Świnoujście 02-23.06.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
mariola2301
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 01 lut 2013 10:08

Świnoujście 02-23.06.2015

Post autor: mariola2301 »

Z kim będę miała przyjemność napić się dobrej kawy??? :lol:
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świnoujście 02-23.06.2015

Post autor: maria123 »

Ja bym pojechała, ale nie mam przydziału :cry:
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Świnoujście 02-23.06.2015

Post autor: Gosia43 »

Witaj Mariola ;) No przykro mi ja akurat wróciłam ze Świnoujścia ;) Ale nie martw się jest tam bardzo dużo ludzi na pewno znajdziesz jakiegoś adoratora albo kumpele do towarzystwa ;) ;) ;) Za to masz czerwiec będziesz się opalać bo ja i w maju się opalałam i nogi w morzu moczyłam a i byli i tacy co się kąpali ;) Życzę wspaniałego wypoczynku miłego towarzystwa oraz ekstra słonka i dużo spacerków bo jest gdzie pospacerować :kwiat: :kwiat: :kwiat:pozdrawiam miłego dnia
mariola2301
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 01 lut 2013 10:08

Re: Świnoujście 02-23.06.2015

Post autor: mariola2301 »

Heh całe Świnoujście do mnie będzie należało uf to tak jak bym była na bezludnej wyspie w tym terminie.....chyba ze???? Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy z Suwałk
forumowicz

Re: Świnoujście 02-23.06.2015

Post autor: forumowicz »

mariola2301 pisze:Heh całe Świnoujście do mnie będzie należało uf to tak jak bym była na bezludnej wyspie w tym terminie.....chyba ze????
Dasz radę ;)
W Świnoujściu zawsze jest sporo kuracjuszy i turystów. A w sanatorium na pewno można znaleźć miłe osoby, chociaż prawdą jest, że nie wszyscy pacjenci są zainteresowani towarzystwem i to należy uszanować. Powodzenia :)
Polecam krótki wyskok do Niemiec :)
Awatar użytkownika
klaraklara
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 30 mar 2013 20:09

Re: Świnoujście 02-23.06.2015

Post autor: klaraklara »

Mariola nie napisałaś gdzie w Świnoujściu będziesz?
Swinoujście jest cudownym miasteczkiem i trafiłaś bardzo dobrze, prześliczna promenada, z kafejkami i różnościami, w centrum świetny plac wypoczynkowy, Liczba ludności: 41 516 mieszkańców więc nie takie maleńkie miasteczko, jest tu najcieplejsza woda i najszersza plaża.

Będziesz miała co tam robić i świetnie wypoczywać już od maja wszystko działa na promenadzie jest tam cudnie uwielbiam ŚWINOUJŚCIE. :kwiat:
mariola2301
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 01 lut 2013 10:08

Re: Świnoujście 02-23.06.2015

Post autor: mariola2301 »

Z lekka znam te piękne klimaty jakie panują w Świnoujściu jadę tu po raz drugi mój pierwszy pobyt był ,,Bałtyk'' a teraz ,,Światowid''
Gosia43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 525
Na forum od: 09 lut 2012 11:15

Re: Świnoujście 02-23.06.2015

Post autor: Gosia43 »

