Powrót z Buska Zdroju 3.06.2015 do Kołobrzegu

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1396
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Powrót z Buska Zdroju 3.06.2015 do Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Witam serdecznie.

Tak :!: jeszcze nie wyjechałam hi /bo pobyt od 13.05.2015/ a już szukam jak wrócić :?: :?: Może Ktoś :?: :?: będzie jechał w moim kierunku :?: :?:
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1396
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Powrót z Buska Zdroju 3.06.2015 do Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Witam. Zapomniałam dodać ,że wyjazd nie musi być z Buska Zdroju. Dojadę do Kielc lub Krakowa lub pobliskiej miejscowości gdyby Ktoś :?: :?: :?: jechał nad morze.
Zrozumiałe ,że dołożę się do kosztów podroży. Może być kontakt też na alka [email].pl.

Miłego czasu dla wszystkich przebywających na leczeniu lub oczekującycych na skierowania. Niech każdy dzień będzie z :) :) :) i z miłymi :o :o :o Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Powrót z Buska Zdroju 3.06.2015 do Kołobrzegu

Post autor: jan19557 »

Alu daj ogłoszenie na tablicy w sanatorium a najlepiej w kilku i pewnie ktoś się znajdzie kto zechce cię zabrać. Możesz też spróbować na bla bla car.pl .Może nie będziesz chciała wracać?
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1396
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Powrót z Buska Zdroju 3.06.2015 do Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Jan19557
[quote="jan19557"]Alu daj ogłoszenie..... i pewnie ktoś się znajdzie kto zechce cię zabrać. .Może nie będziesz chciała wracać?[/quote

Zabrzmiało wesoło hi hi ... ja szukam jak wrócić :?: :?: :?: i zapewne na dzisiaj chcę wracać ale idąc za Tobą odpowiem Kto wie :?: :?: :?:

Doceniam poczucie humoru i dziękuję za podpowiedzi. Cenię sobie każdą radę . Pozdrawiam .Alka
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1396
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Powrót z Buska Zdroju 3.06.2015 do Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Tak to jest Kto :?: :?: pyta dostaje odpowiedż. Fajnie ,ze jest takie forum NS i tylu życzliwych na nim Osób.

No i mam już zorganizowany powrót hi hi szybko wyszło. Teraz już na walizkach....wieczorkiem wyjazd i od rana czas na Busko Zdrój tak bardzo nieznane ale przybliżone przez opisy.

Dziękuję za odpowiedzi ,za priv, e-maile i za przeczytane moje posty. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie. :) :)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Powrót z Buska Zdroju 3.06.2015 do Kołobrzegu

Post autor: jan19557 »

Byłem w Busku w Krystynie kilka lat temu w Wielkanoc i bardzo mile wspominam ten pobyt czego i tobie życzę . Tylko nie zapomnij napisać coś świeżego na temat sanatorium w którym będziesz.
Awatar użytkownika
yass
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 14 maja 2013 14:08
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Powrót z Buska Zdroju 3.06.2015 do Kołobrzegu

Post autor: yass »

