Pytanko o Solinkę

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Pytanko o Solinkę

Post autor: Shahid17 »

Witam wszystkich.Znalazłam trochę info i Solince w Polańczyku,ale są już wiekowe.Może ktoś był w ostatnim czasie,jak wyglądają pokoje 3-osobowe,z jakimi numerami są słoneczne,ogólne warunki,czy trójki są bardzo małe,jak wygląda sprawa ręczników,czy jakieś się dostaje na miejscu i czy jest możliwość wynegocjować jakiś fajniejszy pokój.Będę wdzięczna za każdą wskazówkę. :P
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Pytanko o Solinkę

Post autor: jan19557 »

O takie rzeczy zapytaj dzwoniąc na miejsce. Budynek jest usytuowany tak, że jedna strona jest wschodnia a druga zachodnia. Południowych pokoi chyba nie ma wcale, no może narożne. Jest prostopadły do zalewu. Wewnątrz nie byłem i trudno mi coś powiedzieć. Ważne jest twoje nastawienie. # tygodnie wytrzymasz wszędzie. Liczą się zabiegi, dobre towarzystwo i właściwe nastawienie a reszta nie ma większego znaczenia. Powodzenia
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Pytanko o Solinkę

Post autor: Shahid17 »

Wielkie dzięki za podpowiedź , zadzwonię na miejsce to może coś się dowiem.A nastawienie to mam zawsze dobre i bardzo się ciesze na to moje nic nie robienie,tyko relaks, zabiegi i przyjemności!! :P
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Pytanko o Solinkę

Post autor: jan19557 »

I tak trzymaj. ;)
ODPOWIEDZ