RAWAR KOŁOBRZEG

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
sylwiawroclaw
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 20 sty 2015 13:48
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

RAWAR KOŁOBRZEG

Post autor: sylwiawroclaw »

Czy ktoś był w Rawarze w Kołobrzegu a może ktoś się tam wybiera od 27.02.2015 ?
Awatar użytkownika
niebieskookii
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 184
Na forum od: 27 kwie 2013 14:01
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: RAWAR KOŁOBRZEG

Post autor: niebieskookii »

czesc,byłem w Rawarze latem 2013 roku,wiec w sumie nie tak dawno.Sanatorium w miare dobre,czyste,pokoje w TV i radiem,w pokoju czajnik i szklaczeki,wszedzie ubikacje.Wiekszosc pokoi dwuosobowych,kilka trójek i jedna czwórka.zabiegi tez na dobrym poziomie.Do plazy dosłownie 100 metrów,tylko przez lasek przejsc.Panie w recepcji tez wyrozumiałe,jesli ktos przyszedł pózniej niz o 22.00 np z wystepów .to nie bylo problemu zwejsciem.Jedynym minusem były panie kucharki czy raczej kelnerki.Cukier np wył wydzielany do kubeczków na stoliki codziennie by przypadkiem ktos nie wział do pokoju???Pieczywo które zostawało po kolacji to na sniadanie w pierwszej kolejnosci było podawane.A jak np kolega od stolika nie przyszedł na obiad to nie było mowy by kelnerka za niego dała porcje komus innemu przy stoliku mimo ze nieobecny prosił by zjesc za niego.Jesli masz inne pytania odnosnie Rawaru to pytaj..
bozenag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 241
Na forum od: 22 lip 2014 15:28
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: RAWAR KOŁOBRZEG

Post autor: bozenag »

niebieskookii pisze:czesc,byłem w Rawarze latem 2013 roku,wiec w sumie nie tak dawno.Sanatorium w miare dobre,czyste,pokoje w TV i radiem,w pokoju czajnik i szklaczeki,wszedzie ubikacje.Wiekszosc pokoi dwuosobowych,kilka trójek i jedna czwórka.zabiegi tez na dobrym poziomie.Do plazy dosłownie 100 metrów,tylko przez lasek przejsc.Panie w recepcji tez wyrozumiałe,jesli ktos przyszedł pózniej niz o 22.00 np z wystepów .to nie bylo problemu zwejsciem.Jedynym minusem były panie kucharki czy raczej kelnerki.Cukier np wył wydzielany do kubeczków na stoliki codziennie by przypadkiem ktos nie wział do pokoju???Pieczywo które zostawało po kolacji to na sniadanie w pierwszej kolejnosci było podawane.A jak np kolega od stolika nie przyszedł na obiad to nie było mowy by kelnerka za niego dała porcje komus innemu przy stoliku mimo ze nieobecny prosił by zjesc za niego.Jesli masz inne pytania odnosnie Rawaru to pytaj..
Witaj powiedz mi czy lodówki są w każdym pokoju i na którą godzinę najlepiej tam być żeby możliwy pokój dostać i czy dwójkę można dostać bez problemu ? ktoś pisał mi że jedzenie jest bardo smaczne :) szkoda że nie można dzień wcześniej przyjechać :( pozdrawiam
Awatar użytkownika
niebieskookii
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 184
Na forum od: 27 kwie 2013 14:01
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: RAWAR KOŁOBRZEG

Post autor: niebieskookii »

tak,w kazdym pokoju sa lodówki.Pokoje wydawane sa w południe dopiero,jako ze kuracjusze poprzedni musza opuscic pokoje po sniadaniu,panie sprzatajace porzadkuja pokoje i wtedy w recepcji dostaje sie klucze.W moim przypadkubyło to przed samym obiadem i zaraz po obiedzie.Wszystkie pokoje sa takie same z wygladu i umeblowania,wiec niewazne który nr dostajesz.Tutaj juz pokoje były wczesniej przydzielone,wiec tylko recepcjonistka czytała nazwiska i podawała nr pokoju bez mozliwosci wyboru kto z kim chce byc.Nawet była jedna para,która wczesniej rezerwowała dwójke dla siebie a na miejscu faceta przydzielono do innych facetów a jego partnerke do innych kobiet.Dopiero po kłotniach i interwencji u dyrektora dano im wspólny pokój.W innych sanatoriach przydziela pokoje w miare przyjazdu i jeszcze przy brecepcji mozna sposród kuracjuszy sobie dobrac wizualnie kogos do pokoju.Tylko jedna czwórka jest w Rawarze,wiec raczej dostaniesz dwójke z kims..chyba ze jakims trafem trafisz na te czwórke..Jedzenie jest dobre,poza drobnymi własnie takimi problemami..Dzien wczesniej mozesz przyjechac jesli jest wolne miejsce,to juz przed wyjazdem musisz zadzwonic i spawdzisz.Ale jesli masz taki zamiar to przeciez w Kołobrzegu pełno prywatnych kwater,gdzie mozesz wczesniej zarezerwowac sobie nocleg za małe pieniadze.Ja jechałem samochodem z Rzeszowa i po drodze wziałem nocleg,których teraz nie brak.
bozenag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 241
Na forum od: 22 lip 2014 15:28
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: RAWAR KOŁOBRZEG

Post autor: bozenag »

Dziękuje ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź :) ale troszeczkę mnie zasmuciłeś tymi przydziałami :( może nie będzie tak źle już nie długo się przekonam :) pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
Awatar użytkownika
niebieskookii
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 184
Na forum od: 27 kwie 2013 14:01
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: RAWAR KOŁOBRZEG

Post autor: niebieskookii »

Wiesz,,zawsze moze sie w sanatorium zmieniac na lepsze odnoscie kuracjuszy.A jesli jedziesz juz z kims znajomym,zawsze wczesniej mozna tam dzwonic i poprosic o przydział pokoju dla konkretnych osób.Ja pierwszy raz widziałem zeby tak przydziały robili,ale kazde sanatorium ma Swoje zwyczaje,chca widac miec szybko z głowy ewentualne kłótnie przy recepcji z przydziałem pokoi,bo nie wszystkim sie dogodzi.
bozenag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 241
Na forum od: 22 lip 2014 15:28
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: RAWAR KOŁOBRZEG

Post autor: bozenag »

Dzięki ci bardzo jeszcze 10 dni i zobaczymy czy się coś zmieniło jakoś trzy tygodnie wytrzymam :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
niebieskookii
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 184
Na forum od: 27 kwie 2013 14:01
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: RAWAR KOŁOBRZEG

Post autor: niebieskookii »

To mam nadzieje ze po powrocie opiszesz Swoje wrazenia z pobytu.
Awatar użytkownika
sylwiawroclaw
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 20 sty 2015 13:48
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: RAWAR KOŁOBRZEG

Post autor: sylwiawroclaw »

Ja również bardzo dziękuje za wyczerpująca odpowiedz, oczywiście opowiem swoje wrażenia z pobytu .Serdecznie Pozdrawiam :)
Lunka
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 04 sty 2011 01:13
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: RAWAR KOŁOBRZEG

Post autor: Lunka »

Dużo informacji o tym sanatorium znajdziesz tutaj...poczytaj :)

http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... =3&t=10579

A od siebie dodam, że możesz przyjechać dzień wcześniej, ale musisz to uzgodnić
telefonicznie i oczywiście zapłacić .
ODPOWIEDZ