Jantar w Polanicy Zdroju 1-15.05.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ewelina7
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 24 lip 2013 11:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Jantar w Polanicy Zdroju 1-15.05.2015

Post autor: Ewelina7 »

Może ktoś był w ORW Jantar w Polanicy. Ośrodek proponuje turnusy rehabilitacyjne. Na fotce wygląda całkiem dobrze, ale opinii i informacji nie bardzo mogę się doszukać...
Proszę o kilka szczegółów... pozdrawiam... Ewelina
Ewelina7
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 24 lip 2013 11:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jantar Polanica Zdroj

Post autor: Ewelina7 »

Nikt nie był z JANTARZE... tak też bywa...
Jadę na turnus 1-15 maj... a może ktoś w tym terminie jedzie do Polanicy z lubelskiego. Pozdrawiam Ewelina :P
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7037
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jantar w Polanicy Zdroju

Post autor: sztani »

Zawsze wpisuj datę wyjazdu w tytule to ułatwia innym znalezienie podobnego terminu. Zerknij w wyszukiwanie zaawansowane ,u góry po prawej stronie . Wpisz nazwę i miejscowość jest 15 postów dot. tego sanatorium . poproszę Admina o dopisanie daty. pozdrawiam
Ewelina7
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 24 lip 2013 11:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jantar w Polanicy Zdroju

Post autor: Ewelina7 »

Dziękuję za podpowiedz, czytałam te posty... niewiele z nich wynika...
Wiem, ośrodek jest niewielki ale w stałej ofercie kilku biur oferujących turnusy rehabilitacyjne.
Mam cichą nadzieję, że trafi się kuracjusz /pan, pani.../ ktoś, kto przebywał w tym ośrodku, korzystał z takiego turnusu...
Pozdrawiam :P
Ewelina7
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 24 lip 2013 11:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jantar w Polanicy Zdroju 1-15.05.2015

Post autor: Ewelina7 »

Szkoda, że nikt z tego forum nie wybiera się w tym terminie. Od miesiąca już brakuje miejsc, więc ktoś tam jednak jedzie... :!:
A jak będzie, zobaczymy. Liczę na słońce i super opinie o Polanicy... pozdrawiam ;) Ewelina
Ewelina7
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 24 lip 2013 11:36
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jantar w Polanicy Zdroju 1-15.05.2015

Post autor: Ewelina7 »

Kilka słów po powrocie....
ORW Jantar jest ok., ogromnym atutem jest jego położenie, samo centrum, wszędzie bardzo blisko. Przy rezerwacji prosiłam o pokój w budynku głównym i taki dostałam. Wszystkie pokoje są duże, ładne i czyste, większość z tarasami. Wyżywienie naprawdę dobre i dużo, śniadania i kolacje szwedzki stół, obiady serwowane do stolika. Baza zabiegowa dość skromna, za to sympatyczne, uśmiechnięte rehabilitantki - pozdrawiam!!!
Trasy spacerowe, sąsiedztwo parku, wieczorki w Zdrojowej i dużo słońca... dla mnie było super.
Cena turnusu majowego - 1350,- /w tym 30 zabiegów/... po prostu polecam... Ewelina
blondyn
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 19 mar 2015 15:13
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 11

Re: Jantar w Polanicy Zdroju 1-15.05.2015

Post autor: blondyn »

Witam. Wybieram się na turnus rehabilitacyjny do tego sanatorium w terminie 1-15.06.2016r. Będę jechał własnym samochodem z północnej części woj. podkarpackiego Zakwaterowanie będę miał w budynku obok w pokoju 2+. Podobno w nim realizowane są zabiegi. Też prosiłbym o informacje jaki standard jest tych pokoi, czy też tam są balkony itp.
ODPOWIEDZ