4 miesiące wcześniej

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

4 miesiące wcześniej

Post autor: bogjan »

Czy może ktoś dostał skierowanie na 29.09.2015 do Buska-Słowacki?
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 4 miesiące wcześniej

Post autor: Felice »

Ja mam do Buska wojskowy październik.
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: 4 miesiące wcześniej

Post autor: bogjan »

Ave,Felice.Ja jako autor tego tematu miałem na myśli pytanie czy ktoś dostał 4 mięsiące skierowanie wcześniej od daty rozpoczęcia.Czy to jest możliwe i w jakim województwie.Ave i Felice dlaczego nie odpowiadacie na temat ,tylko głupimi postami nabijacie sobie "kabze"Dziwię sie ,że moderator nie daj wam bana.Jak macie się kłócić,sprzeczać to są inne fora.Takie jest moje zdanie.Może ktoś jedzie w tym terminie to 29.09.2015 do Buska-Zdroju ,sanatorium "Słowacki" A nie jakieś kłótnie ,sprzeczki na forum.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: 4 miesiące wcześniej

Post autor: jan19557 »

W lutym dostałem na koniec lipca( 5 m-cy )
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: 4 miesiące wcześniej

Post autor: serendipity »

Bogjan, chyba w lutym w wątku poczekalnia 2015 ktoś pisał, że ma termin na lipiec, też mnie to zdziwiło, że już wie, chyba nawet coś wtedy napisałam, niestety, forum jest tak skonstruowane, że nie potrafię tego odnaleźć. A tutaj, w swoim wątku, masz odp Felice (pomiędzy różnymi animozjami;)), że jedzie w październiku, więc też dużo wcześniej niż wszyscy, zna przydział. To chyba 2 przypadki tak wczesnych powiadomień o wyjeździe, o których czytałam, ale nie czytam wszystkich wątków. O to chodziło?

A jeśli chodzi o różne zdania na różne tematy, to sprzeczkowcom proponuję założenie nowego wątku:) A może ja go założę :D
forumowicz

Re: 4 miesiące wcześniej

Post autor: forumowicz »

Z ZUS też tak dostałam z NFZ ostatnimi laty miesiąc max półtora wcześniej. Ale autor szuka kogoś ,kto by miał przydział w tym czasie co On i dokładnie tam gdzie On :) :kwiat:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: 4 miesiące wcześniej

Post autor: jan19557 »

Niedawno czytałem o przydziale na listopad. ZUS tak ma.
forumowicz

Re: 4 miesiące wcześniej

Post autor: forumowicz »

No tak w ZUS po opinii orzecznika sami sobie termin wybieramy i obiekt sanatoryjny :D
bogjan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 358
Na forum od: 08 wrz 2012 14:24

Re: 4 miesiące wcześniej

Post autor: bogjan »

To nie jest na pisane na linku z NFZ, tylko już dostałem pocztą chyba gdzieś około 20 maja i to mnie zaskoczyło.Nigdy tak wcześnie nie dostałem, max 2-1,5 miesiąca wcześniej.Ale Panie z NFZ chcą rozdzielić przed wakacjami i mieć spokój na jakiś czas.i udać się na wypoczynek za granicę.Tak ,tak to jest prawda,bo wiem gdzie jeżdzą,dobrze opłacane stanowiska w NFZ.Mają zwrot kasy.Wszystko za pieniądze podatników.A jak byś sobie chciał zmienić termin,albo sanatorium to tłumaczą się tym że już jest rozdzielone i nie da rady?????Albo dadzą ci jakąś dziurę do której nikt nie chce jechać i jest wujowo!!!!!
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20160
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 4 miesiące wcześniej

Post autor: Felice »

Felice pisze:Ja mam do Buska wojskowy październik.
Bogjan nie nabijam sobie niczego.Odpowiedziałam zgodnie z Twoim pytaniem,że mam do Buska przydział na październik.Dziś dostałam potwierdzenie tego co było w przeglądarce pocztą.
ODPOWIEDZ