Ciechocinek Julianówka 26 marca 2015r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
andzia13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 12 lut 2015 20:37
Oddział NFZ: Pomorski

Ciechocinek Julianówka 26 marca 2015r.

Post autor: andzia13 »

Czy jedzie ktoś do Julianówki do Ciechocinka w tym terminie? Ja jadę z Pruszcz Gd.To mój pierwszy wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
CLEO 13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 19 lut 2015 16:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek Julianówka 26 marca 2015r.

Post autor: CLEO 13 »

Witam. :) Ja mam taki termin wyjazdu do sanatorium "julianówka":)
W Ciechocinku byłam prywatnie ,ale w sanatorium jeszcze tam nie byłam . Jadę z Warszawy.Słyszałam tylko od koleżanki że całkiem fajnie tam jest ,a najlepsze jedzenie :) Jak zajedziemy to zobaczymy :))Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
jurand40
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4517
Na forum od: 28 lut 2013 19:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ciechocinek Julianówka 26 marca 2015r.

Post autor: jurand40 »

Tak to prawda im lepsze jedzenie , tym lepsze sanatorium ;) , ale do biedronki bedziecie miały daleko ;)
Awatar użytkownika
aqula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3270
Na forum od: 03 wrz 2013 20:13
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek Julianówka 26 marca 2015r.

Post autor: aqula »

Jurand40 co Ty gadasz :) Do biedronki nie będzie daleko. Najfajniesze w Julianówce to basen na miejscu. Całkiem sympatyczna kawiarnia Urocza. Pod ośrodkiem przystanek autobusowy z którego można dojechać do Torunia :)
andzia13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 12 lut 2015 20:37
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ciechocinek Julianówka 26 marca 2015r.

Post autor: andzia13 »

Witaj Cleo.
Cieszę się, że ktoś wybiera się w tym samym terminie do Julianówki :) . Na miejscu ocenimy czy jest tam fajnie...myślę, że tak. Jadę 1szy raz i jestem trochę przerażona.Pozdrawiam.Anka
Awatar użytkownika
CLEO 13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 19 lut 2015 16:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek Julianówka 26 marca 2015r.

Post autor: CLEO 13 »

Witaj Aniu :) Nie masz się co martwić - pierwszy raz zawsze taki jest- dalsze wyjazdy uczynią Cię o wiele mądrzejszą.Każdy pobyt w sanatorium wspominam mile. Najważniejsze to nastawić się pozytywnie.Wiadomo że nie ma tam takich luksusów jak byśmy chciały , ale jedziemy tam po zdrowie :P Jeśli jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia ,na pewno znajdziesz tam wielu miłych ludzi i podreperujesz swoje zdrówko :) Pozdrawiam serdecznie :) Mam nadzieję że się tam spotkamy, i miło będziemy wspominać pobyt w sanatorium "Julianówka " DANUTA.
andzia13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 12 lut 2015 20:37
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ciechocinek Julianówka 26 marca 2015r.

Post autor: andzia13 »

Jestem pozytywnie nastawiona na wyjazd :) .Myślę, że spotkam Danusiu w Julianówce wielu miłych ludzi. Jadę na 28 dni, więc trzeba się dobrze nastawić :) .Szczególnie, ze nasz wyjazd przypada na okres świąteczny....chyba, że uda się wybrać na święta do domu. Mam tylko pytanie. W jakich godzinach najlepiej zjawić się w sanatorium? Napisali, że o 14ej. Pozdrawiam.Anka
Awatar użytkownika
CLEO 13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 19 lut 2015 16:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek Julianówka 26 marca 2015r.

Post autor: CLEO 13 »

Aniu ja planuję wyjechać z domku gdzieś o 9 rano.Do Ciechocinka mam około 200 km,więc liczę że na 13 dojadę.( po drodze może jakaś mała kawka ) :) A w jakich godzinach mamy się stawić ??? nie mam pojęcia. A gdzie Ty to czytałaś że najlepiej o 14. Jeśli chodzi o święta -wiem że nie są chętni udzielać przepustek ale zobaczymy :) - może się uda :) Ja dostałam skierowanie na 21 dni. Ostatnio rozmawiałam z koleżanką która tam była 7 lat temu. Mówiła że będziemy zadowolone. Podobno bardzo miłe kierownictwo i personel.Zobaczymy na miejscu :) Czytałam na temat tego sanatorium ale jakoś mało opinii a każda inna .Jak coś będziesz wiedziała daj znać:)
Pozdrawiam cieplutko : Danuta :)
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23844
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ciechocinek Julianówka 26 marca 2015r.

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Cleo 13 Andzia 13 same trzynastki czytam wasze posty jak dobrze że razem pojedziecie towarzysz w sanatorium
bardzo ważny jeszcze zostało dużo czasu może się ktoś dołączy ja nie byłam chętnie udzieliłabym wam informacji
szkoda życzę Wam udanej kuracji pozdrawiam wyjeżdzających ja jeszcze czekam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
CLEO 13
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 19 lut 2015 16:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek Julianówka 26 marca 2015r.

Post autor: CLEO 13 »

Witaj Grażynko :)
Masz rację na razie same 13 :) Trzynastka to moja data urodzin:) A kiedyś jak byłam pierwszy raz w sanatorium to miałam koszulkę z napisem "13" i tak na mnie wołali (ha ha ) jak chcieli o coś spytać.
Mam taką nadzieję że jeszcze ktoś do nas dołączy na forum :)) Zostało jeszcze troszkę czasu :lol: Piszesz że czekasz na sanatorium, więc życzę Ci przydziału fajnej miejscówki w pięknym okresie :) :lol:
Pozdrawiam : Danuta
ODPOWIEDZ