Medikur Kołobrzeg 28.01.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Cypis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 285
Na forum od: 18 lis 2015 23:38
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Medikur Kołobrzeg 28.01.2016

Post autor: Cypis »

Witam, 28.01.2016r, wybieram się do sanatorium Medikur. Bardzo proszę o opinie osób, które tam były. Interesują mnie: pokoje, rehabilitacja, personel, rozrywka. Co trzeba zabrać ze sobą, oprócz dobrego humoru? Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Medikur Kołobrzeg 28.01.2016

Post autor: malgorzatas »

Witaj Cypis :kwiat: na forum....dużo się pisalo o tym sanatorium na forum....poczytaj w Wyjeżdżam do
lub oceń sanatorium...bardzo ładnie tam nasi forumowicze opisali Etnę...i jak ciebie interesuje to i parking :D
Masz blisko Centrum...pokoje są dwuosobowe...wszystkie diety...z tego co wiem to zabiegi tez są dobrane do każdego...pozdrawiam Gosia
Rozrywka...to Bałtyk..Verano...Lech...Ikar..W Arce masz kawiarnie obrotową...dobrą rybkę w Piranii ...
Cypis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 285
Na forum od: 18 lis 2015 23:38
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Medikur Kołobrzeg 28.01.2016

Post autor: Cypis »

Małgosiu, bardzo dziękuję za odpowiedź. Czytałam już chyba wszystko na temat tego sanatorium na tym forum. Ale znając życie, tzn.jeżdżąc po sanatoriach, przekonałam się, że lepiej poprosić o najświeższe informacje. Po za tym, zawsze ktoś może coś jeszcze dopisze :) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Medikur Kołobrzeg 28.01.2016

Post autor: malgorzatas »

Na pewno tak...byli tam w tym roku nasi forumowicze i na pewno udzielą Tobie wyczerpującej odpowiedzi wieczorkiem...Ja byłam w środku...opisałam tez jakie zabiegi..co warto zobaczyć...zwiedzić...pozdrawiam Gosia...i Gratuluję miejsca :)
Cypis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 285
Na forum od: 18 lis 2015 23:38
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Medikur Kołobrzeg 28.01.2016

Post autor: Cypis »

Napisałaś, że rozrywka tylko po za ośrodkiem, a czy w nim też coś organizują? Jak byłam w Połczynie zdroju, to sam główny lekarz pilnował, żebyśmy uczęszczali na te "zabiegi", twierdząc, że to jest najlepsza rehabilitacja :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Medikur Kołobrzeg 28.01.2016

Post autor: malgorzatas »

Jest kawiarnia u góry...i chyba wieczorki tam też są ...ale nie jestem pewna...najbliżej masz do Bałtyku...tam wszyscy chodzą i sobie chwalą ;) :D
Bo to prawda co powiedział lekarz.... ;)
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23843
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Medikur Kołobrzeg 28.01.2016

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Cypis na naszym forum Małgoś udzieliła informacji co roku wyjeżdza więc najświeższe
najlepszą informacją 8-) gratulacja przydziału opinie pozytywne dobrze że po świętach wyjazd .
Kołobrzeg liczne sanatoria nie wszyscy są na forum :) zawsze jedzie duża ekipa nie koniecznie do Medikur
innych też pozdrawiam :) 8-) :kwiat:
Cypis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 285
Na forum od: 18 lis 2015 23:38
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Medikur Kołobrzeg 28.01.2016

Post autor: Cypis »

Małgosiu, bardzo, bardzo Ci dziękuję raz jeszcze :) Jak tylko wrócę, to postaram się napisać jak faktycznie z tą "górą" wygląda.
Witaj grazynamackowiak, też się cieszę, że po świętach...z jednej strony się bałam tego, a z drugiej strony, całe przygotowanie spadłoby na moich chłopaków. :) A, tak pojadę sobie w samym karnawale...odpocznę, zrelaksuję się itp... Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Anna-K
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3376
Na forum od: 01 lip 2014 19:20
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Medikur Kołobrzeg 28.01.2016

Post autor: Anna-K »

Cypis przydział masz z NFZ czy ZUS :?:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Medikur Kołobrzeg 28.01.2016

Post autor: malgorzatas »

Cypis :kwiat: ja w styczniu tez będę w Kołobrzegu...mam tam swoje miejsce........
ODPOWIEDZ