Busko Zdrój "Krystyna" 18.02.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Alek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1820
Na forum od: 19 lip 2014 09:30
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 10

Busko Zdrój "Krystyna" 18.02.2016

Post autor: Alek »

Witam Wszystkich Kuracjuszy,Forumowiczów oraz przyszłych Kuracjuszy :)

Wyjeżdżam w tym terminie tak jak w tytule do Buska Zdrój z Wrocławia.
Może ktoś z Państwa również jedzie byłoby miło i nie było tak smutno samemu podróżować ;)

Pozdrawiam i do miłego zobaczenia :)

Alek
Awatar użytkownika
Alek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1820
Na forum od: 19 lip 2014 09:30
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Busko Zdrój "Krystyna" 18.02.2016

Post autor: Alek »

Witam.

Chyba nikt nie jedzie do sanatorium,nikogo nie spotkam.
Trudno się mówi i żyje się dalej ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko Zdrój "Krystyna" 18.02.2016

Post autor: Princi »

Alek :kwiat: patrz nie zauważyłam,że ruszasz :)
Nie smutaj w Busku same sanatoria,na pewno znajdziesz miłe towarzystwo :) Życzę Tobie udanego pobytu,trafionych zabiegów również tych nierefundowanych ;) pięknej pogody i wspaniałych współkuracjuszy. Baw się dobrze w Busku :) :kwiat:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko Zdrój "Krystyna" 18.02.2016

Post autor: Lewek »

Alku, sanatorium duże, ludków będzie mnóstwo, wokół inne sanatoria. Życzę Ci skutecznej kuracji, wiosennej pogody, wspaniałych rehabilitantów i super towarzystwa. Wypoczywaj , nabieraj sił i baw się dobrze :kwiat:
Awatar użytkownika
Alek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1820
Na forum od: 19 lip 2014 09:30
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Busko Zdrój "Krystyna" 18.02.2016

Post autor: Alek »

Princi :kwiat: Lewku :kwiat:

Bardzo dziękuje za miłe słowa i życzenia od Was pod moim skromnym adresem ;)
Chyba będzie tak jak piszecie i na pewno nie będe smutał się tylko cieszył się od ucha do ucha :)

Pozdrawiam Serdecznie wraz z uściskiem łapki ;)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Busko Zdrój "Krystyna" 18.02.2016

Post autor: jan19557 »

Cześć młodzieńcze. Widzę, że pomalutku dochodzisz do siebie. Muszę ci powiedzieć, że to bardzo fajne sanatorium przez drogę do parku. Byłem tam kilka lat temu. Wszystkie zabiegi na miejscu łącznie z basenem solankowym. Mały minusik, że na zabiegi mokre i okłady borowinowe trzeba chodzić na drugą stronę drogi do sąsiedniego budynku i do rynku ( targowisko, dworzec BUS) deptaczkiem pod górkę około 1,5 km. W tej chwili jest po remoncie. Na miejscu kafejka, blisko na tańce. Powodzenia i trzymaj się mocno. Wesołego towarzystwa.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Alkowe kuowanie w Busku Zdroju w "Krystynie" od 18.02.2016..

Post autor: jacky6 »

Alek pisze: Chyba nikt nie jedzie do sanatorium,nikogo nie spotkam.
Trudno się mówi i żyje się dalej ;)
Nie będzie tak źle.
Weź pod uwagę, że na tutejszym forum jest zalogowanych aż 8.500 użytkowników ( gratulacje dla Admina ) - z czego jak szacuję swoim okiem ca 100 jest ciągle aktywnych a druga setka zagląda tutaj od wielkiego dzwona.
Reszta przyszła na krótko przed wyjazdem - trochę się popytała a po powrocie z kuracji o tym forum zapomniała ( a nie ładnie )...
Zatem jak widzisz spotkać tutaj akuratnie wyjeżdżających wśród grona ca 80.000 ( strzelam ) trzymających teraz w ręku skierowanie - to tak, jakby ślepa kura znalazła na placu Czerwonym pierścionek zaręczynowy księżnej Diany...
Tak na marginesie - wśród uczestników życia Klubu PS na FB w ostatnich dniach znalazło się aż 3 posiadaczy skierowań do Innego Wrocławia tyle, że w różnych turnusach i rozmaitych obiektach.
Tak jak Jan zapowiedział, czekają Cię być może większe emocje aniżeli na wcześniejszej kuracji w Głuchych Łazach.
3maj się zdrowo...

