Świeradów Zdrój WACŁAW 29.01-21.02

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ewa040
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 sty 2015 03:30
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 0

Świeradów Zdrój WACŁAW 29.01-21.02

Post autor: Ewa040 »

Witam :D
Czy ktoś jedzie do Wacława 29 stycznia?
Ewa040
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 sty 2015 03:30
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świeradów Zdrój WACŁAW 29.01-21.02

Post autor: Ewa040 »

O matko! Jadę pierwszy raz, przeczytałam wątek "Co zabrać do sanatorium" i padłam ze śmiechu. Jest dobrze :lol: Mocno mnie to uspokoiło,będzie ciekawie. :mrgreen:
Ewa040
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 sty 2015 03:30
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świeradów Zdrój WACŁAW 29.01-21.02

Post autor: Ewa040 »

Poczytałam sobie informacje dot. Wacława, bardzo pomocne. Mam pytanie: czy mozna przyjechać jeden dzień wcześniej ? czy mozna już wtedy zakwaterować się ? ;)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Świeradów Zdrój WACŁAW 29.01-21.02

Post autor: malgorzatas »

Ewa 040 :kwiat: wiem że nie można przyjechać dzień wcześniej...do samego Wacława...w tym samym dniu są i wypisy i przyjęcia..pokoje sa sprzątane w ten sam dzień ;)
mozesz przyjechać wcześniej,ale nocleg załatwić sobie prywatnie..na kawterze..a najlepiej zadzwoń do siostry oddziałowej i zapytaj u źródła.
Może ktoś wyjedzie dzień wcześniej...ale to sie zdarza bardzo rzadko...w przypadku świąt lub spraw ospobistych że pokój sie zwalnia.
Możesz być na miejscu bardzo wcześnie...to wtedy jest łatwiej...pozdrawiam Goska :kwiat:
Ewa040
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 sty 2015 03:30
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świeradów Zdrój WACŁAW 29.01-21.02

Post autor: Ewa040 »

malgorzatas pisze:Ewa 040 :kwiat: wiem że nie można przyjechać dzień wcześniej...do samego Wacława...w tym samym dniu są i wypisy i przyjęcia..pokoje sa sprzątane w ten sam dzień ;)
mozesz przyjechać wcześniej,ale nocleg załatwić sobie prywatnie..na kawterze..a najlepiej zadzwoń do siostry oddziałowej i zapytaj u źródła.
Może ktoś wyjedzie dzień wcześniej...ale to sie zdarza bardzo rzadko...w przypadku świąt lub spraw ospobistych że pokój sie zwalnia.
Możesz być na miejscu bardzo wcześnie...to wtedy jest łatwiej...pozdrawiam Goska :kwiat:
Dziękuję za informację małgorzatas :) Dzwoniłam już do Wacława, ale własnie mają zmianę "turnusu" ;) i mam zadzwonić wieczorem. Usłyszałam jedynie: "jak będą wolne miejsca to tak". Znając życie sprawdzi się Twoja wersja i miejsc nie będzie. Rozważałam nocną podróż, ale połączenie nie jest rewelacyjne więc pewno skończy się na tym, że pojadę 29.01 i będę późnym popołudniem :( a wiem, że im później tym gorzej... Zobaczę co usłyszę wieczorem od siostry dyżurnej i napiszę na forum, może komuś sie jeszcze przyda :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Świeradów Zdrój WACŁAW 29.01-21.02

Post autor: malgorzatas »

Witaj :kwiat: to wcale nie musi tak być że późne popołudnie jest złe...
ja byłam bardzo wcześnie rano i byłam zadowolona..wszystko poszło bardzo składnie...ale postaraj się być jak najwcześniej..późny przyjazd nic dobrego nie wróży,wszystkie lepsze miejsca będa juz zarezerwowane..chyba że zadzwonisz i poprosisz o dwójeczkę...a uśmiech i dobre słowo mogą zdziałać cuda..pozdrawiam Gośka
ODPOWIEDZ