Krynica Zdrój od 01.04.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
marekluki
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 23 cze 2012 22:33
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Krynica Zdrój od 01.04.2015

Post autor: marekluki »

Witam
Planuję wyjazd do sanatorium "Sanatorium nad Kryniczanką" Spółka z O.O. w Krynicy zdroju ul. Ebersa 2-4 w terminie 01-04-215 do 22-04-2015. Nie wykluczam wyjazdu samochodem osobowym Wyjeżdżam ze Żnina, mogę ewentualnie zabrać jedna osobę z Bydgoszczy, Gniezna, Inowrocławia. oraz z pobliskich miejscowości.
Pozdrawiam Marek
tedi
Posty: 4
Na forum od: 20 mar 2015 18:22
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój od 01.04.2015

Post autor: tedi »

Bardzo fajne sanatorium, pozdrawiam
ORSZULA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 15 sty 2014 20:12
Oddział NFZ: Wielkopolski

aRe: Krynica Zdrój od 01.04.2015

Post autor: ORSZULA »

Ale szkoda,że teraz wyjeżdzasz, ja mam termin w Continentalu od 17.04.15 z Poznania, pozdrawiam orszula
halina12
Posty: 1
Na forum od: 21 mar 2015 20:46

Re: Krynica Zdrój od 01.04.2015

Post autor: halina12 »

Witam serdecznie.Również w tym samym czasie mam wyjazd do Krynicy Zdrój,do Ośrodka Sanatoryjno-wypoczynkowego Lwigród,byłabym ewentualnie zainteresowana Pańską propozycją,jestem z Wrześni.Proszę o szybką odpowiedź.Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam,
marekluki
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 23 cze 2012 22:33
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój od 01.04.2015

Post autor: marekluki »

witam
mój mail [email]
pozdrawiam Marek
Ostatnio zmieniony 03 maja 2018 22:27 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
marekluki
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 23 cze 2012 22:33
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój od 01.04.2015

Post autor: marekluki »

na maila podam telefon
Marek
Marlena
Posty: 1
Na forum od: 04 maja 2015 23:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój od 28 czerwca 2015

Post autor: Marlena »

Witam :-)

Jadę po raz pierwszy do sanatorium...i po przeczytaniu postów na tym forum mam bardzo mieszane uczucia.
Będę od 28 czerwca w Sanatorium nad Kryniczanką w Krynicy-Zdrój.
Hm...nie wiem już czy to dobrze, czy źle. Opinie są bardzo zróżnicowane.

Lubię górskie klimaty, piękne widoki...to mam chyba zapewnione. Co z resztą?
tadzio_50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 13 kwie 2015 22:48
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica Zdrój od 01.04.2015

Post autor: tadzio_50 »

Byłem w tym sanatorium jesienią 2014, ale komercyjnie. Krynica jest ładna, jest co zwiedzać. Zabiegi na miejscu, obsługa kulturalna, miła, uprzejma. Co do posiłków to wszędzie są podobne jeżeli chodzi o NFZ. Ja byłem komercyjnie, jedliśmy osobno, byłem rozczarowany, stoliki małe w czworo nie idzie się pomieścić, odstawialiśmy talerze na parapety, jedzenie bardzo skromne. Najmniejsze porcje, jakie serwowano w sanatoriach jakich byłem komercyjnie. A chciałbym nadmienić, ze wcale nie nalezę do osób które lubią dużo zjeść. Jażdże do sanatorium z NFZ i komercyjnie, mam porównanie. Ale myślę, że będziesz zadowolona i stara zasada, jak towarzystwo będzie fajne to i cały turnus będzie fajny! Mniejsze znaczenie wówczas ma jedzenie i inne drobiazgi. Jak masz jakieś dodatkowe pytanie, to jeśli będę potrafił na nie odpowiedzieć, to odpowiem. Życzę przyjemnego pobytu.
ODPOWIEDZ