Ustroń Równica od 20.02.15

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
guana503
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 22 sty 2015 10:46

Ustroń Równica od 20.02.15

Post autor: guana503 »

Witam.
Wybieram się do Równicy w Ustroniu 20.02.15r.
Jestem z okolic Zielonej Góry. Mam nocny pociąg z Poznania i rano z Zielonej Góry.
Może ktoś się wybiera w tym terminie do Ustronia? Byłoby rażniej :)
guana503
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 22 sty 2015 10:46

Re: Ustroń Równica od 20.02.15

Post autor: guana503 »

UPS..... Zrobiłam błąd :oops:
Miałam napisać, że mam nocny pociąg z Poznania, albo rano z Zielonej Góry :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustroń Równica od 20.02.15

Post autor: ewasz »

Witaj "guana503" na forum ;)
Miejmy nadzieję, że ktoś się odezwie :)
Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
montikekusz91
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 20 sty 2015 18:03
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Ustroń Równica od 20.02.15

Post autor: montikekusz91 »

jadę z Tczewa do SANATORIUM UZDROWISKOWE "MALWA Ustroń na turnus od 19.02.15 mogę kogoś sympatycznego zabrać w tamtą stronę.Pozdr M..
guana503
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 22 sty 2015 10:46

Re: Ustroń Równica od 20.02.15

Post autor: guana503 »

Witam z samego rana :kwiat: :kwiat: :kwiat:

Dziękuję ewasz i montikekusz91, że się odezwaliście :kwiat: :kwiat:
Dziękuję Ci montikekusz za propozycję, ale to nie po drodze, Nic jednak nie stoi na przeszkodzie żeby się spotkać w Ustroniu ;)

Nadal czekam na kogoś kto będzie jechał pociągiem ze Szczecina do Katowic lub Ustronia, lub z Zielonej Góry :)
Życzę wszystkim miłego dnia :kwiat: :kwiat:
guana503
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 22 sty 2015 10:46

Re: Ustroń Równica od 20.02.15

Post autor: guana503 »

Witam :)

Wiem, że do wyjazdu jest jeszcze trochę czasu i może ktoś się jeszcze odezwie.
Zdecydowałam się, że pojadę dzień wcześniej tj. 19.02.15 pociągiem z Zielonej Góry.
Czy daleko jest z Dworca Autobusowego do Równicy? Może autobus się zatrzymuje w pobliżu Równicy?
Czy jest postój TAXI blisko PKS ?
Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)

Pozdrawiam :)
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Ustroń Równica od 20.02.15

Post autor: stokrotka »

Dworzec PKP w Ustroniu jest prawie w centrum -i jest kawał drogi do "Równicy" z bagażem nie radzę pieszo --częściowo pod górkę ,więc nie zostaje nic innego tylko taxi.Przy PKP stoi ich trochę.Może w pociągu spotkasz kogoś z "Równicy" i wspólnymi kosztami taniej.
Gdy będziesz brała taxi to zapytaj za ile -bo, co kierowca inaczej kasuje.Tak średnio ok.15zł .
Dworca PKS w Ustroniu nie ma .Autobusy zatrzymują się na przystankach.Jadąc ze strony Katowic PKS -em jest dalej niż z dworca PKP
Na pewno znajdziesz tam bratnią duszę.Ludzi mnóstwo a z zabiegów będziesz zadowolona.Powodzenia :kwiat: :kwiat: :kwiat:
guana503
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 22 sty 2015 10:46

Re: Ustroń Równica od 20.02.15

Post autor: guana503 »

Dziękuję stokrotko za informację :kwiat:
Będę jechać autobusem od strony Katowic i rozumiem, że będę musiała dojechać do dworca PKP.
Mam też nadzieję, że znajdę bratnią duszę w podróży :)
Miłego dnia i jeszcze raz dziękuję :kwiat:
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3204
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Ustroń Równica od 20.02.15

Post autor: violet58 »

No nie do końca tak będzie. Autobusem z Katowic nie dojedziesz do dworca PKP, tam zatrzymują się tylko autobusy lokalnego przewoźnika. Ale nie ma powodu do zmartwień, parę metrów od przystanku PKS, idąc w stronę, w którą odjedzie autobus, jest postój taksówek. Koszt dojazdu do Równicy ca 20 złotych, info co prawda sprzed dwóch lat ale myślę, że niewiele się zmieniło.
W Ustroniu bielutko.... możesz wpisać w wyszukiwarkę oglądajustron i będziesz miała podgląd online.... :D
Udanego wypoczynku
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Ustroń Równica od 20.02.15

Post autor: stokrotka »

violet 58 prawdę pisze.Wysiadasz z autobusu PKS ,nawet nie przechodzisz na drugą stronę ulicy - masz postój taxi kilka kroków od przystanku.
Podwiozą Cię pod same schody "Równicy" ;) Po drodze będziesz mijała przejazd kolejowy (tam jest stacja PKP),a dalej już prosto na kurację :lol: :lol:
jeszcze jedno-w" Równicy " są dwie windy -z jednej strony jedzie na pietra parzyste ,a z drugiej (na przeciw siebie windy ) na piętra nieparzyste.Patrz gdzie wsiadasz bo ,albo będziesz schodziła ,albo wchodziłam jedno piętro :lol: :lol:
ODPOWIEDZ