Ciechocinek - 15 lipiec - 5 sierpień 2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Borysek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 01 maja 2015 13:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Ciechocinek - 15 lipiec - 5 sierpień 2015

Post autor: Borysek »

Jadę do Ciechocinka, do Łącznościowca, w terminie od 15 lipca do 5 sierpnia 2015 roku. Wyjeżdżam z Koszalina samochodem. Mogę zabrać kogoś po drodze. I ciekawią mnie opinie na temat tego obiektu :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ciechocinek - 15 lipiec - 5 sierpień 2015

Post autor: jan19557 »

Mogę tylko powiedzieć, że super lokalizacja. Obok tężni, za płotem park a właściwie płotu w tym miejscu nie ma. Budynek niedawno był remontowany. Znajoma była w nim i bardzo sobie chwaliła. Więcej informacji szukaj wpisując w prawym górnym rogu nazwę sanatorium i miejscowość. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Borysek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 01 maja 2015 13:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek - 15 lipiec - 5 sierpień 2015

Post autor: Borysek »

A dzięki Janie, stronkę sanatorium widziałem, ale tam mało szczegółów :)
Awatar użytkownika
jurand40
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4517
Na forum od: 28 lut 2013 19:36
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ciechocinek - 15 lipiec - 5 sierpień 2015

Post autor: jurand40 »

jan19557 pisze:Mogę tylko powiedzieć, że super lokalizacja. Obok tężni, za płotem park a właściwie płotu w tym miejscu nie ma. Budynek niedawno był remontowany. Znajoma była w nim i bardzo sobie chwaliła. Więcej informacji szukaj wpisując w prawym górnym rogu nazwę sanatorium i miejscowość. Powodzenia.
jan19557 zapomniałeś najważniejszej informacji że do stodoły blisko :!: :)
Awatar użytkownika
Borysek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 01 maja 2015 13:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek - 15 lipiec - 5 sierpień 2015

Post autor: Borysek »

jurand40 pisze:
jan19557 pisze:Mogę tylko powiedzieć, że super lokalizacja. Obok tężni, za płotem park a właściwie płotu w tym miejscu nie ma. Budynek niedawno był remontowany. Znajoma była w nim i bardzo sobie chwaliła. Więcej informacji szukaj wpisując w prawym górnym rogu nazwę sanatorium i miejscowość. Powodzenia.
jan19557 zapomniałeś najważniejszej informacji że do stodoły blisko :!: :)
ło boszeeeeeeeeeeeeee, jusz się bojam :P
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek - 15 lipiec - 5 sierpień 2015

Post autor: ania »

Witaj Borysek ;)
Byłam w Łączności kilka lat temu (jeszcze przed remontem). Powiem tak : szału nie ma. Pokoje małe , ciasne. Mieszkałam w 2 -osobowym z łazienką na piętrze, gdzie były inhalacje ( zaraz przy schodach ) i niby był to jeden z najlepszych pokoi. Jak otworzyło się drzwi do łazienki nie można było już otworzyć drzwi do szafy i odwrotnie :roll: Większość zabiegów odbywała się w brzydkim, odrapanym , zagrzybionym budynku po drugiej stronie ulicy. Lokalizacja budynku super- przy parku, blisko pod tężnie, do grzybka, do Bristolu ( stodoły ) ;) . W tym roku też jadę do Ciechocinka ( do Kolejowego), ale od 24.08. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Borysek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 01 maja 2015 13:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek - 15 lipiec - 5 sierpień 2015

Post autor: Borysek »

ania pisze:Witaj Borysek ;)
Byłam w Łączności kilka lat temu (jeszcze przed remontem). Powiem tak : szału nie ma. Pokoje małe , ciasne. Mieszkałam w 2 -osobowym z łazienką na piętrze, gdzie były inhalacje ( zaraz przy schodach ) i niby był to jeden z najlepszych pokoi. Jak otworzyło się drzwi do łazienki nie można było już otworzyć drzwi do szafy i odwrotnie :roll: Większość zabiegów odbywała się w brzydkim, odrapanym , zagrzybionym budynku po drugiej stronie ulicy. Lokalizacja budynku super- przy parku, blisko pod tężnie, do grzybka, do Bristolu ( stodoły ) ;) . W tym roku też jadę do Ciechocinka ( do Kolejowego), ale od 24.08. Pozdrawiam.
cześć Aniu, dobrze, że już tam po remoncie jest. Co do warunków, to się ponoć znacznie poprawiło. Osobiście mam nadzieję podklepać sobie pokój jednoosobowy :) Co do atrakcji, to się nudzić pewnie nie będę. Niestety, się nie spotkamy, bo wyjeżdżam 5 sierpnia :)
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek - 15 lipiec - 5 sierpień 2015

Post autor: ania »

Cześć Borysek!
Jeśli chodzi o sam Ciechocinek , to na 1000% , nie będziesz się nudził ;) Tam nie ma czasu na nudę. :) . Byłam w Ciechocinku 2x z NFZ ( sanat. wojskowe Jubilat-"wypasione" i 'Łączność"-zdecydowanie gorszy standard. Ciechocinek zauroczył mnie na tyle, że pojechałam tam jeszcze 2x, ale prywatnie.Teraz jadę z ZUS. :D . Klimat, w takiej zbiorowości jak sanatorium,tworzą sami ludzie! 3tyg. człowiek jest w stanie przetrwać nawet w extremalnych warunkach, jeśli jest miło,sympatycznie i jeszcze z korzyścią dla zdrowia! :)> Za moich czasów :) ( jestem 40+) w Łączności było tylko 2pokoje 1-osobowe ( dla priv,lub uciążliwych kuracjuszy).Życzę Ci miłego pobytu, efektywnego leczenia i zdrówka.
Awatar użytkownika
Borysek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 102
Na forum od: 01 maja 2015 13:23
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek - 15 lipiec - 5 sierpień 2015

Post autor: Borysek »

ania pisze:Cześć Borysek!
Jeśli chodzi o sam Ciechocinek , to na 1000% , nie będziesz się nudził ;) Tam nie ma czasu na nudę. :) . Byłam w Ciechocinku 2x z NFZ ( sanat. wojskowe Jubilat-"wypasione" i 'Łączność"-zdecydowanie gorszy standard. Ciechocinek zauroczył mnie na tyle, że pojechałam tam jeszcze 2x, ale prywatnie.Teraz jadę z ZUS. :D . Klimat, w takiej zbiorowości jak sanatorium,tworzą sami ludzie! 3tyg. człowiek jest w stanie przetrwać nawet w extremalnych warunkach, jeśli jest miło,sympatycznie i jeszcze z korzyścią dla zdrowia! :)> Za moich czasów :) ( jestem 40+) w Łączności było tylko 2pokoje 1-osobowe ( dla priv,lub uciążliwych kuracjuszy).Życzę Ci miłego pobytu, efektywnego leczenia i zdrówka.
dzięki dzięki Aniu, ja mam 49 latek, byłem w "Grażynie" 3 lata temu, tam to dopiero było wiekowo, najstarsze sanatorium w Ciechocinku i niewiele się od tego czasu mieniło :P Dam radę, muszę podleczyć kolana, więc w "Stodole" to tylko tango-przytulango zostaje :P

A najważniejsze, że nie ściany, a ludzie tworzą atmosferę, i tej wersji się trzymajmy :D
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek - 15 lipiec - 5 sierpień 2015

Post autor: ania »

jeśli tak wyglądają wszystkie pokoje w Łączności dla kuracjuszy NFZ to ja też tam chcę :)
ODPOWIEDZ