Muszyna-Korona 13.08.-04.09.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
anula3
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 17 paź 2012 21:47
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Muszyna-Korona 13.08.-04.09.2015

Post autor: anula3 »

Witam! Może ktoś wybiera się w tym terminie do Muszyny z woj.kujawsko-pomorskiego ewentualnie wielkopolskiego. Jeśli ktoś już był może podpowie jak dojechać. Pozdrawiam
anula3
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 17 paź 2012 21:47
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Muszyna-Korona 13.08.-04.09.2015

Post autor: anula3 »

Odświeżam temat. Czy ktokolwiek jedzie do Muszyny i niekoniecznie do Korony? Miło będzie nawiązać kontakt.
anula3
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 17 paź 2012 21:47
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Muszyna-Korona 13.08.-04.09.2015

Post autor: anula3 »

anula3 pisze:Odświeżam temat. Czy ktokolwiek jedzie do Muszyny i niekoniecznie do Korony? Miło będzie nawiązać kontakt.
Nikt nie jedzie :( Trudno jadę w ciemno. ;)
forumowicz

Re: Muszyna-Korona 13.08.-04.09.2015

Post autor: forumowicz »

Aniu, nie byłam w sanatorium w Muszynie, ale tam jest przecudnie i spokój. Park jest uroczy - widziałam .
Wiem , że w Koronie jest nienajgorzej, w tym roku koleżanka była prywatnie , a wczesniej z NFZ, specjalnie nie narzekała - będzie dobrze .

pozdrawiam

Basia :kwiat:
anula3
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 17 paź 2012 21:47
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Muszyna-Korona 13.08.-04.09.2015

Post autor: anula3 »

Basiu, dziekuję bardzo :kwiat: Wlałaś nieco otuchy w moje lekko skołatane serce. Wiem, że jest tam pięknie, byłam dwa razy w Krynicy, przejeżdżałam przez Muszynę no i nie ukrywam, trochę się obawiam porównań. Ponieważ jadę z prawie drugiego krańca Polski, więc mam nadzieję na dobry odpoczynek w miłych okolicznościach przyrody no i jako takich warunkach bytowych. Przyjemne towarzystwo też by się przydało :oops:
Pozdrawiam serdecznie Ania
forumowicz

Re: Muszyna-Korona 13.08.-04.09.2015

Post autor: forumowicz »

Aniu, jak będzie Ci tęskno do gwaru , to Krynica na wyciągnięcie ręki , busiki często kursują. Korona może nie jest super nowoczesnym ośrodkiem ale z pewnością będzie dobrze , możesz wziac ze sobą jakieś płytki z muzą , można w kawiarni pokręcić się jeśli nie chce się iść gdzieś dalej .

trzymam kciuki , mam bardzo ciepłe wspomnienia z Muszyny :serce:

pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Muszyna-Korona 13.08.-04.09.2015

Post autor: jan19557 »

Aniu byłem w sąsiednim ośrodku. Będzie dobrze . Oba są położone w zakolu Popradu na wzniesieniu. Piękne widoki i zacznie się okres grzybowy a za oknami będziesz miała lasek. Wszystkie zabiegi na miejscu. Do centrum blisko, balety na miejscu, po drugiej stronie mostu po prawo sklepy. Jeśli chodzi o dojazd to sprawdź na e-podróżnik. Jeśli busem to przeważnie podwożą na miejsce a od pociągu po wyjściu z dworca w prawo około 1 km. Sprawdził bym ale nie wiem skąd jedziesz.
anula3
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 17 paź 2012 21:47
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Muszyna-Korona 13.08.-04.09.2015

Post autor: anula3 »

Barbaro :kwiat: Janie :kwiat: Lejecie miód na moje serce. Dziękuję za miłe słowa, już chce mi się jechać :D Co do podróży to już klamka zapadła, jadę autobusem,relacji Mielno-Koszalin do Krynicy. Wsiadam w Pile, z tym, że do Piły też muszę dojechać. Czeka mnie więc całonocna podróż i jeszcze do Muszyny muszę się dostać. Lecz nic to, skoro uroki Muszyny mi to wynagrodzą :)
Pozdrawiam wszystkich :kwiat:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Muszyna-Korona 13.08.-04.09.2015

Post autor: jan19557 »

Anula z Krynicy do Muszyny masz co kilkanaście minut połączenia ale dużo dolatuje tylko do rynku a ty musisz pytać o połączenia do dworca PKP, granicy lub do Piwnicznej. Najlepiej podaj sanatorium to ci powiedzą. Z rynku masz 1 km. Jeśli nie masz dużo bagażu to nawet pieszo można. Decyzja należy do ciebie. Jak dojdziesz do mostu to zobaczysz 2 sanatoria za mostem . Twoje jest z lewej i nieco wyżej (100 m ) Miłego pobytu i wesołego towarzystwa. Zabiegi wszędzie podobne więc nie masz wyjścia. Jeśli masz jakieś ulubione to powiedz lekarzowi.
Awatar użytkownika
Bozena321
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 27 wrz 2014 07:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Muszyna-Korona 13.08.-04.09.2015

Post autor: Bozena321 »

W zeszłym roku, jesienią byłam w Muszynie jest to cudowne miejsce z pięknymi widokami :-) Będziesz zadowolona :-)
ODPOWIEDZ