Polańczyk Solinka18.04

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Polańczyk Solinka18.04

Post autor: Shahid17 »

Witam. Pytałam o Solinkę w Polańczyku.Dzisiaj dzwoniłam do ośrodka,pani na recepcji poinformowała mnie,że nie mają pokoi 3 osobowych,tylko 4 osobowe.Przyznam się,że doznałam szoku,żeby w tych czasach były tak duże pokoje. Mam prośbę,może ktoś był w ostatnim czasie i ma jakieś info to byłabym bardzo wdzięczna. :)
halinaja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 14 sty 2015 17:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Polańczyk Solinka18.04

Post autor: halinaja »

Shahid17- To dziwne bo na ich stronie jest napisane, że oferują pokoje 1,2,3 osobowe. O 4 osobowych nawet nie wpominają. Ja jadę miesiąc po Tobie więc jestem ciekawa jak rozwinie się ten wątek. Nie powiem te 4 mnie przerażają!
Awatar użytkownika
Magi
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 11 lip 2014 01:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Polańczyk Solinka18.04

Post autor: Magi »

Jeśli to coś pomoże to byłam w Solince kilka lat temu . Wtedy nowe pokoje na poddaszu rzeczywiście były 4-osobowe a nawet 6- osobowe/w 2008 r/ W systemie studio 2x2 wcześniej te same pokoje były 3osx2 ze wspólną łazienką. Trochę nieprzemyślane ale jeśli się trafi fajne współlokatorki to nie jest żle... Mieszkałam w 6 osób . Wspólna łazienka z wanną. Niżej były pokoje 2 osobowe ale trąciły wczesnym Gierkiem. Może po remoncie też zrobili studia. Niżej plusem były tylko balkony, których na poddaszu brakowało. W kwietniu już powinna być ładna pogoda na spacery.. a Polańczyk poza sezonem sprzyja wypoczynkowi...
Pozdr ;)
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Solinka18.04

Post autor: Shahid17 »

Wielkie dzięki Magi.dobre i to,bo mam wrażenie że nikt nie był tam w ostatnim czasie,a za wiele informacji jak dzwoniłam nie otrzymałam .mam przyjechać a na miejscu wszystko się okaże ale nastawiam się pozytywnie liczę na piękną pogodę ,to pokój potrzebny do spania i tak do tego podchodzę,chociaż każda info mile widziana.Pozdrawiam.
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Solinka18.04

Post autor: Shahid17 »

Witam kochani ponownie.Nadal czekam na jakieś świeże info o Solince.Parę danych mam ,ale zależy mi na takich od Was kuracjusze .Po której stronie ładniejsze i bardziej słoneczne pokoje,które mają balkony,czy jest bardo zimno w pokojach i takie ogólne wieści.Liczę że ktoś się jeszcze odezwie przed moim wyjazdem.
halinaja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 14 sty 2015 17:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Polańczyk Solinka18.04

Post autor: halinaja »

Shahid wysłałam Ci e mail.
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Solinka18.04

Post autor: Shahid17 »

Dzięki .Ja odpisałam,życz mi super pobytu.Zresztą innej opcji nie biorę pod uwagę.Może jeszcze ktoś się odezwie parę dni zostało.Czekam dalej może ktoś się odezwie.Piszcie forumowicze,bo na pewno ktoś ostatnio tam przebywał.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Polańczyk Solinka18.04

Post autor: jan19557 »

Taki sam termin mają ludzie do Plonu . Skontaktujcie się . Może będzie wspólna podróż a na miejscu imprezki. Ośrodki są blisko siebie. Powodzenia.
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk Solinka18.04

Post autor: Shahid17 »

Witaj Halinaja .Na początek jak obiecałam garść info na gorąco z Solinki.Pogoda pod psem ,leje i zimno ale Solina przepiękna szmaragdowa.Dotarliśmy na miejsce o 7.30 pokoi 1 osobowych nie było już podobno od wcześniejszego dnia rano .Ogólnie warunki spoko.Są pokoje 2 osobowe nie jest ich dużo,najwięcej jest studio 2+2,mają wspólną łazienkę.Na 4 piętrze pokoje o najlepszym standardzie są najnowsze,windą wyjeżdża się na 3 piętro i parę schodków na górę.nie mają one balkonu ale coś za coś.Z balkonu można skorzystać na dole,ale na razie nie ma mowy taki ziąb.Jedzenie jak na razie dobre,zresztą ja rzadko narzekam.Dzisiaj,wieczorek zapoznawczy,może będzie okazja pogadać z innymi jakie warunki.To na dzisiaj tyle resztę info w następnej relacji. Pozdrawiam . :D
halinaja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 14 sty 2015 17:47
Oddział NFZ: Śląski

Re: Polańczyk Solinka18.04

Post autor: halinaja »

Cześć, dziękuję za informacje, w czwartek popołudniu wysyłałam Ci maila nie wiem czy przeczytałaś? Ja do Polańczyka dojadę późnym popołudniem więc może będę miała miejscówkę na tym balkonie o którym piszesz ;) Mam nadzieję, że pogoda Ci się poprawi a i wieczorek upłynie przyjemnie. Z niecierpliwością czekam na dalsze informacje- jesteś moim jedynym informatorem w Solince:) Pisz często. Pozdrawia, Halina
ODPOWIEDZ