Miorola ;) Światowid ;) Ja właśnie tam miałam zaszczyt gościć... polecam pokoik 3 osb. są większe od dwójek i mają balkoniki tak w nawiasie polecam 106 lub 206 ... Są również studia czyli dwie dwójki jeden korytarz i jedna łazienka..Za telewizor płacimy 84 zł za turnus...Zabiegi niektóre tak jak wanny , wirówka , masaż suchy, innhalacja solankowa pole magnetyczne i naświetlanie są na miejscu na inne zabiegi dochodzi się do Rusałki lub Bałtyku....ale wszędzie blisko...Pan doktor zwraca się bezpośrednio po imieniu trochę to dziwne ale taki to już pana doktora wada...panie pielęgniarki miłe....Wiadomo obchód w pokoju o 22 godz. Posiłki są na dwie tury i w małej jadalni duża tylko dla innych gości.... Pokoje są sprzątane codziennie ...W pokoju jest łyżeczka szklanka i talerzyk oraz jeden ręcznik ale jak się pobrudzi można wymienić na czysty... to tyle co z mojej strony jak coś to jeszcze to pytaj.... ;) A w Świnoujściu trwają małe remonty przy ulicy Sienkiewicza utrudnia to dojazd do Sanatorium... A i wybierając się na stronę zachodnią do Niemiec trza płacić klimatyczne 4 euro inaczej można zapłacić kare ... Co niektórzy na naszym turnusie płacili kare....to taka mała informacja...Życzę Ci udanego i miłego towarzystwa oraz dużo słonka na niebie.... :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Świnoujście 02-23.06.2015

Post autor: Fionka »

Gosia43 pisze:Miorola ;) Światowid ;) Ja właśnie tam miałam zaszczyt gościć... polecam pokoik 3 osb. są większe od dwójek i mają balkoniki tak w nawiasie polecam 106 lub 206 ... Są również studia czyli dwie dwójki jeden korytarz i jedna łazienka..Za telewizor płacimy 84 zł za turnus...Zabiegi niektóre tak jak wanny , wirówka , masaż suchy, innhalacja solankowa pole magnetyczne i naświetlanie są na miejscu na inne zabiegi dochodzi się do Rusałki lub Bałtyku....ale wszędzie blisko...Pan doktor zwraca się bezpośrednio po imieniu trochę to dziwne ale taki to już pana doktora wada...panie pielęgniarki miłe....Wiadomo obchód w pokoju o 22 godz. Posiłki są na dwie tury i w małej jadalni duża tylko dla innych gości.... Pokoje są sprzątane codziennie ...W pokoju jest łyżeczka szklanka i talerzyk oraz jeden ręcznik ale jak się pobrudzi można wymienić na czysty... to tyle co z mojej strony jak coś to jeszcze to pytaj.... ;) A w Świnoujściu trwają małe remonty przy ulicy Sienkiewicza utrudnia to dojazd do Sanatorium... A i wybierając się na stronę zachodnią do Niemiec trza płacić klimatyczne 4 euro inaczej można zapłacić kare ... Co niektórzy na naszym turnusie płacili kare....to taka mała informacja...Życzę Ci udanego i miłego towarzystwa oraz dużo słonka na niebie.... :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Witaj Gosiu ,widze ze jestes zadowolona z pobytu, doznalam szoku co do tresci dotyczacej oplaty 4 euruski to jakas nowosc ale bardzo dobrze ze alarmujesz bo mozna niezle beknac.Gosiu tak z ciekawosci jaki czas byl przeznaczony na zabiegi np. ile czasu trwal laser albo borowina itp.Wrocilam wlasnie z Lesnika wyjazd cudo ale warunki koszmar a do tego mysle ze obcinano nam zabiegi wiec prasze o info Ela
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Świnoujście 02-23.06.2015

Post autor: Fionka »

mariola2301 pisze:Z kim będę miała przyjemność napić się dobrej kawy??? :lol:
Mariola ja kocham Swinoujscie tam jest cudnie ale dopiero co przyjechalam z sopockiego koszmarnego ,paskudnego Lesnika wiec nie dam rady wyskoczyc do Swinoujscia ale w tym roku napewno sie tram jeszcze wybiore.Sprawdzalam jesienia sa w dosc niskiej cenie pakiety wyjazdowe.Zycze Ci udanego pobytu i fajnych ludzi.To jest sedno ja mialam wokol siebie swietna ekipe wiec jak sa fajne ludki to nawet Lesnik nie straszny.Jeszcze raz wrzystkiego, dobrego i pozdrow Swinoujscie.Jeszcze jedno nie zapomnij wpasc na Belgijska czekolade i poszalec w Rybniczance na wieczorkach Ela :lol: :lol: :kwiat: :roll: :roll:
ODPOWIEDZ