"BRYZA" Dźwirzyno od 23 sierpnia 2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
kecaj6508
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 31 gru 2012 20:40
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

"BRYZA" Dźwirzyno od 23 sierpnia 2015

Post autor: kecaj6508 »

Szukam osoby które jadą do Dźwirzyna do ośrodka "Bryza" 23 sierpnia 2015...a może ktoś tam był i dostanę jakieś info o tym ośrodku?
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: "BRYZA" Dźwirzyno

Post autor: sztani »

wpisz w prawym górnym rogu (lupka ) jest trochę wiadomości choć może nie są najświeższe ale zawsze
kecaj6508
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 31 gru 2012 20:40
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: "BRYZA" Dźwirzyno

Post autor: kecaj6508 »

sztani pisze:wpisz w prawym górnym rogu (lupka ) jest trochę wiadomości choć może nie są najświeższe ale zawsze
...tak zrobiłem, ale ostatnia wiadomość sprzed 1,5 roku...więc wiele mogło się zmienić...
ilonusia321
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 22 mar 2015 15:41

Re: "BRYZA" Dźwirzyno

Post autor: ilonusia321 »

Witaj. :kwiat: Gratuluje miejscowości i ośrodka. Byłam i chwale sobie to sanatorium a jeszcze w środku lata, blisko do plaży, same superlatywy. Pokoje od 1 do 3 osobowych. Na pietrze z balkonami, ale nie wszystkie. Kto pierwszy ten lepszy. W pokoju jest telewizor i lodóweczka. Czajniki na korytarzu. Zabiegi dobre. Część w budynku mieszalnym a basen i zabiegi wodne w budynku obok.Blisko do portu i smażalni ryb . Bardzo pyszne. Często jeżdżą busiki oraz autobus do Kołobrzegu oraz do pobliskich miejscowości. :kwiat: Będzie super :kwiat: aha jedzenie też było bardzo dobre w porównaniu z innymi ośrodkami.Jest kącik gdzie można zrobić grila.Nie wiem co jeszcze moge podpowiedzieć. Dobre nastawienie i korzystanie z super miejsca. :kwiat: Pozdrawiam
kecaj6508
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 31 gru 2012 20:40
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: "BRYZA" Dźwirzyno

Post autor: kecaj6508 »

ilonusia321 pisze:Witaj. :kwiat: Gratuluje miejscowości i ośrodka. Byłam i chwale sobie to sanatorium a jeszcze w środku lata, blisko do plaży, same superlatywy. Pokoje od 1 do 3 osobowych. Na pietrze z balkonami, ale nie wszystkie. Kto pierwszy ten lepszy. W pokoju jest telewizor i lodóweczka. Czajniki na korytarzu. Zabiegi dobre. Część w budynku mieszalnym a basen i zabiegi wodne w budynku obok.Blisko do portu i smażalni ryb . Bardzo pyszne. Często jeżdżą busiki oraz autobus do Kołobrzegu oraz do pobliskich miejscowości. :kwiat: Będzie super :kwiat: aha jedzenie też było bardzo dobre w porównaniu z innymi ośrodkami.Jest kącik gdzie można zrobić grila.Nie wiem co jeszcze moge podpowiedzieć. Dobre nastawienie i korzystanie z super miejsca. :kwiat: Pozdrawiam
...hmmm...tylko że to sanatorium funduje mi ZUS, więc wcale nie musi być tak kolorowo...kto pierwszy ten lepszy? wolę 2-osobowy pokoik i nie wiem czy zadzwonić, wysłać meila, czy przyjechać o wczesnej godzinie? jadę z Piły...dzięki za info.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: "BRYZA" Dźwirzyno od 23 sierpnia 2015

Post autor: sztani »

Jak pisze koleżanka ,ośrodek przeszedł metamorfozę ostatnim czasem. Interwencje wcześniejsze kuracjuszy i gazety (Fakt) dały efekt .Brawo
W dalszym ciągu nie ma rehabilitacji narządów ruchu z ZUS jest tylko psychosomatyka ,
kecaj6508
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 31 gru 2012 20:40
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: "BRYZA" Dźwirzyno

Post autor: kecaj6508 »

ilonusia321 pisze:Witaj. :kwiat: Gratuluje miejscowości i ośrodka. Byłam i chwale sobie to sanatorium a jeszcze w środku lata, blisko do plaży, same superlatywy. Pokoje od 1 do 3 osobowych. Na pietrze z balkonami, ale nie wszystkie. Kto pierwszy ten lepszy. W pokoju jest telewizor i lodóweczka. Czajniki na korytarzu. Zabiegi dobre. Część w budynku mieszalnym a basen i zabiegi wodne w budynku obok.Blisko do portu i smażalni ryb . Bardzo pyszne. Często jeżdżą busiki oraz autobus do Kołobrzegu oraz do pobliskich miejscowości. :kwiat: Będzie super :kwiat: aha jedzenie też było bardzo dobre w porównaniu z innymi ośrodkami.Jest kącik gdzie można zrobić grila.Nie wiem co jeszcze moge podpowiedzieć. Dobre nastawienie i korzystanie z super miejsca. :kwiat: Pozdrawiam
..a możesz mi jeszcze napisać jak z dostępem do wi-fi ???
sylwiora
Posty: 1
Na forum od: 21 sie 2015 09:54
Oddział NFZ: Łódzki

Re: "BRYZA" Dźwirzyno od 23 sierpnia 2015

Post autor: sylwiora »

Hej ,ja też jadę do Bryzy od 23 sierpnia do 15 września 2015r.Jestem bardzo ciekawa jak tam jest i czy będzie trochę ludzi w moim wieku tj ok 35 lat.Pozdrawiam Sylwia
ODPOWIEDZ