Ustka - Radość 17.05 - 07.06.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
lululemon
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 24 mar 2015 15:33
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Ustka - Radość 17.05 - 07.06.2015

Post autor: lululemon »

Witam,
jadę do Radości w Ustce w terminie 17.05. - 07.06.2015, może jest ktoś kto jedzie samochodem w tym samym terminie?
Chętnie zabiorę się wspólnie i podzielę kosztami podróży.
Czy to sanatorium jest fajne, jakie są Wasze wrażenia?
pozdrawiam
Sylwia
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustka -Radość

Post autor: sztani »

Witaj na forum . . Wpisz w prawym górnym rogu ( lupka) Ustka Radość jest na interesujący Cię temat trochę informacji . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lululemon
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 24 mar 2015 15:33
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustka -Radość

Post autor: lululemon »

sztani pisze:Witaj na forum . . Wpisz w prawym górnym rogu ( lupka) Ustka Radość jest na interesujący Cię temat trochę informacji . Pozdrawiam
dzięki Sztani:)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustka -Radość

Post autor: sztani »

nie ma za co . Popatrz tam może coś Cię zainteresuje :)
Awatar użytkownika
lululemon
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 24 mar 2015 15:33
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustka - Radość 17.05 - 07.06.2015

Post autor: lululemon »

witajcie,

i nikt nie jedzie do Ustki do Radości radować się tam? No nie wierzę :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ustka - Radość 17.05 - 07.06.2015

Post autor: jan19557 »

Byłem w tym ośrodku 3 lata temu. Świetna lokalizacja. Przy samym deptaku , tzn z bramki wychodzisz bezpośrednio na deptak, wszędzie blisko. Jeden minus na dzień dzisiejszy to prace budowlane na plaży . Zabezpieczają nabrzeże przed zniszczeniami. Jedna rada wybieraj pokój od strony południowej, cały dzień słoneczko a od strony morza widok wątpliwy zasłaniają drzewa i zero słońca, ciemne i wilgoć. Powodzenia
Awatar użytkownika
lululemon
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 24 mar 2015 15:33
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustka - Radość 17.05 - 07.06.2015

Post autor: lululemon »

jan19557 pisze:Byłem w tym ośrodku 3 lata temu. Świetna lokalizacja. Przy samym deptaku , tzn z bramki wychodzisz bezpośrednio na deptak, wszędzie blisko. Jeden minus na dzień dzisiejszy to prace budowlane na plaży . Zabezpieczają nabrzeże przed zniszczeniami. Jedna rada wybieraj pokój od strony południowej, cały dzień słoneczko a od strony morza widok wątpliwy zasłaniają drzewa i zero słońca, ciemne i wilgoć. Powodzenia

Witaj Jan 19557, dziekuje za cenne wskazowki, zwlaszcza dotyczace pokoju od południowej strony,
będę o tym pamiętała, pozdrawiam :)
iwcia47
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 05 paź 2012 16:49

Re: Ustka - Radość 17.05 - 07.06.2015

Post autor: iwcia47 »

Witam, byłam w Radosci od 11.03 do 01.04. 2015 było super pokoje dwójki miałam z widokiem na morze i było extra. Jedzenie dla mnie było wspaniale trudno było zgubić kg na wadze. Zabiegi rewelacja. Ustka jako miasteczko ładne jest gdzie spacerować i zrobić zakupy. Jestem z pobytu bardzo zadowolona, polecam i chętnie wróce tam ponownie właśnie do Radosci. Pozdrawiam i życze udanego pobytu jak mój.
Awatar użytkownika
lululemon
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 24 mar 2015 15:33
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustka - Radość 17.05 - 07.06.2015

Post autor: lululemon »

Naareszcie ktos odpisal, bardzo sie cieszę, ze sie odezwalas i tak chwalisz sobie pobyt tam, bo opinie o tym sanatorium sa bardzo rozne.
Ja jednak tez sie ciesze na wyjazd i jestem pozytywnie nastawiona. Oby pogoda byla,
serdecznie pozdrawiam :) :)




iwcia47 pisze:Witam, byłam w Radosci od 11.03 do 01.04. 2015 było super pokoje dwójki miałam z widokiem na morze i było extra. Jedzenie dla mnie było wspaniale trudno było zgubić kg na wadze. Zabiegi rewelacja. Ustka jako miasteczko ładne jest gdzie spacerować i zrobić zakupy. Jestem z pobytu bardzo zadowolona, polecam i chętnie wróce tam ponownie właśnie do Radosci. Pozdrawiam i życze udanego pobytu jak mój.
Awatar użytkownika
lululemon
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 24 mar 2015 15:33
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ustka - Radość 17.05 - 07.06.2015

Post autor: lululemon »

Witam i ponawiam pytanie, czy ktos jedzie do Radosci w Ustce na przełomie maja i czerwca :) :) :)
pozdrawiam
ODPOWIEDZ