Jadę do Dusznik od 05.10

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Fioletowa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 22 lip 2015 20:16

Jadę do Dusznik od 05.10

Post autor: Fioletowa »

ktoś jedzie?
Fioletowa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 22 lip 2015 20:16

Re: Jadę do Dusznik od 05.10

Post autor: Fioletowa »

Nikt nie jedzie? sama tam będę? :(
Fioletowa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 22 lip 2015 20:16

Re: Jadę do Dusznik od 05.10

Post autor: Fioletowa »

Nadal nie ma chętnych...:(
barba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 271
Na forum od: 13 gru 2011 17:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 16

Re: Jadę do Dusznik od 05.10

Post autor: barba »

Witam:)do jakiego sanatorium jedziesz?
Ja właśnie wczoraj wróciłam z Dusznik,gościłam w san, Jan Kazimierz B. Ogólnie nie narzekam,choć mam parę uwag. Najważniejsza to czystość,a raczej jej brak. wymówka ,że mało personelu.sprzątają pokoje raz,czasem dwa razy w tygodniu i to po tz,łepkach,kosz na śmieci z przystawkami,tj,pełnymi reklamówkami nie ma kto opróżnić,pod szafkami i tapczanami lepiej nie zaglądajcie ,bo tumany kurzu,którego pewnie od roku nikt nie sprząta. zabiegi nie są najgorsze,ale kąpiel kwasowęglowa nie z tą nazwą nic wspólnego ,bo bąbelków które powinna zawierać się nie doszukacie. Rehabilitanci bardzo mili i uprzejmi.jedzenie uważam za dobre i wystarczające. Potańczyć można w parkowej,wstęp codziennie 5 zł.W weekendy wieczorem pokaz fontanny przy muzyce Szopena. Kupuj bilet powrotny,bo w Dusznikach nie ma dworca i kasy. Pozdrawiam
Fioletowa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 22 lip 2015 20:16

Re: Jadę do Dusznik od 05.10

Post autor: Fioletowa »

Witam Barba :) ja jadę do pawilonu A. Dziękuję za informacje :) a co biletów, to jak tam z połączeniem? wiem że można jakimiś prywatnymi liniami np z Wrocławia. Nie wiem tylko czy często tam jeżdżą. Pozdrawiam :)
barba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 271
Na forum od: 13 gru 2011 17:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 16

Re: Jadę do Dusznik od 05.10

Post autor: barba »

Witam Fioletowa:) Masz tyle dobrze ,że na zabiegi nie musisz dochodzić. Ja do Dusznik jechałam pociągiem do Wrocławia i z Wrocławia do Dusznik,ale powrót był gorszy. Ale o 5,o2 jedzie Pks do Wrocławia ,a tam już raczej nie ma problemu.Życzę udanego pobytu,trafnych zabiegów i miłego towarzystwa:):)pozdrawiam. :)
Fioletowa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 22 lip 2015 20:16

Re: Jadę do Dusznik od 05.10

Post autor: Fioletowa »

Barba, dziękuję bardzo za informacje :) A pobyt mam nadzieję że będzie bardzo udany.
piotr54
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 sie 2015 23:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jadę do Dusznik od 05.10

Post autor: piotr54 »

Witajcie,a ja od 5.10.2015 jadę do Polanicy-Zdrój do Wielkiej Pieniawy ul.Parkowa 4 nigdy tam nie byłem i nie wiem co mnie czeka-jestem dobrej myśli i pozytywnie nastawiony.Uważam,że jak humor dopisuje to reszta musi być dobrze.Jadę własnym samochodem i wyruszam z okolic Konina :lol:
zbl63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 131
Na forum od: 30 sty 2013 18:38
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Jadę do Dusznik od 05.10

Post autor: zbl63 »

Witam! Piotr bardzo dobre sanatorium wszystkie zabiegi na miejscu super basen.Zyczę dobrego wypoczynku i super zabiegów.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jadę do Dusznik od 05.10

Post autor: Felice »

piotr54 pisze:Witajcie,a ja od 5.10.2015 jadę do Polanicy-Zdrój do Wielkiej Pieniawy ul.Parkowa 4 nigdy tam nie byłem i nie wiem co mnie czeka-jestem dobrej myśli i pozytywnie nastawiony.Uważam,że jak humor dopisuje to reszta musi być dobrze.Jadę własnym samochodem i wyruszam z okolic Konina :lol:
Piotr,Wielka Pieniawa była opisywana wielokrotnie,poszukaj informacji na forum.
Byłam tam jesienią ubiegłego roku.Warunki rewelacyjne,baza zabiegowa świetna i na miejscu,wszędzie blisko,jedzenie dla mnie wystarczające i smaczne.Generalnie lepiej trafić nie mogłeś.
ODPOWIEDZ