Kudowa Zdrój 16.02-16.03.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
dota827
Posty: 2
Na forum od: 14 sty 2015 10:25
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Kudowa Zdrój 16.02-16.03.2015

Post autor: dota827 »

Wyjeżdżam do sanatorium luty/marzec 2015.
Poprosze o informacje jak ktoś był juz tam.
A moze ktoś tez sie tam wybiera?
Awatar użytkownika
zorro
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1862
Na forum od: 17 sty 2014 07:00
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kudowa Zdrój 16.02-16.03.2015

Post autor: zorro »

Witaj... :P
A jakich informacji oczekujesz... :?:
Byłem w ubiegłym roku od 7 marca do 1 kwietnia...
dota827
Posty: 2
Na forum od: 14 sty 2015 10:25
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Kudowa Zdrój 16.02-16.03.2015

Post autor: dota827 »

Tak realnie każde informacje dla mnie bedą cenne, bo to moj 2 wyjazd do sanatorium.
Czy w pokojach jest czajnik elektryczny, jakość pokoi i łazienek, wyżywienia, bazy zabiegowego, obsługi itd
Jak tam dojechać, czym najlepiej?
- wycieczki - co polecisz, co warto zwiedzić
- zabiegi - czy brac dodatkowe czy te wystarcza, czy są w tym samym budynku (Polonia)
- stoki na narty lub deskę- moze w końcu sie naucze
- internet - czy jest bezpłatne wifi
- pokoje- sprzątanie, zmiana pościeli (moj pobyt ma 28dni)
- tv - odpłatnie w pokojach ?
- lekarze, opieka medyczna
- ogólne wrażenia

Bede wdzięczna za każde informacje.
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kudowa Zdrój 16.02-16.03.2015

Post autor: maria123 »

Dota827! Do jakiego jedziesz sanatorium w Kudowie Zdrój? :?: Ja byłam w Koga. :D
Awatar użytkownika
zorro
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1862
Na forum od: 17 sty 2014 07:00
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kudowa Zdrój 16.02-16.03.2015

Post autor: zorro »

dota827 pisze:Tak realnie każde informacje dla mnie bedą cenne, bo to moj 2 wyjazd do sanatorium.
Czy w pokojach jest czajnik elektryczny, jakość pokoi i łazienek, wyżywienia, bazy zabiegowego, obsługi itd
Jak tam dojechać, czym najlepiej?
- wycieczki - co polecisz, co warto zwiedzić
- zabiegi - czy brac dodatkowe czy te wystarcza, czy są w tym samym budynku (Polonia)
- stoki na narty lub deskę- moze w końcu sie naucze
- internet - czy jest bezpłatne wifi
- pokoje- sprzątanie, zmiana pościeli (moj pobyt ma 28dni)
- tv - odpłatnie w pokojach ?
- lekarze, opieka medyczna
- ogólne wrażenia

Bede wdzięczna za każde informacje.

No właśnie, do którego sanatorium się wybierasz...
To ważne, jeśli chodzi o szczegółowe informacje dotyczące pobytu w konkretnym obiekcie...
Gdy wrzucisz w wyszukiwarce NS "Kudowa" to znajdziesz sporo informacji, w tym również moje relacje dotyczące sanatorium przy ul. Zdrojowe 36c... (pozytywne!!)
A poza samym obiektem jest wiele atrakcji... Na pewno basen, z pewnością dwie knajpki w Małej Czermnej po czeskiej stronie, trzy "tańcbudy" (Kosmiczna, Piekiełko i Raj...), restauracja "Zdrojowa" z czeskimi przysmakami (polecam... szczególnie po tygodniowej monotonii sanatoryjnego obżarstwa..., kilka tras spacerowych, "wiewiórki" zbierające rozrzucone orzeszki... :lol: (to wspomnienie mojego pobytu... a określenie poznane na NS... :lol: :lol:)
Ale myślę, że poradzisz sobie bez opisów bo wszysto zależy od chwili, nastroju i bratnich dusz... :P :kwiat:
A wszystko zależy od towarzystwa, poczucia humoru i oczekiwań...
Iwcia102
Posty: 1
Na forum od: 26 sty 2015 14:34
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kudowa Zdrój 16.02-16.03.2015

Post autor: Iwcia102 »

Ja jadę do Bristolu w Kudowie 17.02-10.03.2015.Czy ktoś się tam wybiera?Jestem nowicjuszką,będę wdzięczna za cenne uwagi.Pozdrawiam :lol:
Awatar użytkownika
Iron
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 668
Na forum od: 24 lis 2013 20:56
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kudowa Zdrój 16.02-16.03.2015

Post autor: Iron »

Witam :)
W Kudowie byłem w Listopadzie 2011 ,w Poloni ,miło wspominam ten okres 21 dni ,sanatorium Polonia była wtedy częsciowo remontowana ,ja miałem to szczęscie ,bo miałem pokój po remoncie ,było super ale inne pokoje były no taki sobie ,zabiegów żadnych na miejscu nie było ,chodziłem około 300m. do zakład przyrodoleczniczy ,zameczek ,było fajnie ,ogulnie byłem zadowolony ,stołówka na miejscu ,a rozrywka ,100m. Piekiełko i wiele innych restałracji gdzie grają różnie ,pod nosem jest piękny park ,basen ,można przejść się do Czermnej(Kaplica czaszek),dobrze by mieć lub z kim się zaklegować co ma samochód ,pjechać na szczeliniec wielki ,polanica ,wycieczkę proponuję do Pragi ,Panoramę racławicką do Wrcławia
A co do Bristolu no to jest niedaleko Poloni ,Basenu ,jest to ośrodek MSW ,byliśmy tam kilka razy na baletach, więcej szczegułów o Bristolu nie znam ,bydynek duży ,bodajże cztero piętrowy, a czym najlepiej dojechać no to najlepiej własnym samochodem ,przystanek autobusowy jest w poblirzu.
Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku ;)

[ obrazek zewnętrzny ] sanatorium Polonia
[ obrazek zewnętrzny ] pijalnia wody no i zaczynający się park
[ obrazek zewnętrzny ] sanatorium Zameczek
[ obrazek zewnętrzny ] zakład przrodoleczniczy (zabiegi)
[ obrazek zewnętrzny ]
[ obrazek zewnętrzny ] Kaplica czaszek ,w Czermnej
[ obrazek zewnętrzny ] jest wiele innych różnych miejsc do zwiedzania ,a na miejscu też dużo morzecie się dowiedzieć :) ;)
ODPOWIEDZ