Pustkowo 14.09.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
gosica
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 08 sty 2013 18:20

Pustkowo 14.09.2015

Post autor: gosica »

Bardzo proszę o wiadomości dotyczące miejscowości i ośrodka ZEN-TOURIST w Pustkowie...jeśli ktoś w tym terminie tam się wybiera proszę o kontakt. Pozdrawiam
gosica
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 08 sty 2013 18:20

Re: Pustkowo 14.09.2015

Post autor: gosica »

zaczynam się martwić ...Pustkowo ? czy sama nazwa wszystko mówi o tej miejscowości , czy nikt tam nie był i nikt się tam nie wybiera . Sama przez 24 dni ...pomocy :shock: :cry:
Bogdann
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 10 sie 2015 15:05
Staż sanatoryjny: 1

Re: Pustkowo 14.09.2015

Post autor: Bogdann »

Ja jade ze Slupska w wyznaczonym przez Ciebie terminie, wiec tak pusto nie będzie :-)
Bogdann
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 10 sie 2015 15:05
Staż sanatoryjny: 1

Pustkowo 14.09.15

Post autor: Bogdann »

Witam czy ktoś się może wybiera w tym terminie do Pustkowa ze Słupska? Zapytam tez osoby które były czy mogą coś napisać o tym ośrodku
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pechowa1dziewczyna
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 73
Na forum od: 03 sie 2015 10:40
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Pustkowo 14.09.2015

Post autor: pechowa1dziewczyna »

A ja się do Was uśmiechnę o szeroki opis jak wrócicie bo będę tam w listopadzie :)
forumowicz

Re: Pustkowo 14.09.2015

Post autor: forumowicz »

witajcie,

ja chyba już wszystko napisałam na ten temat. Obecnie jest tam jedna z forumowiczek, obiecała "złożyć sprawozdanie " po powrocie. Musicie jednak zdawac sobie sprawę , że tam kończy się sezon we wrześniu i wszystko "zabijają dechami" -mówię o Pustkowie .

Uwierzcie, pozytywne nastawienie i będzie dobrze :)
gosica
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 08 sty 2013 18:20

Re: Pustkowo 14.09.2015

Post autor: gosica »

Jest dobrze ...przed nami jeszcze miesiąc na pewno będzie nas więcej ...,pogoda też zapowiada się nieźle... a z tymi "dechami'' to sobie poradzimy :)
krzysztofff
Posty: 4
Na forum od: 01 wrz 2015 17:46
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pustkowo 14.09.2015

Post autor: krzysztofff »

witam.dostalem skierowanie na termin 13.09.2015 to od niedzieli zaczyna sie ten turnus? i do kiedy on trwa?
forumowicz

Re: Pustkowo 14.09.2015

Post autor: forumowicz »

Krzysztof na skierowaniu jest napisane od kiedy do kiedy trwa turnus , jeśli jedziesz z ZUS-u to 24 dni, jeśli normalny wyjazd sanatoryjny z NFZ to 21 dni.
W pierwszym dniu nie będziesz miał zabiegów, jedynie wizyta u lekarza i pielęgniarki , wieczorem lub rano następnego dnia dostaniesz karte zabiegową .

miłego pobytu

Basia
krzysztofff
Posty: 4
Na forum od: 01 wrz 2015 17:46
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Pustkowo 14.09.2015

Post autor: krzysztofff »

skierowanie dostalem z ZUS-u a terminu do kiedy nie ma :? a jesli chodzi o zabiegi to w jakim czasie sa i ile i jak wyglada sprawa z noclegiem jesli jeszcze moge zapytac? aaa i czy wracaja koszty dojazdu bo kawalek mam :|
ODPOWIEDZ