ciechocinek dom zdrojowy nr 4

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
corrados
Posty: 1
Na forum od: 01 mar 2015 08:46
Oddział NFZ: Wielkopolski

ciechocinek dom zdrojowy nr 4

Post autor: corrados »

Czy jedzie ktoś od marca ? Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: ciechocinek dom zdrojowy nr 4

Post autor: sztani »

Marzec to długi miesiąc . Napisz dokładnie który marzec (podaj datę ) witaj na forum trzeba umieścić ja w tytule Twojego postu ale to uczyni Admin ;)
klaudia
Posty: 2
Na forum od: 04 mar 2015 15:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: ciechocinek dom zdrojowy nr 4

Post autor: klaudia »

Jadąc teraz do Domu Zdrojowego w Ciechocinku trzeba być desperatem ja byłam w luty/marzec 2015 trwają prace remontowe(zabiegi są ale basen w remoncie) nikt wcześniej o tym w skierowaniu czy też przy rozmowie telefonicznej nie informuje na korytarzach i w pokojach pełno kurzu latającego styropianu skrzydła budynku zamykane co chwila wywieszane nowe drogi przejścia z piętra na piętro.Panowie robotnicy zaczynają prace od 7.00 i pracują do 17.00 ,przez cały dzień nie można oka zmrużyć bo huk wiertarek i walenie kilofów rozwalających ściany i tak mniej więcej wygląda dzień w Domu Zdrojowym Szpitalu Uzdrowiskowym nr4 w Ciechocinku mozna nabawić się nerwicy i pylicy.Prace remontowe niby mają potrwać do 31.08.2015 i może tak potrwają bo panowie się starają. Jak dostaniecie potwierdzenie skierowania to im od razu odeślijcie w końcu czekamy na uzdrowisko prawie 2lata i NFZ dokładnie wie o sytuacji bo niedawno zamieścił info o remoncie w/w obiektu a przy meldunku na otarcie łez woda mineralna i paczuszka soli od PUC Ciechocinek aby nie uciekać.Ja jakoś przerzyłam ale wierzcie mi spokoju i wyciszenia tam teraz nie odnajdziecie.
klaudia
Posty: 2
Na forum od: 04 mar 2015 15:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: ciechocinek dom zdrojowy nr 4

Post autor: klaudia »

klaudia pisze:Jadąc teraz do Domu Zdrojowego w Ciechocinku trzeba być desperatem ja byłam w luty/marzec 2015 trwają prace remontowe(zabiegi są ale basen w remoncie) nikt wcześniej o tym w skierowaniu czy też przy rozmowie telefonicznej nie informuje na korytarzach i w pokojach pełno kurzu latającego styropianu skrzydła budynku zamykane co chwila wywieszane nowe drogi przejścia z piętra na piętro.Panowie robotnicy zaczynają prace od 7.00 i pracują do 17.00 ,przez cały dzień nie można oka zmrużyć bo huk wiertarek i walenie kilofów rozwalających ściany i tak mniej więcej wygląda dzień w Domu Zdrojowym Szpitalu Uzdrowiskowym nr4 w Ciechocinku mozna nabawić się nerwicy i pylicy.Prace remontowe niby mają potrwać do 31.08.2015 i może tak potrwają bo panowie się starają. Jak dostaniecie potwierdzenie skierowania to im od razu odeślijcie w końcu czekamy na uzdrowisko prawie 2lata i NFZ dokładnie wie o sytuacji bo niedawno zamieścił info o remoncie w/w obiektu a przy meldunku na otarcie łez woda mineralna i paczuszka soli od PUC Ciechocinek aby nie uciekać.Ja jakoś przerzyłam ale wierzcie mi spokoju i wyciszenia tam teraz nie odnajdziecie.
a tu filmik z dzisiejszej wizyty tvp:bydgoszcz.tvp.pl/.../kuracjusze-wcale-nie-wypoczywaja-przez-remont-sa
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 491
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ciechocinek dom zdrojowy nr 4

