Krynica-Zdrój 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyj

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Marlenka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 301
Na forum od: 30 lip 2015 20:09
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Krynica-Zdrój 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyj

Post autor: Marlenka »

Witam wszystkich. Dostałam sanatorium od 12 września do - Krynicy Zdr. do 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Habilitacyjny. Nie znalazłam nic na temat tego ośrodka, więc jeżeli ktoś coś wie, tam był albo słyszał jak tam jest bardzo proszę aby się ze mną podzielił informacjami ;)
Pierwszy raz jadę do sanatorium więc będę też wdzięczna za wszystkie wskazówki na temat wyjazdów do sanatorium :mrgreen:
forumowicz

Re: Krynica-Zdrój 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilit

Post autor: forumowicz »

no, Marlena przydział pierwsza klasa, informacjo jest dużo, wpisać trzeba tylko sanatorium wojskowe ,

byłam , widziałam, byłam zadaowolona, ale mój pobyt był kilka lat temu , są na forum informacje świeżutkie. Uwierz dobre miejsce pod każdym względem - dobrego pobytu życzę :)

pozdrawiam Basia
Awatar użytkownika
Marlenka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 301
Na forum od: 30 lip 2015 20:09
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica-Zdrój 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilit

Post autor: Marlenka »

Dziękuję Ci bardzo, jakoś słabo szukałam wcześniej bo nic nie mogłam znaleźć,może dlatego że wpisywałam pełną nazwę ośrodka. Po napisaniu posta zaczęłam przeglądać wszystko po kolei i coś tam znalazłam, w sumie na plus, więc humor mi się poprawił :P
Ciekawa jestem pokoi. Chciałam zarezerwować łóżko w dwójce, ale nie można. Można tylko w jedynce, dopłata to 33 zł/dziennie, troszkę mi szkoda, wolałabym dokupić za to jakieś zabiegi. Dzwoniłam tam i powiedzieli że na inne pokoje nie ma rezerwacji i może się zdarzyć że jak przyjadę zostaną miejsca tylko w wieloosobowym pokoju. Jakoś nie bardzo mam ochoty dzielić pokoju jeszcze z 3 osobami. Zastanawiam się na którą godz musiałabym przyjechać żeby się załapać na dwójkę.
A jeszcze z innej beczki. Jak napisałam wcześniej jadę pierwszy raz. Jak to wygląda z ciszą nocną? Trzeba koniecznie wrócić do ośrodka na określoną godzinę? A rano co? Pobudka jak w wojsku, wczesnym rankiem? Co jeszcze powinnam wiedzieć?
mara1706
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 23 lip 2015 20:22
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica-Zdrój 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilit

Post autor: mara1706 »

Pocieszę Cię we wszystkich sanatoriach cisza nocna obowiązuje o godz 22.00 ale to nie znaczy że musisz leżeć pokotem w łóżku, nie można tylko wychodzić z budynku.A raniutko to znaczy tak aby zdążyć na śniadanie, chyba że nie jadasz śniadań to możesz dłużej leniuchować do pierwszego zabiegu.Może się zdarzyć że pierwszy zabieg będziesz mieć przed śniadaniem - to pech.o to żeby tak nie było musisz sama zadbać.No a po zabiegach to obiadek i już jesteś wolna jak ptak, robisz co chcesz.Miłego pobytu Krynica to fajne miejsce spodoba Ci się.Życzę miłego pobytu :)
Awatar użytkownika
Marlenka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 301
Na forum od: 30 lip 2015 20:09
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica-Zdrój 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilit

Post autor: Marlenka »

mara1706 pisze:Pocieszę Cię we wszystkich sanatoriach cisza nocna obowiązuje o godz 22.00 ale to nie znaczy że musisz leżeć pokotem w łóżku, nie można tylko wychodzić z budynku.
A już się bałam że po godz 22 obowiązkowe leżakowanie :lol: Dużo osób tutaj pisze że chodzi na potańcówki, jak oni to robią, z tego co wiem wszędzie jakieś wieczorki zaczynają się o 22-giej?
Dusia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 14 wrz 2013 15:46
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica-Zdrój 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilit

Post autor: Dusia »

To dobre sanatorium. Mam tylko złe wrażenia z Izby przyjęć. Tak nieprzyjemnych pań nie spotkałam w żadnym innym sanatorium, a byłam kilka razy. Krynica jest fajnym miejscem do spędzania urlopu w każdej porze roku.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica-Zdrój 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilit

Post autor: malgorzatas »

Marlenko :kwiat: ja też miałam przyjemność spędzenia kuracji w tym sanatorium...chcę Tobie pogratulować..miejsca...terminu no i sanatorium...
Będąc na kuracji nie dostrzegłam nic czego mogłabym sie czepiać...ja miałam jedynkę w studio..fajna sprawa..masz koleżanki ale śpisz sama..no i korytarz wspólny i łazienka...super prowadzone ćwiczenia w basenie :serce: nie miałam tylko szczęścia do lekarza...ale potem to się zmieniło bo poszedł na urlop i mieliśmy zastępstwo.
Kawiarnia na miejscu...w sobotę graja nawet do 23h....nikt nie sprawdza obecności...bo jak powiedział ordynator na zebraniu...nie jesteśmy dziećmi ...tylko osobami dorosłymi...wyżywienie bardzo dobre...wyposażenie w pokojach jest...tylko lodówki nie ma..pozdrawiam i życzę miłego pobytu...Gosia
xzibi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 08 mar 2013 14:27
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica-Zdrój 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilit

Post autor: xzibi »

Muszę Cię zmartwić Marlenko wieczorki w całej Krynicy kończą się o 22-giej i jest to nawet frajdą wracać tak wcześnie i z reguły biegiem :) a na miejscu można jeszcze nieźle się nagadać przed snem.
Dusia
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 14 wrz 2013 15:46
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica-Zdrój 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilit

Post autor: Dusia »

Proponuję na wieczorek /na wieczór/ zwłaszcza grupą wybrać się do hotelu Prezydent. Atmosfera klubowa , dobra muzyka i zabawa trwa dłużej niż do 22.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica-Zdrój 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilit

Post autor: malgorzatas »

xzibi pisze:Muszę Cię zmartwić Marlenko wieczorki w całej Krynicy kończą się o 22-giej i jest to nawet frajdą wracać tak wcześnie i z reguły biegiem :) a na miejscu można jeszcze nieźle się nagadać przed snem.
Byłam we wrześniu 2014r i w piątki i w soboty w kawiarni zespół grał do 23h...pozdrawiam...może teraz coś po remoncie sie zmieniło :o ;)
ODPOWIEDZ