LĄDEK ZDRÓJ OD 6 MARCA 2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Dzieciuch
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 15 lut 2015 10:37
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

LĄDEK ZDRÓJ OD 6 MARCA 2015

Post autor: Dzieciuch »

Witam serdecznie, Kto wybiera się do Ladka Zdroju w terminie 6.03.2015 do obiektu Jan , bo tyle mi wiadomo. Dziś otrzymałam telefon i zdecydowałam , proszę o kontakt i informacje na temat tego sanatorium. Jade pierwszy raz :)
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23721
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: LĄDEK ZDRÓJ OD 6 MARCA 2015

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Dzieciuch pisalismy wczesniej wejdz w dział oceniam sanatorium na stronie 10 tego tematu
opisane jest sanarorium Jan Lądek Zdrój ja byłam ale w wojskowym autentyczne opisy kuracjuszy którzy
byli w tym sanatorium najlepszą informacją :arrow: My kuracjusze przebywający w Lądku jesteśy zauroczeniem tym
uzdrowiskiem pozdrawiam udanej kuracji :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Dzieciuch
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 15 lut 2015 10:37
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: LĄDEK ZDRÓJ OD 6 MARCA 2015

Post autor: Dzieciuch »

Witam , dziękuje , może bedzie dobrze, zresztą potrzebuje odpoczynku , relaksu i fajnych ludzi . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: LĄDEK ZDRÓJ OD 6 MARCA 2015

Post autor: sztani »

Dzieciuch pisze:Witam , dziękuje , może bedzie dobrze, zresztą potrzebuje odpoczynku , relaksu i fajnych ludzi . Pozdrawiam
Nie tylko Ty go potrzebujesz . :lol: :lol: miłego pobytu i wielu wrażeń udanej kuracji Dzieciuch ;) po powrocie coś skrobnij od siebie
Awatar użytkownika
Dzieciuch
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 15 lut 2015 10:37
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: LĄDEK ZDRÓJ OD 6 MARCA 2015

Post autor: Dzieciuch »

;) tak i przesle dobrą energię dla Miłych tu forumowiczów i napisze , co i jak , pozdrawiam :):):) :kwiat:
malgorzata46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 21 lut 2015 10:04

Re: LĄDEK ZDRÓJ OD 6 MARCA 2015

Post autor: malgorzata46 »

Witaj Dzieciuch . Byłam w Lądku Zdrój z ZUS w maju 2000 r. W Jubilacie.... 8-) Ale ci co byli w Janie to sobie chwalili nie wiem jak jest tam teraz ;) ładna miasteczko jest gdzie pospacerować i nawet rybki połowić....życzę wspaniałego towarzystwa i pogody oraz wypoczynku od codziennych spraw ;) pozdrawiam :roll: podam ci strone ;) wpisz sobie w Google lądek zdrój sanatorium jan zdjęcia.... na zabiegi chodzi się do Wojciecha i Jerzego jest stronka ;) http://wirtualneprezentacje.eu/VR/Wojci ... Ladek.html
Awatar użytkownika
Dzieciuch
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 15 lut 2015 10:37
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: LĄDEK ZDRÓJ OD 6 MARCA 2015

Post autor: Dzieciuch »

Małgosiu ( tak bezpośrednio ) obejrzałam , podoba mi się , sam fotografuje, to będę miała zajęcie w Lądku . Dziękuje pozdrawiam . :D
Awatar użytkownika
Dzieciuch
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 15 lut 2015 10:37
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: LĄDEK ZDRÓJ OD 6 MARCA 2015

Post autor: Dzieciuch »

to jest sama fotografuje , dzięki
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 491
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: LĄDEK ZDRÓJ OD 6 MARCA 2015

Post autor: MaryKate »

Byłam w "Janie" rok temu , sanatorium nieduże pokoje 1,2,3 osobowe ładne , na zabiegi trzeba chodzić niestety do Adama , Wojciecha , Jerzego ale mnie to nie przeszkadzało . Towarzystwo fajne poznałam 3 tygodnie szybko zleciały , chodziliśmy do kawiarnii Albertschalert . Jeżeli ktoś przyjedzie swoim samochodem to można jeszcze pozwiedzać więcej . Byłam w Lądku pierwszy raz ale na pewno nie ostatni .
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24527
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: LĄDEK ZDRÓJ OD 6 MARCA 2015

Post autor: ewasz »

Dzieciuch - poczytaj sobie tutaj :)

http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... 14#p212857

Są też inne wpisy - miłej lektury ;)

Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