Kołobrzeg Niwa od 14.02.-05.03.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
martynaQ
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 134
Na forum od: 03 sty 2016 17:56
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Kołobrzeg Niwa od 14.02.-05.03.2016

Post autor: martynaQ »

Może znajdzie się ktoś,kto wyjeżdża w tym terminie :)
forumowicz

Re: Kołobrzeg Niwa od 14.02.-05.03.2016

Post autor: forumowicz »

Witaj martynaQ i gratuluję przydziału 8-) Będę w okolicy od 21.02 . Pewnie spotkamy się na basenie w Niwie , mam tam karnety .Może ktoś napisać jak wygląda z parkingami w okolicach Niwy gdzieś na ulicach Rafińskiego , Korzeniowskiego .Jeśli płatne to jaka jest cena :)
martynaQ
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 134
Na forum od: 03 sty 2016 17:56
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kołobrzeg Niwa od 14.02.-05.03.2016

Post autor: martynaQ »

smuga pisze:Witaj martynaQ i gratuluję przydziału 8-) Będę w okolicy od 21.02 . Pewnie spotkamy się na basenie w Niwie , mam tam karnety .Może ktoś napisać jak wygląda z parkingami w okolicach Niwy gdzieś na ulicach Rafińskiego , Korzeniowskiego .Jeśli płatne to jaka jest cena :)
Być może się spotkamy :) chociaż ja pływać nie potrafię,ale może skorzystam z innych atrakcji basenowych,ewentualnie z przydzielonych ćwiczeń w basenie :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg Niwa od 14.02.-05.03.2016

Post autor: medi »

Pływać nie trzeba umieć by korzystać z basenu :D Masz makarony i deski do utrzymywania się na wodzie ,masz jakuzzi i saunę w cenie wejściówki. :D
forumowicz

Re: Kołobrzeg Niwa od 14.02.-05.03.2016

Post autor: forumowicz »

Medi a jak tam z parkingami :?:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg Niwa od 14.02.-05.03.2016

Post autor: medi »

Nigdy mnie to nie interesowało bo nie jestem zmotoryzowana.Parking strzeżony był gdzieś w stronę Sanu .Parkowania na ulicy nie polecam ,w ostatni dzień mojego pobytu włamano się do samochodu przed Niwą wybijając szybę .Kłopot straszny ,więc lepiej poszukać parkingu
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kołobrzeg Niwa od 14.02.-05.03.2016

Post autor: Sloneczko »

Ta znowu siedzi na Kołobrzegu :lol: :lol:
Oj Medi :kwiat: moja śliczna ;) :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kołobrzeg Niwa od 14.02.-05.03.2016

Post autor: darek »

Wokół czy tez najbliższym sąsiedztwie Niwy może być PROBLEM z Parkingiem .
Otóż jest tam zlokalizowanych kilka ośrodków do których przyjeżdżają ludkowie swoimi samochodzikami dodatkowo zaraz za Poznanianką jest strefa wyłączona z ruchu drogowego .( Ulica Sikorskiego )
Co do parkingów -
Jest takowy przy Poznaniance , na podanych uliczkach można znaleść miejsce ,ale fajnym rozwiązaniem jest za Parkiem -skwerkiem ulica Kościuszki jest tam wyznaczony parking bezpłatny.
Generalnie w tych okolicach nie powinno być problemu z zaparkowaniem z tym ,że jeżeli decydujesz się na DŁUŻSZY postój POLECAM już Parkingi strzeżone ..niestety większa Szansa ,że nie porysują Boków Samochodzika zwłaszcza wokół ośródków OLIMP
martynaQ
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 134
Na forum od: 03 sty 2016 17:56
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kołobrzeg Niwa od 14.02.-05.03.2016

Post autor: martynaQ »

medi pisze:Pływać nie trzeba umieć by korzystać z basenu :D Masz makarony i deski do utrzymywania się na wodzie ,masz jakuzzi i saunę w cenie wejściówki. :D
W sprawie parkingu Ci nie dopomogę :( przykro mi ,jadę pierwszy raz.Jak zobaczysz babę mocno dzierżącą makaron,to właśnie ja.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg Niwa od 14.02.-05.03.2016

Post autor: medi »

Deska wepchnięta na plecach pod kostium ,makaron pod pachami i będziesz się czuła w wodzie jak stary wilk morski 8-) Moja koleżanka ,stara baba która całe życie bała się wejść do wody dalej niż po kolana w basenie w Niwie zaczęła troszkę pływać :D
ODPOWIEDZ