Inowrocław sanatorium Modrzew od 2 kwietnia 2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
agniecha_76
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 12 wrz 2010 19:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Inowrocław sanatorium Modrzew od 2 kwietnia 2015

Post autor: agniecha_76 »

Dzisiaj dostałam przydział Inowrocław sanatorium Modrzew od 2 kwietnia.
Czy ktoś z Was też tam będzie?
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 931
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Inowrocław sanatorium Modrzew od 2 kwietnia 2015

Post autor: Narewka »

Pewnie miniemy się gdzieś na deptaku, bo ja od 12 kwietnia będę w sanatorium "Przy tęzni".
agniecha_76
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 12 wrz 2010 19:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław sanatorium Modrzew od 2 kwietnia 2015

Post autor: agniecha_76 »

To musimy jakiś znak rozpoznawczy ustalić ;) ;)
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Inowrocław sanatorium Modrzew od 2 kwietnia 2015

Post autor: Adela »

Agniecha,byłam w Modrzewiu w zeszłym roku.Znasz to sanatorium czy potrzebujesz jakichś informacji?
agniecha_76
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 12 wrz 2010 19:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław sanatorium Modrzew od 2 kwietnia 2015

Post autor: agniecha_76 »

Nie znam tyle co przeczytałam na forum. Wychodzi, że nie najgorzej trafiłam.
Napisz proszę czy to prawda ze na górze są ładniejsze pokoje. Chciałabym dwójkę z tego co czytałam nie powinno być problemu.
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Inowrocław sanatorium Modrzew od 2 kwietnia 2015

Post autor: Adela »

Faktycznie niezle trafiłaś.
Baza zabiegowa i personel zab. są super.Świetny basen solankowy do ćwiczeń.Jest druga winda tuż przy części zabiegowej więc superwygodnie,po zabiegu prosto do pokoju :D .
Mieszkałam na 2 i na 3 piętrze pokoje wydawały mi się takie same,ale wszystkich nie widziałam.
Sanatorium jest chyba najdalej położone ze wszystkich,ale ma piękne położenie - dookoła park,cisza tylko ptaki śpiewają.Ze wszystkich okien,a właściwie balkonów jest ładny widok. Może będzie już na tyle ciepło żeby posiedzieć na balkonie z kawką.
Dookoła piękny park i do tężni nie jest daleko.
Pokoje są wyremontowane i czyste.Pokojowe miłe i uczynne.Jest sporo pokoi 1 i 2 osobowych.Masz szansę.
Trzy osobowe są strasznie ciasne!Ja bym zwariowała w takiej ciasnocie, ale to nie wszystkim przeszkadza.Jest trochę pokoi typu studio (2 pok. 2 osobowe - 1 Łazienka)..
W pokojach tv i zestaw :szklanka,talerzyk itp.W niektórych pokojach dziwnie małe szafy.
Kiedy ja byłam było podłe jedzenie,ale później była koleżanka i powiedziała,że w trakcie pobytu bardzo się poprawiło(może nowa ekipa).
Gdybyś miała jakiekolwiek pytania chętnie odpowiem.
Pozdrawiam i życzę ci wspaniałego pobytu.
Ada
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23721
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Inowrocław sanatorium Modrzew od 2 kwietnia 2015

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Adela dziękujemy opis sanatorium zapewnie przydatne agniecha gratulacja przydziału już na walizkach
czas szybko zleci może jeszcze ktoś z forum dołączy szkoda że nie byłam chętnie podzieliłabym się
opisem pozdrawiam wyjeżdzających udanej kuracji :kwiat: :roll:
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Inowrocław sanatorium Modrzew od 2 kwietnia 2015

Post autor: Adela »

Powinnam jeszcze dodać,że dookoła same historyczne miejca, wszak to kolebka naszej państwowosci :D
W sanatorium będzie oferta biura podróży - bardzo bogata,choć nie na wszystki wycieczki warto jechać ,na niektóre naprawdę trzeba.
Najlepszą znalazłam sobie sama,miejscowe PTTK ją organizowało Jeśli będziesz zainteresowana wyjaśnię co i jak :D
agniecha_76
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 12 wrz 2010 19:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Inowrocław sanatorium Modrzew od 2 kwietnia 2015

Post autor: agniecha_76 »

Ada dzięki za informację.
Wycieczki jak najbardziej tak nigdy nie byłam w tym rejonie. Napisz proszę co polecasz.
A nie wiesz jak sprawa wcześniejszego przyjazdu? Mam bezpośredni pociąg ale byłabym na miejscu ok 19 tej.
Rozważam przyjazd dzień wcześniej. a może znasz jakąś kwaterę prywatną w okolicy.
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Inowrocław sanatorium Modrzew od 2 kwietnia 2015

Post autor: Adela »

Agniecha bardzo proszę :D
Ja byłam dzień wcześniej i byłam z tego bardzo zadowolona.Zadzwoniłam do recepcji i metodą delikatnej perswazji przekonałam recepcjonistkę aby mi zarezerwowała pokój.To spore sanatorium i na pewno ktoś wcześniej wyjeżdża lub jest wolny pokój.Niestety nie pamiętam ile płaciłam.Spróbuj nie ma sensu żebyś jechała z przesiadką.Przyjazd wcześniejszy ma i ten plus że dostaje się lepszy pokój lub można wymienić jak jest coś nie ok.
Wycieczki są do Torunia,Biskupina,Gniezna, i koniecznie! do Strzelna-poklasztorny kościół Norbertanek i kościół ś.Prokopa + fantastyczny miejscowy przewodnik-pasjonat,w Kruszwicy bardziej od Mysiej Wieży podobała mi się romańska kolegiata ś.Piotra i Pawła. Są jeszcze inne wycieczki :D
W samym Inowrocławiu tezjest co zobaczyć,wybierz się na spacer z przewodnikiem,są takie organizowane,albo konny tramwaj,ale nie wiem czy jeszcze jest. :?
Mnie najbardziej podobała się wycieczka zorganizowana przez miejscowe PTTK - bogaty program,bdb organizacja i świetny przewodnik a do tego tańsza.
PTTK miało swoją siedzibę na ul. Solankowej ale współpracowało też z sanatorium Elektronik.Pani z biblioteki sprzedawała ich wycieczki.Dowiedz się w recepcji
Elektronika,bo w Modrzewiu nic się nie dowiesz na pewno. :(
Nie byłam tylko na wycieczce łodzią i na biesiadzie i chyba dobrze, bo znajomi wrócili niezadowoleni.
Do Elektronika chodziliśmy też na tańce, u nas z rzadka bo pan śpiewał no.... :lol: i na wściekłego psa :lol:
Na pewno wrócisz pełna wrażeń :D
ODPOWIEDZ