Muszyna od 6 sierpnia 2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
BeciaN66
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 104
Na forum od: 20 paź 2011 18:33

Muszyna od 6 sierpnia 2015

Post autor: BeciaN66 »

:) Witam.Czy ktoś wybiera sie do Muszyny do sanatorium IZC-Mściwujewskiego1 w tym terminie?
anula3
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 17 paź 2012 21:47
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Muszyna od 6 sierpnia 2015

Post autor: anula3 »

Witam Becia :) Też czekam na odzew. Jakoś tak mało popularna jest Muszyna. Ja jadę do Korony..Mściwujewskiego 2, to jest chyba obok, od 13 sierpnia z NFZ.
Skąd jedziesz,jeśli to nie tajemnica :). Mnie przeraża podróż, jadę z kujawsko-pomorskiego autobusem. Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
BeciaN66
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 104
Na forum od: 20 paź 2011 18:33

Re: Muszyna od 6 sierpnia 2015

Post autor: BeciaN66 »

Witaj Anula :P .Ja jadę z Bytomia , skierowanie mam z ZUS-u .Byłam już raz w Muszynie 5 lat temu w tym samym sanatorium i było super.Mam nadzieję,że i tym razem pobyt będzie udany. Pozdrawiam serdecznie Beata
majeczka102
Posty: 1
Na forum od: 30 lip 2015 22:42

Re: Muszyna od 6 sierpnia 2015

Post autor: majeczka102 »

witam, mam skierowanie na wrzesień br. do Korony w Muszynie.Może napiszesz kilka słów, jak tam było, warunki lokalowe, wyżywienie.pozdrawiam ciepło :kwiat:
anula3
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 17 paź 2012 21:47
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Muszyna od 6 sierpnia 2015

Post autor: anula3 »

BeciaN66 pisze:Witaj Anula :P .Ja jadę z Bytomia , skierowanie mam z ZUS-u .Byłam już raz w Muszynie 5 lat temu w tym samym sanatorium i było super.Mam nadzieję,że i tym razem pobyt będzie udany. Pozdrawiam serdecznie Beata
Beciu :kwiat: Pewnie już na walizkach. Dobrej podróży i miłego pobytu. Możliwe, że się spotkamy :) Pozdrawiam Anula
BeciaN66
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 104
Na forum od: 20 paź 2011 18:33

Re: Muszyna od 6 sierpnia 2015

Post autor: BeciaN66 »

Witaj Anula i dzięki z miłe słowa. Tak ja już pakuję walizkę i za dwa dni jadę. Pytałaś o Koronę. Ja byłam i teraz jadę do sanatorium obok Korony na ul Mściwujewskiego 1 .Mam skierowanie z ZUS, więc nie wiem jak jest w ośrodku do którego Ty jedziesz :) . Okolica piękna, aby tylko zaprzyjaźnić się z miłymi osobami i będzie dobrze. Pozdrawiam Beata
anula3
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 17 paź 2012 21:47
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Muszyna od 6 sierpnia 2015

Post autor: anula3 »

Do zobaczenia..być może.. w Muszynie :) :kwiat:
ODPOWIEDZ