Iwonicz Zdrój - Excelsior od 18.02 do 11.03

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
mgmorpheus77
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 23 sty 2015 13:06
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Iwonicz Zdrój - Excelsior od 18.02 do 11.03

Post autor: mgmorpheus77 »

Witam wszystkich
Widze, ze ostatni wpis byl w tamtym roku, wiec osmiele sie w nowym roku 2015 dodac pierszy:) Moj turnus zaczyna sie 18.02 do 11.03 oczywiscie 2015, czy ktos bedzie w tym czasie w Excelsior'rze? Mam jeszcze pytanie czy daleko od tego osrodka jest dworzec PKS? Akurat przyjade z Krakowa autobusem i chcialem sie zorientowac w temacie. Jeszcze jedno pytanie: w jakich godzinach sa przyjecia do osrodka, jest jakas ustalona godzina, jakies widelki godzinowe?
Pozdrawiam
basiap
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 14 gru 2014 21:38
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Iwonicz Zdrój - Excelsior od 18.02 do 11.03

Post autor: basiap »

Witam. Byłam w Iwoniczu w ubiegłym roku ale w Białym Orle. Przystanek jest w centrum zdroju,ale do szpitala dość daleko. Można by na skróty ale ponad 100 schodów :roll: Wiem,że pani która miała tam turnus w tym czasie co ja dzwoniła do Excelsiora i posłali po nią busika,ktory wozi kuracjuszy ze szpitala na basen. Była bardzo zadowolona. Ja w Excelsiorze mam być od 14 lipca i też o tym myślałam,także pojadę busem z Krakowa.W Iwoniczu nie ma taxi :( przynajmniej tak było jeszcze w tamtym roku. Iwonicz to ciekawe miejsce...dobre zabiegi,ciekawe propozycje wycieczek a także miejsc,gdzie można się zabawić :lol: polecam blisko Krakowiaka. Dużo zdrówka życzę.Nie ma wytycznych co do godzin przyjęcia,ale najlepiej z rana.Ja przyjechałam z tą panią około 13 i nie było problemu.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Iwonicz Zdrój - Excelsior od 18.02 do 11.03

Post autor: bogjan »

Może to dziwne ,ale jest jedna "TAXI" w Iwoniczu i stoi właśnie na dworcu autobusowym w tym czasie,co przyjeżdżają autobusy z Katowic,Krakowa,Lublina,Wrocławia.Dobra metoda jest też,zadzwonić do recepsji "EXCELSIOR" i Pani recepcjonistka wyśle busa.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Iwonicz Zdrój - Excelsior od 18.02 do 11.03

Post autor: Suzen »

Potwierdzam jest jedna "taksówka" w Iwoniczu. :)
Awatar użytkownika
bozenapp1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 01 wrz 2012 16:47
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Iwonicz Zdrój - Excelsior od 18.02 do 11.03

Post autor: bozenapp1 »

Witam Panią, najlepiej jest poprosić Pana kierowcę, który będzie Panią wiózł, dać mu z 5 zł, myślę, że zawiezie na miejsce. Może jeszcze ktoś będzie jechał do Excel., to sobie chłopina zarobi. Miłego pobytu :). Podam Pani nr tel. do taxi: 603402037, powinien być aktualny ;) ;) .
wojtek11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 614
Na forum od: 14 gru 2012 14:45
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Iwonicz Zdrój - Excelsior od 18.02 do 11.03

Post autor: wojtek11 »

Bożenapp1 masz ogromny humor Zaden kierowca PKS nie będzie narażał swojej pracy Do EXCELSIORU jest kawałek drogi ale spacerek jest zaprawą przed wyjściem do miasta i na tance
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: Iwonicz Zdrój - Excelsior od 18.02 do 11.03

Post autor: bogjan »

bozenapp1 pisze:Witam Panią, najlepiej jest poprosić Pana kierowcę, który będzie Panią wiózł, dać mu z 5 zł, myślę, że zawiezie na miejsce. Może jeszcze ktoś będzie jechał do Excel., to sobie chłopina zarobi. Miłego pobytu :). Podam Pani nr tel. do taxi: 603402037, powinien być aktualny ;) ;) .
Zaden kierowca nie zgodzi sie na podwóz do "Excelsior".Są to duże autobusy, kursowe i nikt nie będzie ryzykował dla 5zł,gdzie są ostre zakręty i bardzo wysokie wzniesienie.Zawsze jest ta jedna TAXI,bo kierowca wie kiedy przyjeżdżają autobusy dalekobieżne i czeka na klientów.
mgmorpheus77
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 23 sty 2015 13:06
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Iwonicz Zdrój - Excelsior od 18.02 do 11.03

Post autor: mgmorpheus77 »

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Potwierdzam Excelsior ma swojego BUSa i wysylany jest po kazdego kuracjusza, ktory zadzwoni do recepcji (dzwonilem potwierdzone) Co do godziny przyjazdu na miejsce to mila Pani z recepcji powiedziala, ze pokoje sa przydzielane po 14tej, a powinno sie byc w ogole w tym dniu w ktorym zaczyna sie turnus, godzina obojetna. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje, ze bede zadowolnony z pobytu :)
bloszka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 14 cze 2012 21:14

Re: Iwonicz Zdrój - Excelsior od 18.02 do 11.03

Post autor: bloszka »

Witaj. Ja mam turnus od 13.02.2015. ale w Górniku. Byłam już w Iwoniczu i jestem b.zadowolona. Polecam. Fakt, problemem jest to, ze brak jest taxi. Ta jedna nie zabezpiecza potrzeb. Spróbuję porozmawiać z kierowcą.
ODPOWIEDZ