Świnoujscie 6-27.10.2015 z okolic Oławy, Wrocławia

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
jawa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 22 sie 2015 21:05

Świnoujscie 6-27.10.2015 z okolic Oławy, Wrocławia

Post autor: jawa »

Wybieram się do sanatorium w Świnoujściu w terminie 06-27 pażdziernika 2015.Planuję pociągiem, czy ktoś również z okolic Oławy lub Wrocławia?
Ostatnio zmieniony 23 sie 2015 21:29 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono temat
forumowicz

Re: Świnoujscie 6-27.10.2015 z okolic Oławy, Wrocławia

Post autor: forumowicz »

Witam :)
Ja jadę na ten turnus . Jadę pociągiem z Krakowa o 18,15 . Jest on w Oławie o 23 :)
forumowicz

Re: Świnoujscie 6-27.10.2015 z okolic Oławy, Wrocławia

Post autor: forumowicz »

Proszę o kontakt . Tez jadę tym pociągiem :)
jawa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 22 sie 2015 21:05

Re: Świnoujscie 6-27.10.2015 z okolic Oławy, Wrocławia

Post autor: jawa »

Witam. Dziękuję za odpowiedz. Ja chyba jednak zrezygnuję z wyjazdu pociągiem w nocy i zdecyduję się w ciągu dnia chociaż z przesiadkami.
Awatar użytkownika
bozena180
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 227
Na forum od: 30 kwie 2011 21:18
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Świnoujscie 6-27.10.2015 z okolic Oławy, Wrocławia

Post autor: bozena180 »

Witam :) ja też wybieram się do Świnoujścia w tym samym terminie :) Tylko jadę z Olsztyna :( i jest koszmar przesiadek :) :)
forumowicz

Re: Świnoujscie 6-27.10.2015 z okolic Oławy, Wrocławia

Post autor: forumowicz »

bozena180 jadąc z Olsztyna do Świnoujścia masz tylko jedną przesiadkę w Szczecinie :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Świnoujscie 6-27.10.2015 z okolic Oławy, Wrocławia

Post autor: Zosia »

A ściślej w Szczecin Dąbie :)
forumowicz

Re: Świnoujscie 6-27.10.2015 z okolic Oławy, Wrocławia

Post autor: forumowicz »

bozena180 pisze:Witam :) ja też wybieram się do Świnoujścia w tym samym terminie :) Tylko jadę z Olsztyna :( i jest koszmar przesiadek :) :)
6,56 masz pociąg do Szczecina , potem przejdziesz 60 metrów i po 40 minutach masz autobus do Świnoujścia :) a o ok 18,0 zapraszam na kawę :lol: ja będę w obiekcie już rano :)
forumowicz

Re: Świnoujscie 6-27.10.2015 z okolic Oławy, Wrocławia

Post autor: forumowicz »

jawa pisze:Witam. Dziękuję za odpowiedz. Ja chyba jednak zrezygnuję z wyjazdu pociągiem w nocy i zdecyduję się w ciągu dnia chociaż z przesiadkami.
5,44 pociąg z Wrocławia do Szczecina , jeśli zdążysz to po 30 minutach masz Emilbus-a do Świnoujścia , jeśli nie , to Emilbus ma częste kursy . Przyjedziesz następnym . Też zapraszam na kawę :)


Ja radziłabym jednak bezpośredni :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1951
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Świnoujscie 6-27.10.2015 z okolic Oławy, Wrocławia

Post autor: Zosia »

Bożena 180 każdy ci tu radzi a Ty pewnie już masz swój pomysł na podróż :) Ja jechałam wprawdzie nie z Olsztyna ale też ze wschodniego kierunku nie dojeżdżałam do Szczecina Gł. wysiadałam w Szczecin Dąbie (wcześniej- Twój pociąg o 6.56 też tamtędy przejeżdża) w Szczecin Dąbie będziesz o 14.16 . Planowo o 14.15 jest autobus do Swinoujścia ale on chwilę czeka na ten pociąg, gdyby było jednak większe opóźnienie to o15-tej jest kolejny wówczas najpóźniej o 16.30 jesteś na miejscu . Popatrz na to połączenie uważam że jest ok. Jeszcze tylko taka rada w Szczeci Dąbie aby dojść do budynku dworca-kas i przystanku PKS obok budynku ludzie przechodzą górą przez wiadukt z bagażem- to tragedia . Znający trasę przeprowadzili mnie przez kładkę przez tory. Po wyjściu z pociągu należy iść peronem w kierunku przeciwnym do wiaduktu na samym końcu jest przejście :) To informacja tak na wszelki wypadek gdyby..... Ja teraz będę jechała 21 września ale już 5 października powrót tylko 14 dni turnus rehabilitacyjny :) Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