MEWA Kołobrzeg od 6 maja

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
iwon28
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 114
Na forum od: 20 kwie 2014 08:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

MEWA Kołobrzeg od 6 maja

Post autor: iwon28 »

Witam, jadę do Kołobrzegu do sanatorium MEWA w terminie 06.05.-27.05. z okolic Poznania. Czy ktoś jedzie w tym terminie. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: MEWA Kołobrzeg od 6 maja

Post autor: Selene »

Iwon28 :kwiat: gratuluję i widzę, że ze zmiany jesteś zadowolona :D Szkopuł w tym, że nie wiesz w której MEWIE zostaniesz zakwaterowana.
Moim zdaniem powinnaś unikać MEWY II ponieważ obok trwa remont innego ośrodka i może być dość hałaśliwie. :(
Awatar użytkownika
iwon28
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 114
Na forum od: 20 kwie 2014 08:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: MEWA Kołobrzeg od 6 maja

Post autor: iwon28 »

Selene pisze:Iwon28 :kwiat: gratuluję i widzę, że ze zmiany jesteś zadowolona :D Szkopuł w tym, że nie wiesz w której MEWIE zostaniesz zakwaterowana.
Moim zdaniem powinnaś unikać MEWY II ponieważ obok trwa remont innego ośrodka i może być dość hałaśliwie. :(
Hej, dzięki za info. Ostatnio byłam w MEWIE I i było nawet fajnie. Zadzwonię i zapytam się czy można zarezerwować sobie pokój. Zadowolona to mało powiedziane. Jestem przeszczęśliwa , że tam jadę. To moje ukochane miasto. Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23849
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: MEWA Kołobrzeg od 6 maja

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Iwon 28 gratulujemy przydziału Kołobrzeg jeszcze pora zadowalajaca zapytuje sie z jakiego schorzenia
np pulmologia inne z NFZ Poznań wysyłają do kolobrzegu też z tego funduszu jeszcze dużo czasu zapewne ktoś dołączy z Ns
pozdrawiam życzymy udanego towarzystwa i całej kuracji :kwiat: :roll:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: MEWA Kołobrzeg od 6 maja

Post autor: Suzen »

iwon28 pisze:Jestem przeszczęśliwa , że tam jadę. To moje ukochane miasto. Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
Kołobrzeg to też jedno z moich ulubionych miast.Gratuluję wyjazdu do kurortu.
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
iwon28
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 114
Na forum od: 20 kwie 2014 08:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: MEWA Kołobrzeg od 6 maja

Post autor: iwon28 »

grazynamackowiak pisze:Witam Iwon 28 gratulujemy przydziału Kołobrzeg jeszcze pora zadowalajaca zapytuje sie z jakiego schorzenia
np pulmologia inne z NFZ Poznań wysyłają do kolobrzegu też z tego funduszu jeszcze dużo czasu zapewne ktoś dołączy z Ns
pozdrawiam życzymy udanego towarzystwa i całej kuracji :kwiat: :roll:
Witaj,dzięki mam przydział z laryngologii. Myślę, że pobyt będzie udany a i towarzystwo dopisze. Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
Awatar użytkownika
niebieskookii
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 184
Na forum od: 27 kwie 2013 14:01
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: MEWA Kołobrzeg od 6 maja

Post autor: niebieskookii »

iwon28 pisze:
Selene pisze:Iwon28 :kwiat: gratuluję i widzę, że ze zmiany jesteś zadowolona :D Szkopuł w tym, że nie wiesz w której MEWIE zostaniesz zakwaterowana.
Moim zdaniem powinnaś unikać MEWY II ponieważ obok trwa remont innego ośrodka i może być dość hałaśliwie. :(
Hej, dzięki za info. Ostatnio byłam w MEWIE I i było nawet fajnie. Zadzwonię i zapytam się czy można zarezerwować sobie pokój. Zadowolona to mało powiedziane. Jestem przeszczęśliwa , że tam jadę. To moje ukochane miasto. Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
Witaj iwon28.,w informacji skierowania masz podaną ulicę,jesli nie masz nr Mewy.Wtedy na necie mozesz sprawdzic sobie ,która to Mewa. Ja jade do Mewy 1-na Sciegiennego od 14 kwietnia.Juz dzwoniłem i pytałem o mozliwosc wybrania pokoju,niestety nie ma takiej mozliwosci.Tylko w przypadku pisma od lekarza ze powinnas miec osobny pokój "jedynke" to wtedy taki Ci przydzielą.W innych sytuacjach przydziały na miejscu.Pozdrawiam.. :)
Awatar użytkownika
iwon28
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 114
Na forum od: 20 kwie 2014 08:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: MEWA Kołobrzeg od 6 maja

Post autor: iwon28 »

Witaj iwon28.,w informacji skierowania masz podaną ulicę,jesli nie masz nr Mewy.Wtedy na necie mozesz sprawdzic sobie ,która to Mewa. Ja jade do Mewy 1-na Sciegiennego od 14 kwietnia.Juz dzwoniłem i pytałem o mozliwosc wybrania pokoju,niestety nie ma takiej mozliwosci.Tylko w przypadku pisma od lekarza ze powinnas miec osobny pokój "jedynke" to wtedy taki Ci przydzielą.W innych sytuacjach przydziały na miejscu.Pozdrawiam.. :)[/quote]
Witaj niebieskooki, na skierowaniu nie mam podane która Mewa. Sprawdziłam sobie na necie jak poradziłeś i wyszło na MEWA I. Ciesze się bo tam już byłam. Skoro dzwoniłeś i nici z rezerwacji to pewnie nie ma sensu dzwonić, choć nie ukrywam że fajnie byłoby dostać ten sam pokój. Jedynki nie chcę, wolę dwójkę. Zawsze można z kimś pogadać. Jak widzę jedziesz turnus przede mną. W takim razie życzę miłego pobytu. Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
Awatar użytkownika
niebieskookii
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 184
Na forum od: 27 kwie 2013 14:01
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: MEWA Kołobrzeg od 6 maja

Post autor: niebieskookii »

iwon28 pisze:. Jedynki nie chcę, wolę dwójkę. Zawsze można z kimś pogadać. Jak widzę jedziesz turnus przede mną. W takim razie życzę miłego pobytu. Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
Witaj,na pewno we dwoje w pokoju zawsze razniej jest,chyba ze trafi sie na kogos "upierdliwego"..Moze miniemy sie na zmianie turnusów w poczekalni.. ;)
Awatar użytkownika
iwon28
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 114
Na forum od: 20 kwie 2014 08:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: MEWA Kołobrzeg od 6 maja

Post autor: iwon28 »

niebieskookii pisze:
iwon28 pisze:. Jedynki nie chcę, wolę dwójkę. Zawsze można z kimś pogadać. Jak widzę jedziesz turnus przede mną. W takim razie życzę miłego pobytu. Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
Witaj,na pewno we dwoje w pokoju zawsze razniej jest,chyba ze trafi sie na kogos "upierdliwego"..Moze miniemy sie na zmianie turnusów w poczekalni.. ;)
Witaj, masz trochę racji nie wiadomo na kogo się trafi. Ja zawsze jestem nastawiona pozytywnie więc myślę, że nie będzie tak źle. Byłam cztery razy i zawsze miałam sympatyczne towarzystwo. Oby i teraz było podobnie. Być może miniemy się po drodze. Mam już zaplanowany dojazd. Mój pociąg będzie w Kołobrzegu około 10.25. Do ośrodka jest 5 minut taryfą więc jeśli będziesz jechał później to możemy się minąć . Pozdrawiam cieplutko :kwiat:
ODPOWIEDZ