Wyjazd do Sanatorium Hutnik Szczawnica.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Iwona123
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 04 sty 2015 09:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Wyjazd do Sanatorium Hutnik Szczawnica.

Post autor: Iwona123 »

Mam wyjazd do Sanatorium 20,03.2015 z Raciborza mam pytanie kto jedzie w tym dniu chętnie się zabiorę mój numer telefonu 605251563 lub 782971583 proszę o kontakt. Iwona :D
Iwona123
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 04 sty 2015 09:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd do Sanatorium Hutnik Szczawnica.

Post autor: Iwona123 »

Jak widać na razie nie ma nikogo na forum kto wybiera się w tym terminie do Hutnika a szkoda :( .Mam nadzieję że ktoś jednak będzie jechał jest trochę czasu jeszcze do terminu wyjazdu.Również mam pytanie co konkretnego wziąść tam ze sobą są różne wypowiedzi i już sama nie wiem pozdrawiam Iwona :D
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjazd do Sanatorium Hutnik Szczawnica.

Post autor: Lewek »

Witaj Iwona :kwiat:
jest taki temat " Co zabrać do sanatorium ". Poczytaj, zapewne wiele rzeczy Ci się przyda ;) Pozdrawiam :kwiat:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1391
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd do Sanatorium Hutnik Szczawnica.

Post autor: alka50+ »

Witaj Iwonka.
Weż ze sobą koniecznie dokumenty do sanatorium ,dresik,dobre trapery,adidaski no i szpilki. Uzupełnij to rzeczami które lubisz i w których się dobrze czujesz. Bądż przy tym Sobą. Dużą dawkę optymizmu,humoru i uśmiechu .Wrocisz zadowolona.
Bylam w tym sanatorium z NFZ /mieszkalam wysokoooo/i było super. Życzę tego i Tobie.pozdrawiam.
ODPOWIEDZ