Szczawno Zdrój 27.03- 17.04

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Szczawno Zdrój 27.03- 17.04

Post autor: ollalaola »

Witam, jak w temacie jadę do Szczawna w tym terminie.Ja akurat mam zakwaterowanie u sanatorium "Młynarz". A będę jechała z Łodzi środkami transportu publicznego. Jeżeli jednak ktoś z Łodzi, czy przejazdem przez Łódź też będzie jechał w tym terminie i kierunku, to bardzo proszę o kontakt.
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczawno Zdrój 27.03- 17.04

Post autor: ollalaola »

Czy są na forum osoby, które jadą z Łodzi lub przez Łódź w tym kierunku i w tym terminie?
malgorzata46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 21 lut 2015 10:04

Re: Szczawno Zdrój 27.03- 17.04

Post autor: malgorzata46 »

ollalaola pisze:Witam, jak w temacie jadę do Szczawna w tym terminie.Ja akurat mam zakwaterowanie u sanatorium "Młynarz". A będę jechała z Łodzi środkami transportu publicznego. Jeżeli jednak ktoś z Łodzi, czy przejazdem przez Łódź też będzie jechał w tym terminie i kierunku, to bardzo proszę o kontakt.
Zazdroszcze Ci tego wyjazdu... Byłam tam i polecam pokój na parterze nr 1-2-3 są ładne i przestrzene...nie zgadzaj się na 2 ob. są małe i ciane oraz 4 ob. również...lepiej trójki i z oknami na park... to taka moja mała rada....miłego pobytu...pozdrawiam
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczawno Zdrój 27.03- 17.04

Post autor: ollalaola »

Balsam dla duszy, jak czytam . :) Będę wdzięczna za wszystkie inne informacje, ktore pomoga mi sie w jakis sposob przygotowac do pobytu.
malgorzata46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 21 lut 2015 10:04

Re: Szczawno Zdrój 27.03- 17.04

Post autor: malgorzata46 »

[quote="ollalaola"]Balsam dla duszy, jak czytam . :) Będę wdzięczna za wszystkie inne informacje, ktore pomoga mi sie w jakis sposob przygotowac do pobytu.[/quo

A i połączenie PKP masz bezpośrednie pocią z Warszawy na Szklarską Porębę przez Łódz Kaliską do Wałbrzych Miasto odjazd 08:16 a na miejscu 15:01...Ja tym ostatnio jechałam tylko wsiadałam w Oleśnicy... Wałbrzychu pozostaje Taryfa lub komunikacja podmiejska .... taryfiarze biorą różnie od 10 do 25 zł... a zaledwie kilka metrów dalej jest MPK i wysiadasz niedaleko koło Domu Zdrojowego... jak coś to sułuże pomocą... :P
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1953
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczawno Zdrój 27.03- 17.04

Post autor: Zosia »

Małgosiu czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym bezpośrednim połączeniu. 8,16 to z Centralnej czy innej czy kursuje codziennie czy jakoś okresowo. Ja wybieram się tam 9 maja ale nie mogłam znaleźć bezpośredniego połączenia. Jeśli możesz coś pomóc to bardzo proszę :) Pozdrawiam
malgorzata46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 21 lut 2015 10:04

Re: Szczawno Zdrój 27.03- 17.04

Post autor: malgorzata46 »

Zosia pisze:Małgosiu czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym bezpośrednim połączeniu. 8,16 to z Centralnej czy innej czy kursuje codziennie czy jakoś okresowo. Ja wybieram się tam 9 maja ale nie mogłam znaleźć bezpośredniego połączenia. Jeśli możesz coś pomóc to bardzo proszę :) Pozdrawiam
Witaj Zosiu. Ja zawsze sprawdzam na Twój Plan Podróży - Wyszukiwanie połączeń
rozklad.sitkol.pl/ wpisz tylko datę wyjazdu... a jak nie podaj w jakim mieście będziesz wsiadać do pociągu...pozdawiam
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczawno Zdrój 27.03- 17.04

Post autor: ollalaola »

[quote=

A i połączenie PKP masz bezpośrednie pocią z Warszawy na Szklarską Porębę przez Łódz Kaliską do Wałbrzych Miasto odjazd 08:16 a na miejscu 15:01...Ja tym ostatnio jechałam tylko wsiadałam w Oleśnicy... Wałbrzychu pozostaje Taryfa lub komunikacja podmiejska .... taryfiarze biorą różnie od 10 do 25 zł... a zaledwie kilka metrów dalej jest MPK i wysiadasz niedaleko koło Domu Zdrojowego... jak coś to sułuże pomocą... :P[/quote]
Ja moge się równiez przesiadac we Wrocławiu. Nie będzie to dla mnie problem. Bilety na miejską komunikacje kupuje sie u kierowcy? Czy pamietasz jaką linią można dojechać?
Jeżeli nasunie Ci się jeszcze coś, o czym warto wiedziec przed wyjazdem, to pisz proszę:)
malgorzata46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 21 lut 2015 10:04

Re: Szczawno Zdrój 27.03- 17.04

Post autor: malgorzata46 »

ollalaola....po wyjściu z dworca przez tory prowadzącą pod górę ul. Żeromskiego
Bilet kupisz u kierowcy...Autobusem linii 8 jedziesz do ostatniego
przystanku a stamtad na piechotę jakieś 200 metrów...Zawsze możesz zapytać ludzi idziesz deptakiem od ronda aż do końca i koło Pijalni Wód w lewo i zaras jest Młynarz .... prześle Ci stronkę gdzie jest spacer wirtualny ...co prawda było to dawno zrobione bo teraz jest ładniej ....http://www.spacer.szczawno-zdroj.pl/
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczawno Zdrój 27.03- 17.04

Post autor: ollalaola »

Bardzo dziękuję Małgorzato :)
ODPOWIEDZ