23 wojskowy pawilon II lądek zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
tadek 1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 164
Na forum od: 13 gru 2013 04:53
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

23 wojskowy pawilon II lądek zdrój

Post autor: tadek 1 »

Po ponad rocznej przerwie wracam do Ladka :D .Byłem w Jubilacie, tym razem dostałem przydział do 23 wojskowego pawilon II

czytałem posty o tym ośrodku, czy dalej jest tam remont ? ile jest jedynek ? mam zamiar przyjechać dzień wcześniej może się uda załatwić jedynkę, ale dobry kompan na czas turnusu to skarb.Może ktoś jedzie na turnus w terminie od 13 kwietnia do tego sanatorium .
Pozdrawiam tadek 1
Awatar użytkownika
tadek 1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 164
Na forum od: 13 gru 2013 04:53
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: 23 wojskowy pawilon II lądek zdrój

Post autor: tadek 1 »

Mam nadzieje ze jak będzie bliżej terminu wyjazdu to się ktoś odezwie
Pozdrawim wszystkich
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: 23 wojskowy pawilon II lądek zdrój

Post autor: ewasz »

Dobrze by było gdybyś w tytule napisał termin to wtedy Ci, którzy mają wyjazd tak jak Ty szybciej się zgłoszą ;)
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu :kwiat:
Awatar użytkownika
Sewelka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 176
Na forum od: 26 sty 2015 13:45
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: 23 wojskowy pawilon II lądek zdrój

Post autor: Sewelka »

Należy uznać, że jedynek nie ma. Te dwie czy cztery są zarezerwowane dla pacjentów komercyjnych. Lepiej więc znaleźć kompana do pokoju. Ja byłam w lipcu ubiegłego roku, na turnusie ZUS-owskim i w głównym pawilonie rozpoczynano remont sali gimnastycznej, wiec na pewno ten etap jest po. W czasie mojego pobytu montowano ogniwa słoneczne w obiektach ośrodka, zakończył się remont pawilonu nr (chyba) 2 - nad pawilonem nr 1 - więc może nie trafisz na remonty. Chociaż na pewno jest jeszcze dożo do zrobienia w tym obiekcie. Życzę miłego pobytu.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: 23 wojskowy pawilon II lądek zdrój

Post autor: sztani »

w pawilonie II jest sześć jedynek i nie zawsze dostają komercyjni Byłem z ZUS jak i sąsiadka za ścianą i mieliśmy jedynki. Przy przyznawaniu patrzą na schorzenie
ODPOWIEDZ