Szczawnica Papiernik 04.01.2016 z Dąbrowy Górniczej

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Beata 1315
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 26 lis 2015 12:38
Oddział NFZ: Śląski

Szczawnica Papiernik 04.01.2016 z Dąbrowy Górniczej

Post autor: Beata 1315 »

Jadę do Szczawnicy do sanatorium Papiernik 04.01.2016. Proszę o kontakt osoby jadącej też w tym terminie, z Dąbrowy Górniczej i okolic, mającej wolne miejsce w samochodzie.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2015 23:11 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: szczawnica papiernik

Post autor: malgorzatas »

Witaj na Forum KICIAAb :kwiat: napisz w tytule jeszcze datę od kiedy do kiedy jedziesz...to będzie łatwiej o kontakt z potencjalną osobą która też ma taki termin...pozdrawiam i życzę powodzenia :kwiat: :kwiat:
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawnica Papiernik

Post autor: hala5102 »

O matko i córko! Do Papiernika! To chyba najgorsze sanatorium w Szczawnicy. Przynajmniej tak było w 2012r. Może się polepszyło? Może wyremontowane? A zabierz ze sobą dobre trapery, bo podchodzić tam i schodzić po tych kocich łbach, to dopiero sztuka ! Aktualnie potańcujesz tylko w Hutniku i to tak sobie. Reszta to już na dole (np. pensjonat Marta), no i w Budowlanych, ale tam trza trochu dojść, bo nie jest tak blisko Papiernika. A ponieważ Szczawnica jest piękna, to nudzić się tam nie będziesz. Dobrego pobytu pod każdym względem życzę.
PS. Warto odwiedzić knajpę "Koci Zamek". Aura tam niesamowita.
Beata 1315
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 26 lis 2015 12:38
Oddział NFZ: Śląski

Re: Szczawnica Papiernik

Post autor: Beata 1315 »

Skierowanie z ZUS-u, więc nie mam wyboru. :( Mam nadzieję, że jak dostanę z NFZ będzie lepiej (pytanie kiedy? jestem na około 14000 miejscu). Dzięki za życzenia! oby się sprawdziły. :)
Beata 1315
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 26 lis 2015 12:38
Oddział NFZ: Śląski

Re: szczawnica papiernik

Post autor: Beata 1315 »

malgorzatas pisze:Witaj na Forum KICIAAb :kwiat: napisz w tytule jeszcze datę od kiedy do kiedy jedziesz...to będzie łatwiej o kontakt z potencjalną osobą która też ma taki termin...pozdrawiam i życzę powodzenia :kwiat: :kwiat:
Dzięki za wskazówkę. Mam nadzieję, że życzenia :) się sprawdzą. :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Szczawnica Papiernik

Post autor: malgorzatas »

Byłam tam w środku i widziałam jak tam jest...zupełnie przyzwoicie...pokoje sa fajne...brak czajnika w pokoju ale jest na korytarzu...jedzenie dobre wszystkie diety
fakt jest pod górkę...ale Budowlani są wyżej..Hutnik tez wysoko...Dzwonkówka i Nauczyciel tez wysoko...sa tylko male odległości co dech w piersi zapiera...nie jest tak źle..
Wszystko wynagrodzi piękny krajobraz Szczawnicy...widoki piękne...pozdrawiam Gosia
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Szczawnica Papiernik

Post autor: MaryKate »

Papiernik to chyba tylko z ZUS turnusy ma , Szczawnica i tak lepszy przydział niż sławne Stróże tam to dopiero nudy , bylam tu i tu na prewencji to mam porównanie , choć sam papiernik nie powala na kolana moim zdaniem era wczesnego gierka pokoje ;) Ale w Szczawnicy nie będziesz sie nudzić bo dużo tam ciekawych miejsc do zobaczenia jest.
ODPOWIEDZ