baza zabiegowa

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6508
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

baza zabiegowa

Post autor: Martinka »

Witam. :kwiat: Czy ktoś może mi podpowiedzieć, jaka jest i czy wogóle jest baza zabiegowa w Sanatorium Klimat w Iwoniczu Zdroju. Jeżeli nie ma, to czy daleko jest do przejścia na zabiegi? Proszę także o informacje o tym ośrodku sanatoryjnym - pokoje, jedzenie i ogólna atmosfera. Dziękuję za info. :D
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6508
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: baza zabiegowa

Post autor: Martinka »

Nadmieniam, ze wyjezdżam 05.01.2016 r do Klimatu, może ktoś jedzie jeszcze w tym terminie??? :D
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: baza zabiegowa

Post autor: Lewek »

Martinka poczytaj sobie o Klimacie :
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... at#p274726

Dziadek Zbyszek opisała tam wszystko, co Cię interesuje. Życzę miłego pobytu. Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6508
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: baza zabiegowa

Post autor: Martinka »

Lewek pisze:Martinka poczytaj sobie o Klimacie :
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... at#p274726

Dziadek Zbyszek opisała tam wszystko, co Cię interesuje. Życzę miłego pobytu. Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
Sorry Lewek wklejam adres ale on nie istnieje,. tak mi szanowne Google powiedziało :(
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: baza zabiegowa

Post autor: malgorzatas »

Martinka :kwiat: otwórz w nowej karcie...pozdrawiam...adres się wyświetli :D
forumowicz

Re: baza zabiegowa

Post autor: forumowicz »

przez Dziadek Zbyszek » 07 sty 2015 09:50

"basiunia" tak jak napisała Ci "grudzień" - Położony w samym centrum Zdroju."Klimat" to hotel (** nigdy nie miał pięciu gwiazdek)
i sanatorium w jednym. Od czerwca ubiegłego roku przyjmuje kuracjuszy z ZUS - u (turnus 50 osób). Standard zakwaterowania dobry.
Tylko cztery pokoje to "trójki" reszta dwuosobowe. Jedynek nie ma. Wszystkie pokoje wyposażone w pełny węzeł sanitarny,
telewizor (płatny 60 PLN od pokoju) oraz balkon. Czajnik dostępny na korytarzu. Żelazko i deska do prasowania są również dostępne.
Posiłki przygotowywane na miejscu podawane są w restauracji hotelowej, która od godziny 18;30 do 22;00 (od wtorku do niedzieli)
oferuje dodatkowy zabieg zwany parkietoterapią. Obsługa muzyczna to DJ (moim zdaniem dość dobry i kontaktowy).
Gabinety lekarza i pielęgniarki na miejscu (24h). Zabiegi z grupy tzw. "suchych" wykonywane na miejscu,
zabiegi "mokre" wykonywane są w zakładzie przyrodoleczniczym (do przejścia ok. 200 m).
Na pytanie "co zabrać na pobyt?", najlepiej odpowiedzą Panie :) ewentualnie lektura ;) 53 stron tematu:
"Co zabrać do sanatorium?" w dziale "Wjeżdżam do sanatorium. Planuję ..."
Wypada jeszcze dodać, że Iwonicz Zdrój to małe, ale urocze i klimatyczne miejsce.
Życzę Ci miłego pobytu, dobrego wypoczynku i udanej (owocnej) kuracji.
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6508
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: baza zabiegowa

Post autor: Martinka »

DZIĘKUJĘ :kwiat: Mam szersze pojęcie w tej sprawie. :) Zabiegi biorę tylko na sucho, ponieważ woda mi "szkodzi" :D , więc nie będę musiała łazić i mokra wracać zimą . :cry: Wyjaśnienie przyda mi się do przygotowania się do tego wyjazdu. Dzięki. :D :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6508
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: baza zabiegowa

Post autor: Martinka »

malgorzatas pisze:Martinka :kwiat: otwórz w nowej karcie...pozdrawiam...adres się wyświetli :D
Wybacz nawet przez Mozila nie chce się wyswietlić :cry: :evil:
forumowicz

Re: baza zabiegowa

Post autor: forumowicz »

należy zaznaczyć i skopiować, a następnie otworzyć na nowej karcie wklejając link w pasek adresu. U mnie działa

http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... at#p274726



albo wpisać w wyszukiwarkę na głównej stronie forum (prawy górny róg) iwonicz klimat
Ostatnio zmieniony 01 gru 2015 13:46 przez forumowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: baza zabiegowa

Post autor: malgorzatas »

Adres podkreśl na niebiesko...i tak jak słuchasz muzyki....OTWÓRZ W NOWEJ KARCIE...jest bo sprawdzałam.... :)
ODPOWIEDZ