Busko Zdrój ,,Marconi,, 13.05 - 3.06.2015r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1377
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Busko Zdrój ,,Marconi,, 13.05 - 3.06.2015r.

Post autor: alka50+ »

Witam.
Wyjeżdzam z Kołobrzegu, do Buska Zdroju pierwszy raz, od 13.05. -03.06.2015 r. Na forum dużo informacji o samej miejscowości a zdecydowanie śladowe z bezpośrednich pobytów z samego sanatorium ,,Marconi,, Przyjełam optymistyczną wersję,ze tam jest tylko dobrze: zabiegi na miejscu,dobra opieka lekarska i że mój tam pobyt wpłynie na poprawę mojego zdrowia. Wspaniały termin,dużo czasu na zebranie informacji co warto zwiedzić ? gdzie się wybrać? gdzie potańczyć?

Może Ktoś jest teraz na pobycie i podzieli się ze mną wiadomościami z pierwszej ręki?
Może Ktoś jest kto wybiera się w tym terminie ?
Na dzisiaj planuję wyjazd PKS Kg -Kraków i dalej do Buska, ewentualnie Kg -Łódz i do Buska a może Ktoś zna lepsze połączenie/te ciągłe zmiany rozkładów jazdy na PKP nie pozwalają tak daleko zrobić rozeznania/.
Myślałam też o własnym autku ale dla mnie to trochę długa trasa na jedną parę rąk do prowadzenia.No cóż tak czy tak pokonam tą dalekąąąąą drogę z bagażem pełnym optymizmu, humoru i wiary,że wyjazd umocni mój kręgosłup i,że polubię Busko tak jak Krynicę Górską, Ustroń czy też Szczawnicę.

Pozdrawiam miłe Grono Forumowiczów a szczególnie Słoneczko, Ankę, Astrid itd. które wzbogaciły mnie w tematy przy pilotażu o Busko i dzięki Nim wyjadę z takim nastawianiem.

Do usłyszenia.
Ps. do bagażu dorzucę szpilki.....
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1377
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko Zdrój ,,Marconi,, 13.05 - 3.06.2015r.

Post autor: alka50+ »

Odświeżam zapytanie....jedzie Ktoś w tym terminie do Buska??? :( :( :( Nikt się tam nie wybiera???? :oops: :oops: :oops:
Może być z Kołobrzegu,Koszalina lub okolic.....dołożę do kosztów podróży.
A może środkami publicznymi Ktoś się wybiera????Razem zawsze łatwiej pokonać taką długą podróż.

Pozdrawiam i do usłyszenia. :D :D :D
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1377
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko Zdrój ,,Marconi,, 13.05 - 3.06.2015r.

Post autor: alka50+ »

Witam.
Pojawiły się terminy bliskie do mojego wyjazdu. Ktoś jedzie? do Buska Zdroju do sanatorium ,,Marconi,,????? :oops: :oops:

Dla Forumowiczek :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: w Dniu naszego Swieta.
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Busko Zdrój ,,Marconi,, 13.05 - 3.06.2015r.

Post autor: jaga167 »

Jadę do Buska ale już 31 marca i podobnie jak Ty nie znalazłam nikogo, kto jedzie w moim terminie. :oops:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23803
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko Zdrój ,,Marconi,, 13.05 - 3.06.2015r.

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Jagna Alka gratulacja przydziału sanatorium Marconi jedno z lepszych sanatorium w Busku Zdroju
opinie są podzielone jak zawsze :arrow: Alka jeszcze do wyjazdu dużo czasu może jeszcze ktoś dołączy
ja jeszcze oczekuję byłabym bardzo szczęśliwa dostać to sanatorium pozdrawiam wyjeżdzających :kwiat: :roll:
ewinka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 01 paź 2014 10:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Busko Zdrój ,,Marconi,, 13.05 - 3.06.2015r.

Post autor: ewinka »

Proponuję popatrzeć na Bla Bla Car, jest dużo fajnych przejazdów za niewielkie pieniądze 8-) może akurat coś będzie pasowało ;)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1377
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko Zdrój ,,Marconi,, 13.05 - 3.06.2015r.

Post autor: alka50+ »

Jak miło... :D :D :D .nareszcie się Ktoś odezwał-dzięki
Ewinka Bla Bla Car to dobra podpowiedz -popatrzę troszkę bliżej wyjazdu.....może też ktos tam się wybierze :)

Jaga 167 -no to czekamy Obie -wkrótce powitamy kolejne Osoby :o :o

Grażynamackowiak - życzę ; aby kolejka szybko się zmieniala w numeracji i żebyś dostala to miejsce gdzie chciałabyś się znależć w sanatorium/ a może wyślesz jakąś prośbę z podpowiedzią do swojego NFZ :?: /. Tam też pracują fajni ludzie. :x szalony pomysł a może okazać się skuteczny.

Do usłyszenia...... :kwiat: Ktoś wybiera się w w/w terminie do Buska Zdroju??????? :? :?
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1377
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko Zdrój ,,Marconi,, 13.05 - 3.06.2015r.

Post autor: alka50+ »

Witam Forumowiczów. :)

Coraz więcej nowych terminów w każdym kierunku a może Ktoś już ma w moim turnusie w Busku Zdroju. :?: :?: :?: Chyba będę miala jedynkę bo nikt tam nie jedzie. :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23803
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko Zdrój ,,Marconi,, 13.05 - 3.06.2015r.

Post autor: grazynamackowiak »

Witam alka 50 dziękuje za miłe zyczenia pomyślnego przydziału dziś dzwoniłam z zwrotów mieli wolny
Połczyn Zdrój jeszcze poczekam zbliża się okres letni pozdrawiam :kwiat:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1377
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko Zdrój ,,Marconi,, 13.05 - 3.06.2015r.

Post autor: alka50+ »

Do grażynamackowiak.... :)
cieszę się z Tobą i tak trzymaj. Czesto trzeba losowi pomóc ,żeby dostać to co chcemy.....zawsze warto próbować.

Moj kolega/ wtedy nim jeszcze nie był/ ,jak zdecydował się wyjechać do sanatorium ....to dostał Podhale....dziś to opowiada bardzo wesoło,że szukał na południu miejscowości o tej nazwie,w atlasie itp,dzwonił do NFZ ze nie wie gdzie go wyslali /zapewne i ubarwia ale sympatycznie/ i okazało się ,ze nie doczytał,że to w Połczynie Zdroju...a jest z Zachodniopomorskiego. Oczywiście wkurzył się ale pojechał w te swoje góry do Podhala. Tam poznał moją koleżankę/Oboje byli samotni po utracie małżonków/,po trzech latach wzieli ślub i już dzisiaj są małżeństwem o 8 letnim stażu i zawsze się dobrze bawimy jak to opowiadają. Czasami to czego nie chcemy jest akurat dobre...los ????

Życzę dobrego przydziału...daj znać jak dostaniesz.
ODPOWIEDZ