Kołobrzeg od 2.04.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
daroo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 90
Na forum od: 31 paź 2013 11:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Kołobrzeg od 2.04.2015

Post autor: daroo »

witam,jedzie moze ktos do Kolobrzegu na turnus od 2.04,czyli taki se przedswiatecznyyy :D :D
Ostatnio zmieniony 27 mar 2015 22:49 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
jurand40
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4517
Na forum od: 28 lut 2013 19:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: kolobrzeg

Post autor: jurand40 »

Witaj daroo jeśli możesz napisz do jakiego sanatorium jedziesz
daroo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 90
Na forum od: 31 paź 2013 11:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: kolobrzeg

Post autor: daroo »

arka-mega,ja do megi na kosciuszki,czyli do tego malutkiegooo ;) ,tamto drugie to ponoc bardzo wypasionee :shock:
Awatar użytkownika
jurand40
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4517
Na forum od: 28 lut 2013 19:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: kolobrzeg

Post autor: jurand40 »

Tak masz rację, wysoki standart ;)
Awatar użytkownika
niebieskookii
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 184
Na forum od: 27 kwie 2013 14:01
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: kolobrzeg

Post autor: niebieskookii »

daroo pisze:arka-mega,ja do megi na kosciuszki,czyli do tego malutkiegooo ;) ,tamto drugie to ponoc bardzo wypasionee :shock:
Witaj,moze nie bedziesz załować,ze nie jestes w tym wypasionym,tylko w tym małym.Zabiego wodne i tam sa robione w tym molochu wszystkie,wiec bedziesz dojezdzał busem podstawianym.Do tego tez tam mozesz isc na imprezy,a zainteresowanie ogsługi tego molocha skierowane raczej na komercje,prywatnych klientów polskich i bardziej skierowani na Niemców.Byłem dwa cztery lata temu w Mega i jest ok..
gosckk
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 13 sie 2014 19:40
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: kolobrzeg

Post autor: gosckk »

Hej daroo ja jadę od 07.04 wiec juz nie jesteś sam na innym forum jest już nas więcej w tym terminie :lol: :lol: :lol: poczytaj pozdrawiam myślę że będzie ok ja jestem tak rozkochana w morzu że klimat już robi swoje :)
ODPOWIEDZ