Polczyn Zdrój Podhale 16wrzesien-7pażdziernik

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Kristina
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 28 lip 2015 21:41
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Polczyn Zdrój Podhale 16wrzesien-7pażdziernik

Post autor: Kristina »

Jadę do Połczyna Zdrój do sanatorium Podhale 16 września czy też ktoś się wybiera w tym terminie? :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23843
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polczyn Zdrój Podhale 16wrzesien-7pażdziernik

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Kristina ja będę obok Podhala w Gryfie ale do 14 wrzesień nie przywitam kawusią
szkoda że nie wcześniej pozdrawiam życzę udanej kuracji :) :kwiat:
Kristina
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 28 lip 2015 21:41
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polczyn Zdrój Podhale 16wrzesien-7pażdziernik

Post autor: Kristina »

Dziękuje za pozdrowienia . Szkoda że nie spotkamy się przy kawce. Niestety późno dostałam skierowanie liczyłam że pojadę w sierpniu nad morze a tu niespodzianka Połczyn :D .Ale jestem dobrej myśli . Czytam same dobre komentarze. Czy ktoś wybiera się do Podhala w tym terminie?
Kristina
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 28 lip 2015 21:41
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polczyn Zdrój Podhale 16wrzesien-7pażdziernik

Post autor: Kristina »

Czy wybiera się ktoś ze mną we wrześniu do Podhala :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Kristina
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 28 lip 2015 21:41
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polczyn Zdrój Podhale 16wrzesien-7pażdziernik

Post autor: Kristina »

Czy był ktoś może niedawno w sanatorium Podhale w Połczynie . Jest tam biblioteka i dostęp do internetu. :?: :?: :?:
forumowicz

Re: Polczyn Zdrój Podhale 16wrzesien-7pażdziernik

Post autor: forumowicz »

Krystino, opis "Podhala" znajdziesz tutaj : http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... =3&t=11886,

są 2 stanowiska komputerowe przy recepcji (odpłatnie) , z tego co wiem nie ma problemu z internetem . Odnośnie biblioteki , nie pamietam :)


pozdrawiam

Basia
Kristina
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 28 lip 2015 21:41
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polczyn Zdrój Podhale 16wrzesien-7pażdziernik

Post autor: Kristina »

Dziękuję Basiu za informacje. Jestem ciekawa czy wszystkie pokoje są po remoncie . Na stronie Podhala są 2 ładne zdjęcia pokoi. Czy wszystkie są takie :) ?
wiesz coś na ten temat?
Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Polczyn Zdrój Podhale 16wrzesien-7pażdziernik

Post autor: forumowicz »

witaj,

byłam w pokoju na 2 piętrze, było to pokój typu studio 2+1 , czyściutko, panele, wyposażenie ok , łazieneczka również czysta . Jak w pozostałych nie wiem .
W Podhalu jest taki mały problem jak się wchodzi , wyczuwalny jest przykry zapach , nie wiem dlaczego, ale przechodząc dalej zapach "ucieka" .

pozdrawiam

Basia :kwiat:
Kristina
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 28 lip 2015 21:41
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polczyn Zdrój Podhale 16wrzesien-7pażdziernik

Post autor: Kristina »

Jadę do Połczyna do sanatorium Podhale czy ktoś też się tam wybiera :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Polczyn Zdrój Podhale 16wrzesien-7pażdziernik

Post autor: basiat »

Kristina pisze:Czy był ktoś może niedawno w sanatorium Podhale w Połczynie . Jest tam biblioteka i dostęp do internetu. :?: :?: :?:
Kristino, biblioteki nie ma. W holu przed wejściem do stołówki stoi mały regalik z książkami. Działa to na zasadzie: bierzesz, czytasz, odnosisz. Ale repertuar bardzo skromny, niestety.....większość, to książki " wiekowe".
Pytałaś o pokoiki. Są różne: sporo trójek i dwójek. Jedynki zróżnicowane . Niektóre nie mają pełnego węzła sanitarnego- w pokojach umywalki, a na korytarzach ogólnodostępne toalety.
Ja mieszkałam w studio (2+1) w jedynce. Pisała o niej Basia. 2 okna z widokiem na park. Widno i bardzo przyjemnie. Rzeczywiście panele są na podlodze, ale w innych pokojach wykładzina dywanowa.Ogólnie czysto, z nowymi meblami i chłodziareczkami ;)
Życzę udanego odpoczynku i dużo spacerów po pięknym połczyńskim parku i okolicy
Basia
ODPOWIEDZ