Ustka -Radość

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

Ustka -Radość

Post autor: forumowicz »

Mam skierowanie do Radości w Ustce od 11 marca 2015. Jak jest w tym sanatorium-czy jest basen? :kwiat:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ustka -Radość

Post autor: jan19557 »

Marylko mam smutną wiadomość. To sanatorium nie ma basenu. Ładnie położone, przy deptaku, 50m do morza. Część zabiegów na ostatnim piętrze , (gimnastyka) a reszta w sąsiednim budynku około 200m. Poczytaj posty wstukując w prawym górnym rogu nazwę sanatorium i miejscowość. W razie kłopotów pisz. Byłem w nim w 2012r. Basen w innych ośrodkach, około 1 km ale chyba tylko prywatnie. Nie słyszałem aby ktoś chodził.
forumowicz

Re: Ustka -Radość

Post autor: forumowicz »

Jan dzięki za odpowiedź ,wcześniej przeglądałam wszystkie posty- żaden szał. Samo miejsce i urok Ustki rekompensuje wszelkie braki. Pytałam o basen bo to fajna sprawa popływać a niestety w marcu morze jest tylko dla morsów. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ustka -Radość

Post autor: jan19557 »

Jeśli dobrze pamiętam najbliższe baseny są na wczasowej, pięknie podświetlone.
forumowicz

Re: Ustka -Radość

Post autor: forumowicz »

Odnajdę -znam trochę Ustkę byłam tam kilkakrotnie na wakacjach, odwiedzę syrenkę tę która spełnia wszystkie życzenia. :D
forumowicz

Re: Ustka -Radość

Post autor: forumowicz »

Witam serdecznie, jeśli znajdzie się ktoś chętny do wspólnej podróży z Poznania lub po trasie do Ustki, to mogę pojechać samochodem.
ODPOWIEDZ