Solinka w Polańczyku maj 2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
halinaja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 14 sty 2015 17:47
Oddział NFZ: Śląski

Solinka w Polańczyku maj 2015

Post autor: halinaja »

Witam, w terminie 10.05.2015r. do 31.05.2015r. mam turnus w sanatorium "SOLINKA" w Polańczyku przy ul. Zdrojowej 16 . Czy ktoś w tym terminie będzie jechał z okolic Raciborza/ Rybnika / Kędzierzyna Koźla/ Opola/ Katowic i ma wolne miejsce w samochodzie. Proszę o informację na maila: [email].pl. Dziękuję, Halina
bewe
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 165
Na forum od: 13 sty 2014 21:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Solinka w Polańczyku maj 2015

Post autor: bewe »

halinaja czy ten termin majowy dostałas juz z nfz?do mnie wysłali 10 dni przed rozpoczynajacym sie turnusem,a u Ciebie 5 miesięcy przed?!
halinaja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 14 sty 2015 17:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Solinka w Polańczyku maj 2015

Post autor: halinaja »

Dostałam pismo z NFZ, jeżeli dobrze liczę to 4 a nie 5 miesięcy przed terminem. Może w Twoim przypadku ktoś w ostatniej chwili zrezygnował, ot co:)
halinaja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 14 sty 2015 17:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Solinka w Polańczyku maj 2015

Post autor: halinaja »

W nawiązaniu do mojej wiadomości z 14 stycznia gdyby znalazł się ktoś z miejscowości, które wymieniłam oczywiście pokryję część kosztów podróży. Póki co trwam w oczekiwaniu na info od współkuracjuszy:) Pozdrawiam-Halina
halinaja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 14 sty 2015 17:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Solinka w Polańczyku maj 2015

Post autor: halinaja »

Wychodzi na to, że w zasadzie piszę sama ze sobą (przynajmniej w tym wątku) ale nie tracę wiary, że ktoś się w końcu odezwie. Piszcie Solinkowicze z Polańczyka:):)
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Solinka w Polańczyku maj 2015

Post autor: Shahid17 »

Ja mam też wrażenie ,że w ogóle nikt nie był ,ani się nie wybiera do Solinki w Polańczyku.Ja jadę od 18 .04 i jak będę na miejscu to się odezwę na forum,może choć trochę informacji będę miała do przekazania dla Ciebie.Ja jednak liczę ,że jednak ktoś był w ostatnim czasie i coś napisze.Gdzie są fajne pokoje ,na którym piętrze,czy jest szansa na dobry pokój jak przyjedzie się wcześnie rano ,czy trzeba być dzień wcześniej, żeby coś ciekawego dostać .Bardzo proszę o odzew,bo jak dzwonię to niewiele można się dowiedzieć. :P
halinaja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 14 sty 2015 17:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Solinka w Polańczyku maj 2015

Post autor: halinaja »

Dzięki Shahid 17:) Miejmy nadziej, że konwersacja się rozwinie:)
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Solinka w Polańczyku maj 2015

Post autor: maria123 »

Witam na wątku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Solinka w Polańczyku maj 2015

Post autor: Shahid17 »

Witam.Mam nadzieję ,że wreszcie się ktoś odezwie kto był w ostatnim czasie w Solince.Ja jadę 18.04. to zaraz napiszę co i jak, ale mam nadzieję jednak że przed wyjazdem się coś dowiem na forum.
halinaja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 14 sty 2015 17:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Solinka w Polańczyku maj 2015

Post autor: halinaja »

No jak tam Solinkowicze z Polańczyka? Ani słychu ani dychu. Ja już zaopatrzyłam się w mapę oraz przewodniki i liczę, że będzie z kim przetestować w terenie moje nabytki. Pozdrowionka
ODPOWIEDZ