Jan Kazimierz w Dusznikach Zdroju 17.04-08.05-15 z Poznania

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ORSZULA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 15 sty 2014 20:12
Oddział NFZ: Wielkopolski

Jan Kazimierz w Dusznikach Zdroju 17.04-08.05-15 z Poznania

Post autor: ORSZULA »

Witam, mam skierowanie do sanatorium Jan Kazimierz w Dusznikach Zdroju , czy ktoś sie tam wybiera? pozdrawiam Ula
Ostatnio zmieniony 01 lut 2015 15:03 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
aqula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3270
Na forum od: 03 wrz 2013 20:13
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd do sanatorium

Post autor: aqula »

A kiedy jedziesz ? Bo to cenna informacja dla wyjeżdżających.
Mogłaś w temacie wpisać miejsce i datę wyjazdu, ułatwiłoby to pewnie innym :)
Ale pewnie ktoś się znajdzie, kto będzie jechał :)

pozdrawiam
ORSZULA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 15 sty 2014 20:12
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Wyjazd do sanatorium

Post autor: ORSZULA »

turnus od 17.04-08.05 .15, jestem z Poznania
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Wyjazd do sanatorium

Post autor: stokrotka »

ORSZULO ! to co napisałaś w treści komentarza powinnaś umieścić w tytule tematu.Bo..żeby dowiedzieć się kiedy jedziesz i do którego sanatorium potencjalni kuracjusze dowiedzą się dopiero "otwierając" Twój post.Nie każdy tu zajrzy bo temat który utworzyłaś jest zbyt ogólny.Dlatego ,jeśli chcesz nawiązać z Kimś kontakt to zmień tytuł tematu.
Zamiast 'Wyjazd do sanatorium " napisz "------ Jadę do Jana Kazimierza w Dusznikach - 17.04- 08.05 br albo inaczej -ale musisz uwzględnić nazwę sanatorium ,miejscowość i datę turnusu.
Termin odległy i na pewno Ktoś się odezwie.Tylko jasno sprecyzuj Kogo szukasz.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Jan Kazimierz w Dusznikach Zdroju 17.04-08.05-15 z Pozna

Post autor: Selene »

Witaj ORSZULA :kwiat:

Jak długo czekałaś na przydział :?: i do którego pawilonu masz skierowanie :?:

Pozdrawiam :)
ORSZULA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 15 sty 2014 20:12
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jan Kazimierz w Dusznikach Zdroju 17.04-08.05-15 z Pozna

Post autor: ORSZULA »

Tak, czekałam w sumie 3 lata, ale nie wiem czy teraz dobrze trafiłam, ponieważ w tym sanatorium tez nie ma bazy zabiegowej, z tego co się zorientowałam :)
ORSZULA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 15 sty 2014 20:12
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jan Kazimierz w Dusznikach Zdroju 17.04-08.05-15 z Pozna

Post autor: ORSZULA »

to jest jan kazimierz B, czy ktos tam był?
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Jan Kazimierz w Dusznikach Zdroju 17.04-08.05-15 z Pozna

Post autor: Selene »

Orszulo :kwiat: czekałaś na przydział... 3 lata :?: :!: Toż u nas w Wielkopolsce czas oczekiwania to ok 18 miesięcy.

JAN KAZIMIERZ pawilon B - budynek posiada 59 miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje są duże i przestronne.
Jest radio, telewizor lub lodówka za dodatkową opłatą.
W pokojach są czajniki, talerze, kubki i sztućce. Są po dwa ręczniki i na życzenie możliwa wymiana.
W budynku nie ma windy i nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Na posiłki trzeba dojść ok 200 do ośrodka MONIUSZKO. Jedzenie smaczne, urozmaicone i wystarczające.
Na zabiegi również trzeba dojść ( co niestety w okresie zimowym jest uciążliwe ) ok 150 m do JANA KAZIMIERZA gdzie jest bardzo
dobrze wyposażona baza zabiegowa z basenem włącznie. Personel jest bardzo życzliwy i przykłada się do zabiegów.
Wi-fi tylko w JANIE KAZIMIERZU na II piętrze w wyznaczonym miejscu, ale można również skorzystać w okolicznych knajpkach, które maja specjalne oznakowanie.
Parking: zamykany niestrzeżony znajduje się za budynkiem JANA KAZIMIERZA. Opłata ca 100 PLN za 21 dni. Moja rada - nie płacić z "góry" tylko w dniu wyjazdu.
Tańce: tylko w dwóch knajpkach PARKOWEJ i ETIUDZIE.
Wycieczki: jest ich mnóstwo więc jest w czym wybierać.
W Dworku Szopena bardzo często odbywają się koncerty na które warto pójść.
I to co moim zdaniem w Dusznikach jest najpiękniejsze: w okresie letnim ok godz. 21,30 zaczyna się koncert przy fontannie. Kolorowe światła zsynchronizowane z muzyką Chopina i wodą tryskającą z fontanny. Wspaniała uczta dla oczu i uszu. :D

Pozdrawiam
Selene :)
ORSZULA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 15 sty 2014 20:12
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jan Kazimierz w Dusznikach Zdroju 17.04-08.05-15 z Pozna

Post autor: ORSZULA »

Witam, bardzo dziekuję za wyczerpiujace dane dotyczace tego osrodka, jak zwykle mam zawsze skierowanie do małych budynków, skad muszę chodzić na zabiegi. Nie wiem kto ma jakies "chody", ze skierowanie dostanie do osrodka z pełna baza zabiegowa, Ostatnio bylam w Lądku Zdroju i też wszędzie musiałam dochodzić. No wiec nie jestem usatysfakcjonowana , pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
zorro
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1862
Na forum od: 17 sty 2014 07:00
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jan Kazimierz w Dusznikach Zdroju 17.04-08.05-15 z Pozna

Post autor: zorro »

ORSZULA pisze:Witam, bardzo dziekuję za wyczerpiujace dane dotyczace tego osrodka, jak zwykle mam zawsze skierowanie do małych budynków, skad muszę chodzić na zabiegi. Nie wiem kto ma jakies "chody", ze skierowanie dostanie do osrodka z pełna baza zabiegowa, Ostatnio bylam w Lądku Zdroju i też wszędzie musiałam dochodzić. No wiec nie jestem usatysfakcjonowana , pozdrawiam :)

...nie narzekaj Orszulo... :P :kwiat: chodzenie i tak jest obowiązkowym zajęciem kuracjusza, więc jak różnica czy na zabiegi, posiłki i spacery czy tylko na spacery... :P


I jeszcze uzupełnienie informacji o tańcach...
Można bawić się również w Veronie..., nowy lokal, bardzo ładnie urządzony, z dobrą kuchnią oraz miłą obsługą i zdecydowanie bardziej sympatyczny niż Parkowa (czas się zatrzymał w latach siedemdziesiątych pod każdym względem) i Etiuda wyglądająca jak graciarnia...
Polecam Veronę...
ODPOWIEDZ