Ustroń

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Ustroń

Post autor: danka »

Wybieram się prywatnie do Ustronia,które sanatorium polecacie ?
Awatar użytkownika
Ramona2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2008
Na forum od: 18 paź 2014 18:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustroń

Post autor: Ramona2 »

Danusiu
Wiele osób tu na forum było w różnych sanatoriach w Ustroniu. Większość z nas była z NFZ lub z ZUS.
Ja byłam 2 razy z NFZ w Równicy i byłam z tych wyjazdów zadowolona.
Pozdrawiam
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Ustroń

Post autor: danka »

Ramona dziękuję Ci za odpowiedz.Byłam w Ustroniu w 2008 roku w Malwie.Chcę się wybrać z mężem prywatnie.Myślę,że od tego czasu trochę się tam pozmieniało.Chodzi mi o dobre zabiegi,myślałam o Równicy,ale do końca nie jestem przekonana.Proszę o podpowiedż i życzę miłego wieczoru.
Awatar użytkownika
Ramona2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2008
Na forum od: 18 paź 2014 18:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustroń

Post autor: Ramona2 »

Wiesz nie mam porównania jak jest w Malwie bo tam nie byłam, Myślę , że najlepiej będzie jak zadzwonisz i się wszystkiego dowiesz u źródła.
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustroń

Post autor: Lewek »

Witaj Danka !
Polecam Różę, byłam tam w zeszłym roku. Tam są tylko kuracjusze ZUS i prywatni kuracjusze, którzy praktycznie wracają do tego kurortu. Rozmawiałam z kilkoma prywatnymi kuracjuszami i byli bardzo zadowoleni. Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru.
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń

Post autor: ela-ela »

Witaj Danka :kwiat: Mogę polecić z czystym sumieniem Równicę, byłam w pazdzierniku prywatnie. Jedzenie dobre stół szwedzki,zabiegi na miejscu na dosyć wysokim poziomie,personel bardzo miły.Teraz jeżeli chodzi o pokoje to radzę wykupić pakiet kuracjusz plus.Ja miałam bardzo niemiłą /wykupiłam sobie pakiet kuracjusz/przygodę kiedy zamawiałam pokój pani mówiła,że komercyjni są na 7 piętrze, ale po przyjezdzie dostałam pokój na 3 piętrze bardzo zużyty tz. meble rozwalacjące się łazienka zapleśniała umywalka potłuczona ściany bardzo brudne.Jak weszłam tak szybko wyszłam i po kilku zwiedzonych takich pokoii zdecydowałam zrezygnować i wracać do domu,i w końcu dostałam pokój na 6 piętrze był czysty i to się liczyło.Jeżeli zdecydujesz się na Równicę poproś pokój z widokiem na miasto, widoki przepiękne.T tyle moich uwag.pozdrawiam i życzę trafnego wyboru. :kwiat:
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Ustroń

Post autor: danka »

Witaj Elu!Przed chwilą rozmawiałam z panią z Równicy.Mówiła o pokojach na 9 i 10 piętrze.Jaka jest różnica między pakietem Kuracjusz a Kuracjusz Plus.Bardzo dziękuję za cenne informacje.
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń

Post autor: ela-ela »

Różnica między pakietem kuracjusz a kuracjusz plus jest w pokojach. Pokoje w pakiecie kuracjusz plus są na wysokim poziomie po remoncie nowe meble,reszta to samo.Pokoje w pakiecie kuracjusz to pokoje różne jak już opisałam,ale jeżeli zagwarantują Ci pokoje na 6 lub 7 pietrze to można brać.Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku.Na jesieni też się wybiorę. :kwiat:
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń

Post autor: ela-ela »

Jeszcze dodam,że miejscowość wspaniała jest gdzie spacerować, pyszne ciacha wspaniałe kawiarnie jednym słowem super pod każdym względem.
danka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 16 gru 2010 12:40

Re: Ustroń

Post autor: danka »

Elu bardzo dziekuję za szybki odzew.Ile zabiegów "serwują"i jakie mniej więcej zabiegi?
ODPOWIEDZ