Tak to jest Kto :?: :?: pyta dostaje odpowiedż. Fajnie ,ze jest takie forum NS i tylu życzliwych na nim Osób.
Cześć Alka ! :P
No więc teraz ja spróbuje spytać i prosić o informacje! :D :D :D mam nadzieję że mi życzliwi forumowicze też napiszą, a szczególnie liczę na Ciebie Alka, ponieważ teraz jesteś w tym osławionym Busku :roll: .
A ja znajdę się tam od 14 lipca w sanatorium "Stefan" czyli inaczej OblęgorekII i właśnie tu jest kłopot ponieważ nikt chyba nie dostaje rehabilitacji w tym obiekcie,(jestem chyba jedyny hehe) ponieważ mimo usilnych poszukiwań na forum nikt nic nie pisze o tym sanatorium! :( .
Oprócz suchych informacji marketingowych ze strony internetowej obiektu, niestety nic więcej nie znalazłem. Więc mam prośbę do Ciebie abyś w miarę możliwości i Twoich chęci mogła się coś dowiedzieć lub popytać kuracjuszy tam przebywających co sądzą o tym obiekcie ? o zabiegach, o pokojach, które najlepsze? i na którym piętrze? o wyżywieniu itd... zresztą sama wiesz najlepiej co interesuje przyszłego kuracjusza.
pozdrawiam i życzę udanych zabiegów z jakichkolwiek będziesz korzystać ;)
cierpliwie czekam na jakiekolwiek informacje :roll:
:kwiat: :kwiat: :kwiat: dla Ciebie
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1396
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Powrót z Buska Zdroju 3.06.2015 do Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Do yess
Witam serdecznie. Nie zaglądałam od wyjazdu. Zabiegi i zabieganie wokół tego co się dzieje wciąga ,że brak czasu.
Wiem gdzie jest Twoje sanatorium...nie zaglądałam ale popytam.....po niedzieli hi odpowiem.
W samym Busku wiele wiele się dzieje i faktycznie nie można się nudzić. Dla mnie kazdy dzien 8-) 8-) 8-) i duzo niespodzianek.Zwiedzam bo i duzo wycieczek i kasa hi ....szybko leci ale wspomnienia zostają. Każdy dla siebie cos znajdzie z imprez. Wieczory albo koncerty albo tańce.

Pozdrawiam serdecznie......do usłyszenia.

szczególne pozdrowienia dla wszystkich którzy mnie wspierali w informacjach. :) :) :)
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1396
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Powrót z Buska Zdroju 3.06.2015 do Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

jan19557 pisze:Byłem w Busku w Krystynie kilka lat temu w Wielkanoc i bardzo mile wspominam ten pobyt czego i tobie życzę . Tylko nie zapomnij napisać coś świeżego na temat sanatorium w którym będziesz.
Dzięki za życzenia....mam Krystynkę w zasięgu ale mam zabiegi na miejscu .basen dali mi w Krystynce dopiero po kolacji /kolidowało z planem wieczorów hi/więc zamieniłam na solankowy /mini/ ale na miejscu.

Opiszę po powrocie ....w opiniach o sanatorium....teraz doba króciutka hi ....pozdrawiam i jeszcze chcę wrócić hi hi
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1396
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Powrót z Buska Zdroju 3.06.2015 do Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Witaj yass.
Tak jak obiecywałam byłam ,sprawdziłam i zobaczyłam :
już masz szczęście bo Stefan :!: :!: jest nowym obiektem zdecydowanie lepszym jak Oblęgorek/ten zabytkowy ale pokoje też z łazienkami podobno po remoncie.Nie widziałam bo komplet gości/.Sympatyczniej w Stefanie.
Stefan ma ładną jadalnię. Pokoje podobno ładne /kpl gości nie widziałam ale w to wierzę/ z łazienkami. Zabiegi /8 / na miejscu reszta w bliskiej odległości.
Powrót tylko do godziny 22 giej bo brak recepcji po tej godzinie. Dyżur pielęgniarki ale trzeba wrócić.
Parking płatny 100 zł za turnus 21 dni .Ograniczona ilość miejsc.
Nie ma rezerwacji na wybór pokoju . Nie ma możliwości wcześniejszego przyjazdu ale dopuszczają uzyskanie miejsca/łóżka/ w pokoju jak ktos wyjedzie z kuracjuszy. Dzwonic można w tym temacie dobę wcześniej. Przyjęcia w dniu rozpoczęcia turnusu od godziny 14 tej.
Klimat tworzą ludzie z którymi będziesz. Po tygodniu znasz połowę bawiących się to tu ...to tam...wszyscy przemieszczają się w tym temacie i wybierają miejsca hi hi gdzie dobrze grają. Nie zdążysz doczytać ambitnie zaczętej książki.. wycieczki,koncerty itd.

Umykam ..i pozdrawiam. :) :)
ODPOWIEDZ