Ustka Promyk jeszcze raz

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1955
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Ustka Promyk jeszcze raz

Post autor: Zosia »

Jak widać prawie nikt nie jeżdzi w to miejsce. Na forum znalazłam 2 osoby, które tam były. Jedna chyba wyjechała i ...zaginęła od drugiej dowiedziałam się ,że są dobre warunki zakwaterowania i byle jakie widoki . Dzięki tej informacji nie będę miała ściany w oknie ale ...inne sprawy , przede wszystkim zabiegi , czas wolny ? :) Ustki nie znam zawsze miałam Kołobrzeg i raz Świnoujście teraz chciałam tak dla odmiany. Muszę się rehabilitować sama (ZUS-odmownie) wię wybieram się prywatnie a może powinnam jednak zmienić miejsce i jechać na "stare śmieci"? Doradźcie proszę :)
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustka Promyk jeszcze raz

Post autor: Nutka »

Zosiu :kwiat: Jedz do tej Ustki.....Ten Promyk ma nawet pozytywne opinie.
Przy okazji zobaczysz nowe miejsce,trzeba jechać i zwiedzać to,czego się jeszcze nie widziało.odmiana wskazana ;)
Zycze pięknej pogody i udanych zabiegów :kwiat:
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1955
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Ustka Promyk jeszcze raz

Post autor: Zosia »

Dziękuję Danusiu :kwiat: Dziś jeszcze popatrzyłam w internecie na tę Ustkę i chyba tak zrobię :)
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ustka Promyk jeszcze raz

Post autor: Adela »

Zosiu,Ustka jest śliczna,zadbana,urokliwa i ma piękną plażę :) przeczytai sobie w Onecie ranking polskich miejscowości nadmorskich ;)
Nie znam ośrodka do którego jedziesz,ale przecież sprawdziłaś zabiegi? Ja byłam w innym,ale generalnie byłam zadowolona,a Ustką zachwycona.
Niektórzy lubia jezdzić w te same miejsca,ale ja lubię odkrywać nowe ,Polska jest taka ładna i różnorodna :D
Jedż,moze i Tobie się spodoba. :D
zbl63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 131
Na forum od: 30 sty 2013 18:38
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Ustka Promyk jeszcze raz

Post autor: zbl63 »

:roll: Zosiu jest to mały obiekt okna rzeczywiście wychodzą na ścianę sąsiedniego budynku na zabiegi trzeba chodzić około 300m Ja byłam w San.Radość które jest przy promenadzie i widok na morze Jeżeli jedziesz prywatnie to jest jeszcze san. Tęcza najlepiej zadzwoń i popytaj o warunki zakwaterowania i zabiegi Ustka jest urokliwa .Sama wybieram się do Ustki ale dopiero w pazdzierniku Zyczę miłego wypoczynku
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ustka Promyk jeszcze raz

Post autor: Adela »

Sanatoriów jest więcej:Radość,Tęcza,Perła,Azoty nie wiem czy jeszcze jakieś? Te pamiętam. :)
Jeśli się jeszcze nie zdecydowałaś ,to może sprawdz oferty i czy są miejsca w marketingu uzdrowiska.
Oj sama bym pojechała :lol: :lol: ale może NFZ mnie wyśle :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1955
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Ustka Promyk jeszcze raz

Post autor: Zosia »

Wszystkim bardzo, bardzo dziękuję , rezerwacja zrobiona będzie Ustka i Promyk - bez ściany :) Pozdrawiam :D buziaki :kwiat:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ustka Promyk jeszcze raz

Post autor: Nutka »

Gratuluję szybkiej decyzji.
Życzę pięknej pogody i trafnych zabiegów :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ustka Promyk jeszcze raz

Post autor: Adela »

Udanego wypoczynku :kwiat:
manka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 29 gru 2011 17:01

Re: Ustka Promyk jeszcze raz

Post autor: manka »

Wybierz Promyk! Byłam, widziałam; co prawda była to paskudna jesień i chodzenie na zabiegi było uciążliwe ale sanatorium jest dobre. Poza tym doskonale położone (blisko tzw centrum uzdrowiskowego, plaży, kościoła. Pan Lubicz (właściciel sanatorium) udzielał zniżek swoim klientom - hotel Lublicz (basen, spa). Będziesz zadowolona. Zachęcam do zwiedzania Słupska (w muzeum największa kolekcja prac Witkacego) i Doliny Charlotty. Udanego wypoczynku i super zabiegów życzę.
ODPOWIEDZ