Wital Goldap 6.11.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
bogusia28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 02 cze 2014 17:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Wital Goldap 6.11.2015

Post autor: bogusia28 »

Witam :D a może ktoś ma turnus od 6.11 i wybiera się autem z W-wy ;)
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2015 21:39 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Uściślono tytuł
Awatar użytkownika
bogusia28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 02 cze 2014 17:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wital Goldap 6.11.2015

Post autor: bogusia28 »

Witam ponownie ;) .Mam przydział z ZUS do Wital Gołdap na dzień 06.11.2015. Czy ktoś może jedzie w tym terminie?
jacekzsiedlec
Posty: 4
Na forum od: 13 paź 2015 08:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wital Goldap 6.11.2015

Post autor: jacekzsiedlec »

Tak mnie skierował ZUS od 6.11.2015 ale jestem z Siedlec i pewnie jak nikt nie będzie jechał autem to pojęcie z Warszawy Wschodniej autobusem . :|
jacekzsiedlec
Posty: 4
Na forum od: 13 paź 2015 08:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wital Goldap 6.11.2015

Post autor: jacekzsiedlec »

Ją by co podaje adres [email]
Mam pytanie odnośnie samego pobytu ponieważ jadę 1 raz i to skierowany przez ZUS psychosomatyczne to na co mam się przygotować jakie zabiegi są możliwe i w ogóle może ktoś jest w stanie przybliżyć klimaty tam panujące. Dzięki
Ostatnio zmieniony 07 maja 2018 21:25 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Wital Goldap 6.11.2015

Post autor: jan19557 »

Wejdź na stronę Witala i zobaczysz jaką mają ofertę albo zadzwoń i dowiesz się u źródła. Powodzenia.
Awatar użytkownika
bogusia28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 02 cze 2014 17:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wital Goldap 6.11.2015

Post autor: bogusia28 »

Niestety ja także jadę pierwszy raz, też mam skierowanie zus psychosomatyczne i również nie wiem czego mam się spodziewać. Na stronie Witala jest ogólnie bardzo mało wiadomości a o rehabilitacji psychosomatycznej NIC.
Ja wybieram się autokarem prywatnej firmy z W-wy prosto do sanatorium który podstawiony będzie przy dworcu Wschodnim.
Z tego co jest na stronie sanatorium to z Siedlec też odjeżdża taki autobus.
Jeżeli ktoś był w tym sanat. proszę o opinię i ogólne informacje.
Pozdrawiam ;)
jacekzsiedlec
Posty: 4
Na forum od: 13 paź 2015 08:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wital Goldap 6.11.2015

Post autor: jacekzsiedlec »

Niestety z Siedlec nie jedzie więc jadę z Warszawy tak jak Ty. Szkoda , że nikt nie chce podzielić się doświadczeniami z pobytu i podpowiedziec na co się nastawić tj.jakie zbiegi przy skierowaniu przez ZUS psychosomatyczne . Ciekawe w jakim przedziale wiekowym kierują pacjentów . ogólnie senatoria kojarzą się raczej z seniorami . Ja ma. 43 lata więc nie wiem czy się tam odnajde . Ludziska napiszcie jak tam jest na co uważać jak wielki ZUS czuwa . Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wital Goldap 6.11.2015

Post autor: Fionka »

Jacku nie martw sie na wyjazdy z ZUS kierowani sa ludzie w wieku produkcyjnym, wiec nie bedzie tam Dinusiow.Przedzial wiekowy w ramach prewencji to 40-50.Balety dosc dyskretnie, kawke i pietruszke ciuckac po wypiciu napoju bursztynowego bo sa cieci na te aromaty , o 22 cichutko w swoim pokoiku.Bedzie fajnie .Milego pobytu.San.Wital nie jest mi znane ale okolice sa piekne.Czesto bywam w Posejnelach a to pare kilometrow od Goldapi.Taka miescinka .Policja , knajpka Kosciol, przy przystani na rzeczce o nazwie Marycha.
Awatar użytkownika
bogusia28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 02 cze 2014 17:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wital Goldap 6.11.2015

Post autor: bogusia28 »

Dzwoniłeś do tej firmy przewozowej i pytałeś? Dzwoniłam do tego sanatorium i dowiedziałam się że pokoje są dwuosobowe,z tego co mówiła pani współlokatorzy dobierani w podobnym wieku. Koleżanka była w innym san. z tym schorzeniem i na pewno będą zajęcia z muzykoterapii,choreografii,relaksacyjne,gimnastyka itp.To tyle się dowiedziałam a reszta wyjdzie w trakcie. Pozdrawiam.
ligia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 13 cze 2014 22:21
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wital Goldap 6.11.2015

Post autor: ligia »

Witam .Może ktoś się wybiera do sanatorium "Wital" z okolic Siedlec,Sokołowa lub Węgrowa w terminie od 29.11.2015,proszę o kontakt.
ODPOWIEDZ