:mrgreen: 9 DNE :ugeek:
Awatar użytkownika
Alek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1820
Na forum od: 19 lip 2014 09:30
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Busko Zdrój "Krystyna" 18.02.2016

Post autor: Alek »

Cześć Janek :)

Raczej nie dochodze,ale brykam sobie jak jeleń widząc swą łanie ;)
Miło się czyta to co napisałeś o tym sanatorium i jaka jest baza zabiegowa,a to że trzeba w razie konieczności iść pod górke zaciśnie się ząbki i tak jak w Stegnie to było pomaszeruje się wesoło :) Szkoda tylko,że nie znalazłem Twojej opini na temat tego ośrodka tutaj na forum,ale skoro jest tak jak piszesz to tymbardziej się ciesze i nastawiam się na pozytywny pobyt. Jeżeli chodzi o atrakcje czyli tańce jak dla Mnie w Wielkim Poście nie muszą być,kafejka że jest na miejscu to nie znaczy,że będe w niej non stop przebywał lubie zwiedzać więc na pewno się znajdzie coś ciekawego,a może ktoś z forumowiczów blisko mieszkajacych,a nawet samego Buska spotka się ze Mną :)
Obiekt zauważyłem,że jest po remoncie patrząc na ich stronie internetowej może to i plus,ale nie jestem i nigdy nie byłem wymagający. Nie będe dziękował,aby nie zapeszać i trzymać się będe jak również też się trzymaj mocno i powodzenia w dalszym pisaniu ;) Dzięki za miłe słowa oraz zapoznanie z warunkami jakie są w tym ośrodku.

Pozdrawiam

Cześć Jacky :)

Myśle tak samo,aby nie było źle i skoro Janek napisał,że jest to bardzo fajne sanatorium to tak jest,ale przekonam się osobiście. Jednak chciałbym aby ktoś potowarzyszył w podróży i pożyjemy-zobaczymy co będzie dalej. Nie sądziłem,że będzie,aż tylu użytkowników jak najbardziej oczywiście gratulacje i szacun dla Admina przy okazji pozdrawiam Go :) Jeśli chodzi o aktywność niektórych z Nas nie każdy zawsze może być ze względu na prace lub inne przyjemności z życia oraz tym,że nie każdy wie o portalu "Nasze Sanatorium" i trzeba byłoby nagłaszać o nim przy każdorazowym pobycie,przynajmniej Ja tak robie,że rozmawiam z niektórymi osobami czy słyszeli o tym portalu i forum tak się sam na początku mojej działalności dowiedziałem się o nim. Tak zauważyłem jak jest,ale czasami się trzeba łudzić i mieć podobne szczęście jak owa kura którą wspomniałeś. Zaskoczyło Mnie to co wspomniałeś o klubie ale pozytywnym słowa tego znaczeniu,widać dobrze prosperuje i nie jestem w nim więc na bieżąco i nie wiedziałem.
Oby byłoby tak jak Jan napisał,żeby były większe emocje niż tak jak napisałeś o moim ostatnim pobycie w Głuchych Łazach (Głuchołazach)
Dzięki za miłe słowa Jacky i również trzymaj się mocno w odliczaniu do upragnionego stypendium ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23721
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Busko Zdrój "Krystyna" 18.02.2016

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Alek dawno nie gościłeś Busko Zdrój super przydział życzymy towarzystwa wypoczymku
udanej kuracji pozdrawiam 8-) :kwiat:
Awatar użytkownika
Alek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1820
Na forum od: 19 lip 2014 09:30
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Busko Zdrój "Krystyna" 18.02.2016

Post autor: Alek »

Witaj Grażynka :kwiat:

Oj tak dawno Mnie nie było,ale znowu jestem ;)
Czy tak będzie jak piszesz,że Busko Zdrój jest super przydziałem zobacze i przekonam się.
Dziękuje za miłe słowa oraz życzenia :)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