Agat - Cieplice turnus od 01.08.15

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Agat - Cieplice turnus od 01.08.15

Post autor: Zbigniew- I »

Agat - Cieplice turnus od 01.08.15r. Wyjeżdżam z Radomia dwa dni wcześniej (tj.30.07.15)mogę zabrać towarzysza/kę podróży. Mój wcześniejszy wyjazd podyktowany jest tym, iż chcę mieć jeden dzień na ustawienie tego pobytu ( w miarę możliwości) po mojej myśli.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Agat - Cieplice turnus od 01.08.15

Post autor: Nutka »

I to jest bardzo dobry pomysł z tym wyjazdem dzień wcześniej :P
Życzę udanego turnusu :kwiat:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Agat - Cieplice turnus od 01.08.15

Post autor: Zbigniew- I »

Danusiu :kwiat: , mam tam do przejechania 460 km. i jeśli wyjadę tylko o dzień wcześniej, to będzie zbyt późno, a ja chcę mieć cały dzień na "naukę chodzenia po Agacie" (nazwa ośrodka, bez podtekstów proszę :lol: ). Karkonosze i Izery czekają, kraina pałaców i ogrodów kusi swym urokiem, uwierz, warto pojechać wcześniej, jak dotychczas dobrze na tym wychodzę.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Agat - Cieplice turnus od 01.08.15

Post autor: Nutka »

Zbyszku :kwiat: też tak robię,chociażby dlatego,że można załatwić sobie zabiegi w przedpołudniowych godzinach i dostać lepsze warunki mieszkaniowe.
Lepiej czasem dopłacić do pobytu i być zadowolonym.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Agat - Cieplice turnus od 01.08.15

Post autor: Zbigniew- I »

Danusiu :kwiat: , zbyt późno dostałem ten przydział, jedynki są już zajęte, a jeśli chodzi o zabiegi, to mam ambitniejsze plany od Ciebie, chcę aby kończyły się przed śniadaniem :lol: .Znam dobrze okolicę. Zakochałem się w tym miejscu. To będzie mój szósty trzytygodniowy pobyt w Cieplicach i drugi w Agacie w ciągu ostatnich siedmiu lat.Jadę walczyć o wszystko o co walczyć się jeszcze da, o każdą minutę. Chcę opuścić wszystkie obiady i kolacje w ośrodku z powodu przebywania w tym czasie daleko od niego. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Agat - Cieplice turnus od 01.08.15

Post autor: Nutka »

No to życzę Ci tych przedśniadaniowych zabiegów :lol: :lol: i wspaniałych wycieczek :kwiat:
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Agat - Cieplice turnus od 01.08.15

Post autor: Zbigniew- I »

Dziękuję Danusiu :kwiat: ,jest tam co do zwiedzania między Pragą, Wrocławiem i Dreznem. I to wszystko czeka na mnie.
Awatar użytkownika
Zbigniew- I
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1176
Na forum od: 20 sie 2013 12:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Agat - Cieplice turnus od 01.08.15

Post autor: Zbigniew- I »

Ponawiam temat i swoją propozycję.
forumowicz

Re: Agat - Cieplice turnus od 01.08.15

Post autor: forumowicz »

Byłam fajne sanatorium Zbyszku życzę cudownego pobytu pozdrawiam :) :kwiat:
forumowicz

Re: Agat - Cieplice turnus od 01.08.15

Post autor: forumowicz »

Zbigniew- I pisze:Danusiu :kwiat: , zbyt późno dostałem ten przydział, jedynki są już zajęte, a jeśli chodzi o zabiegi, to mam ambitniejsze plany od Ciebie, chcę aby kończyły się przed śniadaniem :lol: .Znam dobrze okolicę. Zakochałem się w tym miejscu. To będzie mój szósty trzytygodniowy pobyt w Cieplicach i drugi w Agacie w ciągu ostatnich siedmiu lat.Jadę walczyć o wszystko o co walczyć się jeszcze da, o każdą minutę. Chcę opuścić wszystkie obiady i kolacje w ośrodku z powodu przebywania w tym czasie daleko od niego. :lol: :lol: :lol:
:shock: :o :lol: :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