłacę.
egas
Posty: 2
Na forum od: 02 gru 2014 18:55
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Stegna Fala od 2 stycznia 2015

Post autor: egas »

ja z iławy jade ale nie wiem czym ale cos wymysle napewno bede piwko saczył :twisted:
Awatar użytkownika
mercedes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 343
Na forum od: 02 mar 2012 13:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 17

Re: Stegna Fala od 2 stycznia 2015

Post autor: mercedes »

Stegna w zimie -tragedia zero rozrywki jedynie kawiarenka na miejscu poza tym nuda x 100 , ale wyzywienie super - milego pobytu
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Stegna Fala od 2 stycznia 2015

Post autor: jan19557 »

A po drodze knajpka pod strzechą zamknięta? W fali trzeba sobie samemu zorganizować życie towarzyskie. W sierpniu wieczorki były prawie codziennie jeśli tylko ktoś chciał korzystać Chodziliśmy na karaoke a jak nie było to impezka była na miejscu. Nie nudziliśmy się nigdy. Oczywiście byli i tacy co się nudzili ale to były wyjątki z własnego wyboru. Każdy ma do tego prawo.
cunioo 123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 01 sty 2013 17:24
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Stegna Fala od 2 stycznia 2015

Post autor: cunioo 123 »

Ludzie Fala Stegna to istne dziadostwo jak możecie to się wypiszcie z tego syfu.Nie miła obsługa,ponure posępne miny kelnerek jak byście im coś zrobili,a przecież dzięki nam maja pracę i obsługa w recepcji bardzo przemądrzała,a lekarz który ma być całodobowo to go nie ma,a pielęgniarka bardzo bezczelna.Syf naprawdę totalny syf,dają tylko jeden ręcznik i o wymianę pościeli trzeba się prosić.Ja już tam nigdy nie pojadę a jak mnie wyślę to zachoruję i nie zobaczą mnie tam.
Awatar użytkownika
bodana2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 21 lut 2012 18:05
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Stegna Fala od 2 stycznia 2015

Post autor: bodana2 »

Witaj cunioo, może jednak da się tam przeżyć. Kiedy byłeś w Fali?
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Stegna Fala od 2 stycznia 2015

Post autor: jan19557 »

Nie wiem co jest powodem tak negatywnej oceny. Nie było problemu z ręcznikami, pościelą . Obsługa na zabiegach bardzo milutka. Z lekarzami żadnych problemów a pielęgniarki też się specjalnie nie czepiały chyba, że ktoś mocno przeciągał strunę. Na stołówce można było poprosić o dokładkę. Jedzenie ful wypas. Bez problemów można było zorganizować coś na zewnątrz, nie czepiali się o powroty po 22 . Przemyśl temat i napisz naprawdę jak było. Jedyny minus to kaowiec i podejście pani psycholog. Jej można wybaczyć wypaczenie zawodowe bo uważa ,że jej zajęcia są najważniejsze.
Awatar użytkownika
bodana2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 21 lut 2012 18:05
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Stegna Fala od 2 stycznia 2015

Post autor: bodana2 »

Osoby, które były na turnusie listopadowym w Fali też są zadowolone z pobytu. Sporo opinii jest na stronie IPON. Póki co nastawienie mam pozytywne. Mam nadzieję, że pobyt będzie udany. A wyjazd coraz bliżej :P
ODPOWIEDZ