dojad do Dziwnówka 7.04.2016 z Gdyni

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
lilianna1960
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 27 mar 2016 17:38
Oddział NFZ: Pomorski

dojad do Dziwnówka 7.04.2016 z Gdyni

Post autor: lilianna1960 »

Witam 7.04 wyjezdzam do sanatorium Jantar w Dziwnowku,szukam osoby, ktora w tym czasie tez wybiera sie do Dziwnowka samochodem i zabralaby ze soba pasazera lub kogos kto wie jak w najszybszym czasie dojechac do tej miejscowosci z Gdyni
Ostatnio zmieniony 29 mar 2016 23:39 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uścislono tytuł
Awatar użytkownika
MaKa1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4157
Na forum od: 12 mar 2013 20:06
Oddział NFZ: Opolski

Re: dojad doDziwnowka

Post autor: MaKa1 »

Lilianna, a sprawdzałaś na blablacar :?:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: dojad doDziwnowka

Post autor: jan19557 »

lilianna1960 pisze:Witam 7.04 wyjezdzam do sanatoriumJantar w Dziwnowku,szukam osoby, ktora w tym czasie tez wybiera sie doDziwnowka samochodem i zabralaby ze soba pasazera lub kogos kto wie jak w najszybszym czasie dojechac do tej miejscowosci z Gdyni
Sprawdź na e-podróżnik Powodzenia.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: dojad doDziwnowka

Post autor: Fionka »

Lilianna do Dziwnówka transport zbiorowy kiepski.Najprościej bo tylko z jedna przesiadka przez Szczecin ale ponad 6 godzin :o :shock: To prawie tyle samo co ja będę jechała z Łodzi.Mam prośbę napisz jak tam jest .Wszystkie info o osrodku to pobyty komercyjne.Jestem ciekawa jak wygląda tam pobyt z łaski ZUS-u ;)
forumowicz

Re: dojad doDziwnowka

Post autor: forumowicz »

Eluś z Gdyni przez Szczecin . ;) :?: :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: dojad doDziwnowka

Post autor: Fionka »

Tak , do tego KURORTU co się zowie Dziwnówek najprościej i najkrócej przez Szczecin :shock: :shock: :shock: z Gdyni.Można przez Gryfice, Kołobrzeg, Świnoujście ale to z minimum z dwoma przesiadkami i dłużej o ok. 2 godziny :shock: :shock: :shock: :shock: Byłam na dworcu aby sprawdzić czy może jest jakaś opcja której ja nie znalazłam ale się okazało , że do wakacji nic innego niet-kicha :!: :lol:
forumowicz

Re: dojad doDziwnowka

Post autor: forumowicz »

Matko Boska toż to wycieczka- czy ten autobus nie mógł by jechać wzdłuż nabrzeża. Ludziska z Trójmiasta winni napisać petycję do przewoźnika PKS. :lol: :lol: :lol:
lilianna1960
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 27 mar 2016 17:38
Oddział NFZ: Pomorski

Re: dojad doDziwnowka

Post autor: lilianna1960 »

do Dziwnowka jade z ZUS pierwszy raz ale jest to moj 5 wyjazd do sanatoriumm.wybrałam Dziwnowek pod namowa pani w ZUS opinie o sanatorium nawet z prewencji sa znakomite,sanatorium jest swiezo po kontroli i ma bardzo wysokie oceny ale dojazd.Na blabla tez nie ma nikogo
forumowicz

Re: dojad doDziwnowka

Post autor: forumowicz »

Liliano , a gdzieś ty wyczytała tak dobre opinie, proszę o namiary. ;)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Dojazd do Dziwnówka

Post autor: Dzia_dek »

Lilianno jeśli nie znajdziesz "wspólnika" na wyjazd, do sanatorium, samochodem
to moim zdaniem połączenie, opisane poniżej jest najmniej uciążliwe z racji
tylko jednej przesiadki i czasowo najkrótsze, nieco ponad 6 godzin.
(niestety, ale komunikacja "publiczna" nie oferuje bezpośredniego połączenia na tej trasie)
Gdynia Gł. wyjazd godz. 6;34 do Szczecina - Dąbie przyjazd godz. 10;44 (przewoźnik - PKP Intercity)
Szczecin Dąbie wyjazd godz. 11;31 do Dziwnówka przyjazd godz. 13;11 (przewoźnik - PKS Kamień Pomorski).
Plusem tego połączenia jest to, że autobus przejeżdża obok ośrodka "Jantar", wysiadasz,
przechodzisz na drugą stronę i jesteś na miejscu. Minus to trochę późna pora przyjazdu.
Inne połączenie gwarantujące przyjazd wcześnie rano, (najlepsza pora) do ośrodka na 7;40
to wyjazd w dniu 6 kwietnia o 22;40 z Gdyni (bus firmy air-transfer) i dwie przesiadki:
w Kołobrzegu (oczekiwanie 1 godz.) wyjazd 3;40 (PKP Regio)
i Gryficach (oczekiwanie 2,5 godz.) wyjazd 6;50 (PKS Kamień Pomorski).
Pozostałych połączeń chyba nie ma co brać pod uwagę ze względu
na zbyt dużą liczbę przesiadek oraz długi czas przejazdu.
ODPOWIEDZ