Międzywodzie "Perła" ZUS - 13.09-06.10.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Malgoska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 23 lip 2015 20:07
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 12

Międzywodzie "Perła" ZUS - 13.09-06.10.2015

Post autor: Malgoska »

Witam.
Jadę do sanatorium "Perła" w Międzywodziu w terminie 13.09-06.10.2015 r. Skierowanie jest z ZUS-u. Czy ktoś może wybiera się tam w tym samym terminie?
Fajnie by było stworzyć "paczkę" :) , z którą można by było miło spędzić czas w ciągu tych 24 dni. Byłam już sanatorium 4 razy i muszę przyznać, że nie wazne jest miejsce, gdzie się jest a ludzie, z którymi się spędza czas. Wiek tutaj kompletnie nie ma znaczenia. Swój swego zawsze znajdzie. Rehabilitacja nie przynosi efektów, jeżeli człowiek nie jest zadowolony z życia, wiem coś o tym. A sswoją drogą, zdrowie psychiczne też jest nie mniej ważne niż fizyczne, nieprawdaż? ;)
Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy! :D
Małgośka
P.S. Jeżeli ktoś jest zainteresowany stworzyć taką "paczkę", proszę o kontakt na mojego e-maila: [email].pl
Malgoska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 23 lip 2015 20:07
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Międzywodzie "Perła" ZUS - 13.09-06.10.2015

Post autor: Malgoska »

Odświerzam swój post - mam nadzieję, że ktoś się pojawi :D
Malgoska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 23 lip 2015 20:07
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Międzywodzie "Perła" ZUS - 13.09-06.10.2015

Post autor: Malgoska »

Nikt nie jedzie do Międzywodzi??!! Będę sama? :D
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Międzywodzie "Perła" ZUS - 13.09-06.10.2015

Post autor: Suzen »

Malgoska pisze:... że nie wazne jest miejsce, gdzie się jest a ludzie, z którymi się spędza czas. Wiek tutaj kompletnie nie ma znaczenia. Swój swego zawsze znajdzie.
Malgoska ,bardzo trafne spostrzeżenie.Wśród życzliwych ludzi,osiągnie się i spokój ducha,a i rehabilitacja okaże się skuteczniejsza.
Ja nie wybieram się do Międzywodzia,jednakże życzę Ci spotkania "samych swoich" na kuracyjnej rehabilitacji. :)
Pozdrawiam :kwiat:
Malgoska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 23 lip 2015 20:07
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Międzywodzie "Perła" ZUS - 13.09-06.10.2015

Post autor: Malgoska »

Suzen pisze:
Malgoska pisze:... że nie wazne jest miejsce, gdzie się jest a ludzie, z którymi się spędza czas. Wiek tutaj kompletnie nie ma znaczenia. Swój swego zawsze znajdzie.
Malgoska ,bardzo trafne spostrzeżenie.Wśród życzliwych ludzi,osiągnie się i spokój ducha,a i rehabilitacja okaże się skuteczniejsza.
Ja nie wybieram się do Międzywodzia,jednakże życzę Ci spotkania "samych swoich" na kuracyjnej rehabilitacji. :)
Pozdrawiam :kwiat:
Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że ktoś się w końcu odezwie.Pozdrawiam :D
Malgoska
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 23 lip 2015 20:07
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Międzywodzie "Perła" ZUS - 13.09-06.10.2015

Post autor: Malgoska »

Za tydzień wyjazd a nikt się nie odezwał. Szkoda :(
ODPOWIEDZ