Wysowa Zdrój 95 od 03.11.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
krysiunia5
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 29 sie 2015 19:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Wysowa Zdrój 95 od 03.11.2015

Post autor: krysiunia5 »

Czy jest ktoś, kto również wybiera się do Wysowej w tym czasie. Planuję wyjazd samochodem z Katowic.
krysiunia5
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 29 sie 2015 19:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój 95 od 03.11.2015

Post autor: krysiunia5 »

Witam...i cisza...niby jest jeszcze trochę czasu. ale trochę się niepokoję...
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wysowa Zdrój 95 od 03.11.2015

Post autor: malgorzatas »

Witaj Krysiu :kwiat: na forum...spokojnie masz jeszcze czas...jak tutaj się ktoś nie znajdzie to na miejscu będziesz miała towarzystwo...
tutaj nie wszyscy czytają...nie są zarejestrowani...pozdrawiam Gosia
asia383
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 20 sie 2015 18:30

Re: Wysowa Zdrój 95 od 03.11.2015

Post autor: asia383 »

Ja jadę 28.09 do Wysowej Zdrój.
forumowicz

Re: Wysowa Zdrój 95 od 03.11.2015

Post autor: forumowicz »

Witam.Właśnie dzisiaj załatwiłem sobie turnus rehabilitacyjny w Gliniku od 3 listopada.Mieszkam w Oświęcimiu więc możemy się dogadać w sprawie wyjazdu.Wysową znam nie przesadzając bardzo dobrze ,to może się przydam.Pozdrawiam serdecznie
krysiunia5
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 29 sie 2015 19:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój 95 od 03.11.2015

Post autor: krysiunia5 »

Witam! :) Coś się dzieje...myślę, że to dopiero początek. Janusz, chyba się dogadamy...Oświęcim jest mi po drodze. Być może ktoś dołączy do nas, czasu jeszcze trochę pozostało...byłoby raźniej. Pozdrawiam.
Pozdrowienia również dla Gosi i Asi.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wysowa Zdrój 95 od 03.11.2015

Post autor: malgorzatas »

Jak są to dla mnie pozdrowienia to bardzo dziękuję :serce:
forumowicz

Re: Wysowa Zdrój 95 od 03.11.2015

Post autor: forumowicz »

I widzisz Krysiu już masz jednego pasażera :) Do wyjazdu się nie opędzisz od chętnych ;)
Co prawda jedziemy w jednym terminie ,ale do innych budynków ,bo z tego co widzę to będziesz w Instytucie Zdrowia Człowieka ,który generalnie należy do ZUS-u.
Nie ma co ukrywać że pod względem mieszkaniowym najlepszy w Wysowej ,tylko pokoje 1i 2 osobowe.
Mam już w zwyczaju jechać zawsze dzień wcześniej więc na pewno będę chciał wyruszyć 2 listopada .
Ty oczywiście zrobisz dla Ciebie najlepiej .
Pocieszę Cię że w Twoim sanatorium jest najprzytulniejsza kawiarenka ,grają codziennie tak że w te długie listopadowe wieczory można się doskonale rozruszać :D oczywiście jeśli lubi się troszkę pokręcić na parkiecie ,co z kolei dobrze podobno robi na całe ogólne nasze zdrowie i samopoczucie.To tak trochę z własnego doświadczenia ,byłem tam dwa lata temu i przez całe trzy tygodnie nie dało się odpuścić żadnego wieczoru :oops:
Jako prawie już mieszkaniec Wysowej ,bo czasami się tak czuję, serdecznie Cię tam zapraszam :)
asia383
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 20 sie 2015 18:30

Re: Wysowa Zdrój 95 od 03.11.2015

Post autor: asia383 »

Szkoda że nikt w moim terminie nie jedzie do Biaweny...pozdrawiam miło .
krysiunia5
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 29 sie 2015 19:30
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój 95 od 03.11.2015

Post autor: krysiunia5 »

Januszu, ''prawie mieszkańcu Wysowej'' :) :) dziękuję za zaproszenie do niej...dla mnie znajomość terenu kończy się na Nowym Sączu.
Do wyjazdu jest jeszcze trochę czasu, ale przypuszczam, że nie będę miała od kogo się opędzać :lol: :lol: :lol: także dzień wyjazdu...rozważam jeszcze (czytałam w postach, że wiele osób jeździ wcześniej).
Faktycznie jadę z ZUS-u i będę mieszkać w Instytucie Zdrowia Człowieka, a warunki mieszkaniowe, owszem ważne, ale nie najważniejsze. W zeszłym roku, późną wiosną, byłam w Papierniku/Szczawnica/ i mimo nie najlepszych warunków mieszkaniowych, wróciłam bardzo zadowolona z pobytu.....
Ale, ale...ta przytulna kawiarenka :) :) ...ruch, nie podobno, ale na pewno służy dobremu zdrowiu i samopoczuciu...a to już połowa sukcesu kuracji sanatoryjnej, oczywiście po zabiegach...Pozdrawiam
ODPOWIEDZ