Post autor: MaryKate »

Dziś w w Wiadomościach pokazywali ten remont . Mówili że ludzie dzwonią do NFZ , sanatorium sie tłumaczy że to dla dobra kuracjuszy . Będą mieć lepszy standart tylko dlaczego kosztem tych którzy tam teraz przebywają .
RomanTyk
Posty: 2
Na forum od: 06 mar 2015 07:15
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ciechocinek dom zdrojowy nr 4

Post autor: RomanTyk »

Z Domem Zdrojowym wyszła sytuacja patowa, bo z jednej strony remont jest potrzebny i bardzo dobrze, że ma miejsce, z drugiej strony wiadomo jak się żyje w sąsiedztwie prac budowlanych. Samego remontu jednak nie można było odwlekać w nieskończoność, bo jak widać na video budynek ma już swoje lata, a po modernizacji na pewno jakość przebywania tam wzrośnie. Więc mamy sytuacje, że obie strony mają swoje racje i słuszność w tej sprawie.
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: ciechocinek dom zdrojowy nr 4

Post autor: Gosia43 »

Dlatego jak są jakieś remonty powinni cały budynek zamknąć :roll: kuracjuszy lokować w innych budynkach :P takie rozwiązanie było by najlepsze dla wszyskich :? nie było by zgrzytów :roll: współczuje ty co się tam kuruja :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: ciechocinek dom zdrojowy nr 4

Post autor: medi »

Obejrzałam wypowiedź pana który przepraszał ,przepraszał i przepraszał oraz list wystosował do kuracjuszy :evil: :evil: :evil: Za przeproszeniem tego pana co im da to przepraszanie :?: :twisted: :evil: :evil: Ośrodki na czas remontu powinno się zamykań a nie dręczyć ludzi waleniem ,kurzeniem i tym podobnymi atrakcjami ,a co do kolejek do sanatorium to nie powinny się wydłużyć ,przecież mamy tyyyle ośrodków w kraju :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: ciechocinek dom zdrojowy nr 4

Post autor: medi »

RomanTyk pisze:Z Domem Zdrojowym wyszła sytuacja patowa, bo z jednej strony remont jest potrzebny i bardzo dobrze, że ma miejsce, z drugiej strony wiadomo jak się żyje w sąsiedztwie prac budowlanych. Samego remontu jednak nie można było odwlekać w nieskończoność, bo jak widać na video budynek ma już swoje lata, a po modernizacji na pewno jakość przebywania tam wzrośnie. Więc mamy sytuacje, że obie strony mają swoje racje i słuszność w tej sprawie.
A o ile dobrze pamiętam maj dwa lata temu to po korytarzach też kręcili się jacyś panowie z wiadrami zaprawy :P :P :P
RomanTyk
Posty: 2
Na forum od: 06 mar 2015 07:15
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ciechocinek dom zdrojowy nr 4

Post autor: RomanTyk »

Gosia43 pisze:Dlatego jak są jakieś remonty powinni cały budynek zamknąć :roll: kuracjuszy lokować w innych budynkach :P takie rozwiązanie było by najlepsze dla wszyskich :? nie było by zgrzytów :roll: współczuje ty co się tam kuruja :roll: :roll: :roll:
Dom Zdrojowy jest za duży, żeby dało radę go w całości na raz wyremontować. Każdy kto coś tam orientuje się w budowlance wie, że do wyremontowania tych rozmiarów 4-piętrowego budynku potrzeba by było armii ludzi. Rozmiar Zdrojowego jest tutaj po prostu problemem. Ja jak byłem w Ciechocinku to widziałem ten budynek z zewnątrz. Jakby był mniejszy można by zamknąć całość, ale nie w tak wielkim ośrodku. Współczuje kuracjuszom, ale nie wiem jak inaczej niż obecnie, etapami można by to zrobić.
ODPOWIEDZ